fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚲 У Києві пропонують зробити велосипедно-пішохідний тунель

🚲 U Kyjevi proponujuť zrobyty velosypedno-pišohidnyj tuneľ
Вже презентували можливий концепт.
Vže prezentuvaly možlyvyj koncept.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Основна ідея проєкту полягає у переоблаштуванні сходів існуючого підземного пішохідного тунелю — на проспекті Степана Бандери. Наразі на проспекті триває активна фаза капітального ремонту, в ході якого з’явиться і велосипедна інфраструктура. Що було раніше. Перші тунелі на проспекті Степана Бандери зявились протягом будівництва дороги до Північного мосту, тобто аж в 1973-1975 роках. З тих часів тунелі вже є повністю непридатними для користування — биті сходи та пласкі гранітні пандуси, що не відповідають нормам інклюзивності. Таку проблему можна побачити по всьому місту, але саме на проспекті тунелі знаходяться у критичному стані, через що вони є майже мертвими. Що пропонують. Основною ідеєю проєкту є переоблаштування сходів у пологий пандус. Згідно з Державних будівельних норм, уклон планується зробити у 8%. Довжина проєктного вело-пішохідного пандусу складає 50 метрів, а ширина 6 метрів. Саму доріжку розділять на дві частини — пішохідну та велосипедну. Пішохідна частина складатиме 3 метри, а велосипедна доріжка 2,5 метри. Інші 0,5 метри складатиме зона безпеки вздовж стіни. Посеред тунелю пропонують влаштувати підвищений пішохідний перехід та перелаштування велосипедної доріжки з одного боку на інший. Таке підвищення дозволить максимально розширити радіус поворотів для велосипедистів та надасть можливість пішоходам перейти з одного кута в інший. А самі пандуси нададуть можливість маломобільним групам населення безпечно і комфортно перейти на іншу сторону проспекту. Для матеріалів пішохідного тротуару пропонують обрати безфасковий бруківку, а для велодоріжки — дрібнозернистий асфальт. Згідно з проєктом стіни покриють антивандальним покриттям, що унеможливить нанесення графіті та наклеювання реклами в переході. Водовідведення спроєктовано таким чином, що вода з пішохідного тротуару стікатиме через нахилений бордюр на велодоріжку, і рухатиметься вздовж борту до решітки дощоприймача. Ознайомитись з повним ескізом проєкту можна тут. Також ми раніше писали, як коли відкриють метро на Виноградар.
Реклама 👇 Замовити

Основна ідея проєкту полягає у переоблаштуванні сходів існуючого підземного пішохідного тунелю — на проспекті Степана Бандери. Наразі на проспекті триває активна фаза капітального ремонту, в ході якого з’явиться і велосипедна інфраструктура.

Що було раніше

Перші тунелі на проспекті Степана Бандери з’явились протягом будівництва дороги до Північного мосту, тобто аж в 1973-1975 роках. З тих часів тунелі вже є повністю непридатними для користування — биті сходи та пласкі гранітні пандуси, що не відповідають нормам інклюзивності.

🚲 У Києві пропонують зробити велосипедно-пішохідний тунель 1

Перехід на проспекті Степана Бандери

Таку проблему можна побачити по всьому місту, але саме на проспекті тунелі знаходяться у критичному стані, через що вони є майже «мертвими».

Що пропонують

Основною ідеєю проєкту є переоблаштування сходів у пологий пандус. Згідно з Державних будівельних норм, уклон планується зробити у 8%. Довжина проєктного вело-пішохідного пандусу складає 50 метрів, а ширина 6 метрів.

Саму доріжку розділять на дві частини — пішохідну та велосипедну. Пішохідна частина складатиме 3 метри, а велосипедна доріжка 2,5 метри. Інші 0,5 метри складатиме зона безпеки вздовж стіни.

🚲 У Києві пропонують зробити велосипедно-пішохідний тунель 2

Посеред тунелю пропонують влаштувати підвищений пішохідний перехід та перелаштування велосипедної доріжки з одного боку на інший. Таке підвищення дозволить максимально розширити радіус поворотів для велосипедистів та надасть можливість пішоходам перейти з одного кута в інший.

А самі пандуси нададуть можливість маломобільним групам населення безпечно і комфортно перейти на іншу сторону проспекту.

🚲 У Києві пропонують зробити велосипедно-пішохідний тунель 3

Для матеріалів пішохідного тротуару пропонують обрати безфасковий бруківку, а для велодоріжки — дрібнозернистий асфальт. Згідно з проєктом стіни покриють антивандальним покриттям, що унеможливить нанесення графіті та наклеювання реклами в переході.

Водовідведення спроєктовано таким чином, що вода з пішохідного тротуару стікатиме через нахилений бордюр на велодоріжку, і рухатиметься вздовж борту до решітки дощоприймача.

🚲 У Києві пропонують зробити велосипедно-пішохідний тунель 4

Ознайомитись з повним ескізом проєкту можна тут.

Також ми раніше писали🚲 У Києві пропонують зробити велосипедно-пішохідний тунель 5🚇 У київському метрополітені розповіли, коли відкриють метро на Виноградар, як коли відкриють метро на Виноградар.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: