fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 В Україні створять онлайн-платформу медіації для споживачів фінпослуг

💸 V Ukraїni stvorjať onlajn-platformu mediaciї dlja spožyvačiv finposlug
Українська асоціація фінтех та інноваційних компаній (UAFIC) отримала грант від Проєкту USAID «Трансформація фінансового сектору» розміром $100 тис. Гроші підуть на створення національної платформи медіації «ФінCкарга» для роботи зі скаргами споживачів фінансових послуг.
Ukraїnśka asociacija finteh ta innovacijnyh kompanij (UAFIC) otrymala grant vid Projektu USAID «Transformacija finansovogo sektoru» rozmirom $100 tys. Groši piduť na stvorennja nacionaľnoї platformy mediaciї «FinCkarga» dlja roboty zi skargamy spožyvačiv finansovyh poslug.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За результатами загальнонаціонального опитування з фінансової грамотності, проведеного на замовлення Проєкту USAID Трансформація фінансового сектору, багато українців незадоволені надавачами фінансових послуг (банками, фінансовими компаніями), але просто сприймають це як життєвий факт. До того ж 45% споживачів не знають, кому скаржитися та куди звертатися за захистом своїх прав. Суди вважаються дорогою та повільною альтернативою розв’язання суперечок з фінансовими установами. Що відомо про платформу медіації. Споживачі зможуть реєструвати у цій системі скарги, які потім передаватимуться підключеним до системи фінансовим установам, а відповіді на скарги будуть відстежуватися та контролюватися до врегулювання. Це буде перший в Україні незалежний майданчик, який дозволить фізичним особам вирішувати суперечки із надавачами фінансових послуг швидко, безоплатно та без звернення до регулятора чи суду. Платформа допоможе виявити слабкі місця у продуктах чи процесах надавачів фінансових послуг, а також розвантажить регуляторів та судову систему. Ростислав Дюк. голова правління Української асоціації фінтех та інноваційних компаній. Окрім прийому, моніторингу та аналізу звернень споживачів, ФінСкарга виконуватиме роль медіатора, надаючи обом сторонам суперечки можливість отримати консультативну підтримку з певного питання та досягти згоди. За допомогою платформи медіації, UAFIC також проводитиме дослідження з метою виявлення основних причин невдоволення споживачів при отриманні та користуванні фінансовими послугами. Коли запустять. Сервіс буде доступний на будь-яких пристроях за умови підключення до інтернету. У тестовому режимі платформа запрацює в серпні 2020 року, а офіційний запуск заплановано на початок жовтня. Читайте також про те, як витрачати менше, не змінюючи спосіб життя — гайд з раціональної витрати грошей.
Реклама 👇 Замовити

За результатами загальнонаціонального опитування з фінансової грамотності, проведеного на замовлення Проєкту USAID «Трансформація фінансового сектору», багато українців незадоволені надавачами фінансових послуг (банками, фінансовими компаніями), але просто сприймають це як життєвий факт.

До того ж 45% споживачів не знають, кому скаржитися та куди звертатися за захистом своїх прав. Суди вважаються дорогою та повільною альтернативою розв’язання суперечок з фінансовими установами.

Що відомо про платформу медіації

Споживачі зможуть реєструвати у цій системі скарги, які потім передаватимуться підключеним до системи фінансовим установам, а відповіді на скарги будуть відстежуватися та контролюватися до врегулювання.

💸 В Україні створять онлайн-платформу медіації для споживачів фінпослуг 1

Це буде перший в Україні незалежний майданчик, який дозволить фізичним особам вирішувати суперечки із надавачами фінансових послуг швидко, безоплатно та без звернення до регулятора чи суду.

Платформа допоможе виявити слабкі місця у продуктах чи процесах надавачів фінансових послуг, а також розвантажить регуляторів та судову систему

Ростислав Дюк, голова правління Української асоціації фінтех та інноваційних компаній

Окрім прийому, моніторингу та аналізу звернень споживачів, «ФінСкарга» виконуватиме роль медіатора, надаючи обом сторонам суперечки можливість отримати консультативну підтримку з певного питання та досягти згоди. За допомогою платформи медіації, UAFIC також проводитиме дослідження з метою виявлення основних причин невдоволення споживачів при отриманні та користуванні фінансовими послугами.

Коли запустять

Сервіс буде доступний на будь-яких пристроях за умови підключення до інтернету. У тестовому режимі платформа запрацює в серпні 2020 року, а офіційний запуск заплановано на початок жовтня.

Читайте також про те, як витрачати менше, не змінюючи спосіб життя💸 В Україні створять онлайн-платформу медіації для споживачів фінпослуг 2💸 Як витрачати менше, не змінюючи спосіб життя — гайд з раціональної витрати грошей — гайд з раціональної витрати грошей.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: