fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨‍💻 Єврокомісія проведе онлайн-хакатон протидії COVID-19: як зареєструватися українцям

👨‍💻 Jevrokomisija provede onlajn-hakaton protydiї COVID-19: jak zarejestruvatysja ukraїncjam
#EUvsVirus Hackathon — це майданчик для комунікації інноваторів, підприємців, студентів та інвесторів з усієї Європи для розробки інноваційних рішень проблем, пов’язаних з коронавірусом.
#EUvsVirus Hackathon — ce majdančyk dlja komunikaciї innovatoriv, pidpryjemciv, studentiv ta investoriv z usijeї Jevropy dlja rozrobky innovacijnyh rišeń problem, pov’jazanyh z koronavirusom.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Хакатон відбудеться 24, 25 та 26 квітня та охопить категорії проблем, які потребують короткотермінових рішень: здоровя та життя; збереження бізнесу; дистанційна робота та освіта; соціальна та політична згуртованість; digital finance; інші виклики. Загальноєвропейський хакатон — приклад того, як Європа може об’єднатися у кризові періоди. Надихає бути свідком цього прояву солідарності нашої спільноти інноваторів. Наші найталановитіші розуми зроблять все можливе, щоб знайти рішення проблем, пов’язаних з коронавірусом, та підтримати наших громадян. Це європейська інновація в дії. Марія Габріель. європейський комісар з питань інновацій, досліджень, культури, освіти та молоді. Учасники. У хакатоні беруть участь усі 27 держав-членів ЄС, а також Україна, Норвегія, Ізраїль та Швейцарія, країни, приєднані до програми Горизонт 2020 (програми ЄС для досліджень та інновацій). Рішення переможців будуть запрошені приєднатися до Європейської платформи інноваційної ради, яка сприятиме зв’язкам з кінцевими споживачами (наприклад, лікарнями) та надасть доступ до інвесторів, фондів та інших можливостей фінансування з усієї Єврокомісії. Зареєструватися можна за посиланням. Читайте також про те, що відбудеться безкоштовний онлайн-курс для стартапів — Think Big Online Boot Camp.
Реклама 👇 Замовити

Хакатон відбудеться 24, 25 та 26 квітня та охопить категорії проблем, які потребують короткотермінових рішень:

  • здоров’я та життя;
  • збереження бізнесу;
  • дистанційна робота та освіта;
  • соціальна та політична згуртованість;
  • digital finance;
  • інші виклики.

Загальноєвропейський хакатон — приклад того, як Європа може об’єднатися у кризові періоди. Надихає бути свідком цього прояву солідарності нашої спільноти інноваторів. Наші найталановитіші розуми зроблять все можливе, щоб знайти рішення проблем, пов’язаних з коронавірусом, та підтримати наших громадян. Це європейська інновація в дії

Марія Габріель, європейський комісар з питань інновацій, досліджень, культури, освіти та молоді

👨‍💻 Єврокомісія проведе онлайн-хакатон протидії COVID-19: як зареєструватися українцям 1

Учасники

У хакатоні беруть участь усі 27 держав-членів ЄС, а також Україна, Норвегія, Ізраїль та Швейцарія, країни, приєднані до програми «Горизонт 2020» (програми ЄС для досліджень та інновацій).

Рішення переможців будуть запрошені приєднатися до Європейської платформи інноваційної ради, яка сприятиме зв’язкам з кінцевими споживачами (наприклад, лікарнями) та надасть доступ до інвесторів, фондів та інших можливостей фінансування з усієї Єврокомісії.

Зареєструватися можна за посиланням.

Читайте також про те, що відбудеться безкоштовний онлайн-курс для стартапів👨‍💻 Єврокомісія проведе онлайн-хакатон протидії COVID-19: як зареєструватися українцям 2👨🏼‍🏫 Відбудеться безкоштовний онлайн-курс для стартапів — Think Big Online Boot Camp — Think Big Online Boot Camp.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: