fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🗣 Twitter видалить твіти про 5G, що можуть завдати шкоди та нести дезінформацію

🗣 Twitter vydalyť tvity pro 5G, ščo možuť zavdaty škody ta nesty dezinformaciju
Через спалах вірусу COVID-19 з'явилось багато конспірологічних теорій, одна з котрих полягає в тому, що технології 5G розповсюджують хворобу.
Čerez spalah virusu COVID-19 z'javyloś bagato konspirologičnyh teorij, odna z kotryh poljagaje v tomu, ščo tehnologiї 5G rozpovsjudžujuť hvorobu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Twitter та 5G. Соцмережа оновила свої правила щодо COVID-19. Тепер Twitter видалятиме дописи з неперевіреними твердженнями, що можуть спричинити широку паніку, соціальні заворушення або масштабні розлади. Нещодавно в соцмережах активно розповсюджували інформацію про конспірологічну теорію, що спонукала людей до знищення майна — люди думали, що вежі 5G у Британії сприяють вірусу COVID-19, через що вони почали підпалювати їх. Щонайменше 20 телекомунікаційних веж у різних частинах Великої Британії зазнали спалювання або інших актів вандалізму. Деякі напади були здійснені на телекомунікаційні вежі, які навіть не мають 5G, а натомість роздають мобільний зв’язок 3G та 4G. https://twitter.com/TwitterSafety/status/1253044659175034880 Тепер соцмережі розпочали активно контролювати дописи на наявність закликів до знищення стільникових веж. Вже зафіксували майже 3,5 мільйона облікових записів з порушеннями правил Twitter. Користувачі можуть писати твіти про 5G, але лише за умови що їх дописи не матимуть закликів до знищення майна та розповсюдження неперевірених теорій. Інші великі компанії також повідомили про контроль інформації у мережі. Інформаційна боротьба з COVID-19. Найбільші технологічні компанії обєднались в боротьбі проти розповсюдження неправдивої інформації в інтернеті. Facebook, Google, LinkedIn, Microsoft, Reddit та YouTube повідомили про спільну боротьбу проти дезінформації. Ми тісно співпрацюємо над ситуацією з COVID-19. Ми допомагаємо мільйонам людей залишатися на зв’язку та боремося з шахрайством та дезінформацією про вірус, піднімаючи авторитетність наших платформ. Ми ділимось необхідною інформацією з урядовими медичними установами по всьому світу. Ми запрошуємо інші компанії приєднатися до нас та працювати разом, щоб наші суспільство було здоровими та безпечними.. Звернення Microsoft. . https://twitter.com/Microsoft/status/1239703041109942272 Раніше ми писали, де читати правду про коронавірус COVID-19 в Україні і світі: онлайн-мапи, Telegram-боти та офіційні джерела. Також ми робили тест, чи добре ви знаєте коронавірус?
Реклама 👇 Замовити

Twitter та 5G

Соцмережа оновила свої правила щодо COVID-19. Тепер Twitter видалятиме дописи з неперевіреними твердженнями, що можуть спричинити широку паніку, соціальні заворушення або масштабні розлади.

Нещодавно в соцмережах активно розповсюджували інформацію про конспірологічну теорію, що спонукала людей до знищення майна — люди думали, що вежі 5G у Британії сприяють вірусу COVID-19, через що вони почали підпалювати їх.

🗣 Twitter видалить твіти про 5G, що можуть завдати шкоди та  нести дезінформацію 1

Щонайменше 20 телекомунікаційних веж у різних частинах Великої Британії зазнали спалювання або інших актів вандалізму. Деякі напади були здійснені на телекомунікаційні вежі, які навіть не мають 5G, а натомість роздають мобільний зв’язок 3G та 4G.

Тепер соцмережі розпочали активно контролювати дописи на наявність закликів до знищення стільникових веж. Вже зафіксували майже 3,5 мільйона облікових записів з порушеннями правил Twitter.

Користувачі можуть писати твіти про 5G, але лише за умови що їх дописи не матимуть закликів до знищення майна та розповсюдження неперевірених теорій.

Інші великі компанії також повідомили про контроль інформації у мережі.

Інформаційна боротьба з COVID-19

Найбільші технологічні компанії об’єднались в боротьбі проти розповсюдження неправдивої інформації в інтернеті. Facebook, Google, LinkedIn, Microsoft, Reddit та YouTube повідомили про спільну боротьбу проти дезінформації.

Ми тісно співпрацюємо над ситуацією з COVID-19. Ми допомагаємо мільйонам людей залишатися на зв’язку та боремося з шахрайством та дезінформацією про вірус, піднімаючи авторитетність наших платформ. Ми ділимось необхідною інформацією з урядовими медичними установами по всьому світу. Ми запрошуємо інші компанії приєднатися до нас та працювати разом, щоб наші суспільство було здоровими та безпечними.

Звернення Microsoft

Раніше ми писали🗣 Twitter видалить твіти про 5G, що можуть завдати шкоди та  нести дезінформацію 2🦠 Де читати правду про коронавірус COVID-19 в Україні і світі: онлайн-мапи, Telegram-боти та офіційні джерела, де читати правду про коронавірус COVID-19 в Україні і світі: онлайн-мапи, Telegram-боти та офіційні джерела. Також ми робили🗣 Twitter видалить твіти про 5G, що можуть завдати шкоди та  нести дезінформацію 3👩‍⚕️ Тест: чи добре ви знаєте коронавірус? тест, чи добре ви знаєте коронавірус?

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: