fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤓 CANactions School оголосили про набір на нову освітню програму — SPACES

🤓 CANactions School ogolosyly pro nabir na novu osvitnju programu — SPACES
Участь можуть брати фахівці з просторового планування та представники об'єднаних територіальних громад.
Učasť možuť braty fahivci z prostorovogo planuvannja ta predstavnyky ob'jednanyh terytoriaľnyh gromad.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Програма CANactions School. CANactions School у партнерстві з Heritas Foundation (Сібіу, Румунія) оголосили пор набір до освітньо-практичної програми SPACES: просторове планування для доступності, співробітництва та економічної сталості. Програма співпрацюватиме з групою сусідніх обєднаних територіальних громад (ОТГ). Проєкт передбачає концентрацію уваги на покращення доступності до соціальних послуг та економічного зростання територій. Команда учасників програми та представники органів місцевого самоврядування будуть проходити навчання під керівництвом міжнародної команди менторів та фахівців. Особливо в програмі приділять увагу Концепції просторового розвитку у рамках кількох ОТГ, що розташовані поруч та мають схожий ландшафт, культуру та економічну спеціалізацію. Концепція передбачає участь територій усіх громад-учасниць програми та координує їх розвиток незалежно від кордонів. Також програма передбачає: Лекції та воркшопи. Громадські обговорення на території ОТГ. Практичну роботу. Навчальну поїздку до Румунії, яка буде інтегрована в освітній процес та підсумкову презентацію концепції. Програма SPACES триває протягом 7 місяців і розділяється на 4 навчальні блоки та етапи оформлення: Нульовий блок. Збір та попередній аналіз даних про територію ОТГ. Перший блок. Аналіз ситуації на місці в ОТГ та формулювання спільних сторін. Другий блок. Навчальний візит до Сібіу та сусідніх муніципалітетів для вивчення того, як європейська інтеграція заохочує громади до планування спільних проєктів економічного розвитку. Третій блок. Громадські обговорення результатів аналізу території та розробка системи спільних цілей для субрегіону: економіка та доступність послуг. Четвертий блок. Розробка проєктів міжмуніципального співробітництва. Фіналізація концепції. Оформлення та верстка документу. Презентація концепції. Кінцевий термін прийому заявок від фахівців у сфері просторового планування — 17 травня. А для команд ОТГ — 24 травня. Детальніше про умови участі та подання заявки можна дізнатись тут. Також ми раніше писали, як відбудеться безкоштовний онлайн-курс для стартапів — Think Big Online Boot Camp.
Реклама 👇 Замовити

Програма CANactions School

CANactions School у партнерстві з Heritas Foundation (Сібіу, Румунія) оголосили пор набір до освітньо-практичної програми «SPACES: просторове планування для доступності, співробітництва та економічної сталості».

Програма співпрацюватиме з групою сусідніх об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Проєкт передбачає концентрацію уваги на покращення доступності до соціальних послуг та економічного зростання територій.

Команда учасників програми та представники органів місцевого самоврядування будуть проходити навчання під керівництвом міжнародної команди менторів та фахівців.

🤓 CANactions School оголосили про набір на нову освітню програму — SPACES 1

Ментори програми SPACES

Особливо в програмі приділять увагу «Концепції просторового розвитку» у рамках кількох ОТГ, що розташовані поруч та мають схожий ландшафт, культуру та економічну спеціалізацію. Концепція передбачає участь територій усіх громад-учасниць програми та координує їх розвиток незалежно від кордонів.

Також програма передбачає:

 • Лекції та воркшопи.
 • Громадські обговорення на території ОТГ.
 • Практичну роботу.
 • Навчальну поїздку до Румунії, яка буде інтегрована в освітній процес та підсумкову презентацію концепції.

🤓 CANactions School оголосили про набір на нову освітню програму — SPACES 2

Програма SPACES триває протягом 7 місяців і розділяється на 4 навчальні блоки та етапи оформлення:

 • Нульовий блок. Збір та попередній аналіз даних про територію ОТГ.
 • Перший блок. Аналіз ситуації на місці в ОТГ та формулювання спільних сторін.
 • Другий блок. Навчальний візит до Сібіу та сусідніх муніципалітетів для вивчення того, як європейська інтеграція заохочує громади до планування спільних проєктів економічного розвитку.
 • Третій блок. Громадські обговорення результатів аналізу території та розробка системи спільних цілей для субрегіону: економіка та доступність послуг.
 • Четвертий блок. Розробка проєктів міжмуніципального співробітництва.
 • Фіналізація концепції. Оформлення та верстка документу.
 • Презентація концепції.

Кінцевий термін прийому заявок від фахівців у сфері просторового планування — 17 травня. А для команд ОТГ24 травня.

Детальніше про умови участі та подання заявки можна дізнатись тут.

Також ми раніше писали🤓 CANactions School оголосили про набір на нову освітню програму — SPACES 3👨🏼‍🏫 Відбудеться безкоштовний онлайн-курс для стартапів — Think Big Online Boot Camp, як відбудеться безкоштовний онлайн-курс для стартапів — Think Big Online Boot Camp.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: