fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🙇🏼‍♂️ This website will self destruct: якщо вам потрібна підтримка або просто хочете виговоритись

🙇🏼‍♂️ This website will self destruct: jakščo vam potribna pidtrymka abo prosto hočete vygovorytyś
Тут можна провести цілі години.
Tut možna provesty cili godyny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  This website will self destruct. Напевно, кожен колись зустрічав сайт, котрий всі забули. В інтернеті тисячі сайтів-зомбі, які продовжують безцільно існувати. З сайтом thiswebsitewillselfdestruct.com такого точно не станеться. Якщо протягом 24 годин ніхто не буде на ньому щось публікувати, його буде видалено. Цей сайт з функцією самовидалення дозволяє надсилати короткі повідомлення, котрі побачать усі користувачі. Усі дописи анонімно зберігаються в архіві сайту, а відвідувачі можуть випадково переглянути ваше повідомлення. Кожне повідомлення оновлює таймер до 86 400 секунд, якщо він досягне нуля, то сайт і вся база буде видалена. Загалом можна побачити дописи від людей зі всього світу. Кожен розповідає, що у кого зараз є на душі та як він чи вона себе відчуває. Іноді можна навіть знайти цілу історію життя. Як повідомляє сам розробник сайту, лише за вихідні користувачі залишили більш ніж 15 000 повідомлень і понад мільйон відвідувачів зі всього світу переглянули дописи на сайті. Ми завжди з тобою, навіть якщо здається, що нас нема. Незалежно від того, через що тобі зараз доводиться проходити, завжди є люди, котрі люблять тебе, будь сильним/-ою, вірю в тебе ❤️. Я по самі вуха закоханий в Моллі Візлі з Гаррі Поттера. Дельфіни — це ссавці. Це означає, що в них є молоко. То де дельфінячий сир?. Ми пройдемо через це, але порізно. Будь сильним/-ою. Будь здоровим/-ою. Будь вдома!. Я вірю в тебе, я впевнений/-а, що ти все зможеш!. Також на сайті можна знайти важливу інформацію, якщо вам потрібна підтримка у цей час. Є номери підтримки в Америці, Британії та Європі. Якщо ви хочете підтримати розробника, то це можна зробити на Patreon або ko-fi. Також ми раніше писали, як запустили віртуальну платформу емоційної підтримки під час карантину.
Реклама 👇 Замовити

This website will self destruct

Напевно, кожен колись зустрічав сайт, котрий всі забули. В інтернеті тисячі «сайтів-зомбі», які продовжують безцільно існувати.

З сайтом thiswebsitewillselfdestruct.com такого точно не станеться. Якщо протягом 24 годин ніхто не буде на ньому щось публікувати, його буде видалено.

Цей сайт з функцією самовидалення дозволяє надсилати короткі повідомлення, котрі побачать усі користувачі. Усі дописи анонімно зберігаються в архіві сайту, а відвідувачі можуть випадково переглянути ваше повідомлення. Кожне повідомлення оновлює таймер до 86 400 секунд, якщо він досягне нуля, то сайт і вся база буде видалена.

Загалом можна побачити дописи від людей зі всього світу. Кожен розповідає, що у кого зараз є на душі та як він чи вона себе відчуває. Іноді можна навіть знайти цілу історію життя.

Як повідомляє сам розробник сайту, лише за вихідні користувачі залишили більш ніж 15 000 повідомлень і понад мільйон відвідувачів зі всього світу переглянули дописи на сайті.

🙇🏼‍♂️ This website will self destruct: якщо вам потрібна підтримка або просто хочете виговоритись 1

«Ми завжди з тобою, навіть якщо здається, що нас нема»

🙇🏼‍♂️ This website will self destruct: якщо вам потрібна підтримка або просто хочете виговоритись 2

«Незалежно від того, через що тобі зараз доводиться проходити, завжди є люди, котрі люблять тебе, будь сильним/-ою, вірю в тебе ❤️»

🙇🏼‍♂️ This website will self destruct: якщо вам потрібна підтримка або просто хочете виговоритись 3

«Я по самі вуха закоханий в Моллі Візлі з “Гаррі Поттера”»

🙇🏼‍♂️ This website will self destruct: якщо вам потрібна підтримка або просто хочете виговоритись 4

«Дельфіни — це ссавці. Це означає, що в них є молоко. То де дельфінячий сир?»

🙇🏼‍♂️ This website will self destruct: якщо вам потрібна підтримка або просто хочете виговоритись 5

«Ми пройдемо через це, але порізно. Будь сильним/-ою. Будь здоровим/-ою. Будь вдома!»

🙇🏼‍♂️ This website will self destruct: якщо вам потрібна підтримка або просто хочете виговоритись 6

«Я вірю в тебе, я впевнений/-а, що ти все зможеш!»

Також на сайті можна знайти важливу інформацію, якщо вам потрібна підтримка у цей час. Є номери підтримки в Америці, Британії та Європі.

🙇🏼‍♂️ This website will self destruct: якщо вам потрібна підтримка або просто хочете виговоритись 7

Якщо ви хочете підтримати розробника, то це можна зробити на Patreon або ko-fi.

Також ми раніше писали🙇🏼‍♂️ This website will self destruct: якщо вам потрібна підтримка або просто хочете виговоритись 8⚡️Запустили віртуальну платформу емоційної підтримки під час карантину, як запустили віртуальну платформу емоційної підтримки під час карантину.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: