fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤖 Діджей хакнув протез своєї руки та під‘єднав його до синтезатора: музика за допомогою думок

🤖 Didžej haknuv protez svojeї ruky ta pid‘jednav jogo do syntezatora: muzyka za dopomogoju dumok
«Кіберпанк вже тут».
«Kiberpank vže tut».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Діджей та його музика. Бертольт Мейер вже 15 років працює діджеєм, дає концерти та записує композиції. Він використовує досить високотехнологічний протез частини руки з покращеним сенсором моторики, проте навіть це не дає повноцінно грати на синтезаторі. Саме тому він вирішив зробити невеличкий апгрейд до свого протезу — він підєднав датчики свого приладу безпосередньо до музичного інструменту. Спочатку він вивчив конструкцію протеза — в пристрої є два електроди, які зєднані з мязами. З цих електродів можна змінити напругу та підєднати його до спеціального входу синтезатора. Через деякий час у нього вже був робочий прототип. Музикант написав виробнику синтезаторів — вони відповіли йому, передали потрібні схеми і навіть зробили остаточну версію протезу. Завдяки цьому пристрою через протез Бертольт може керувати кількома параметрами синтезатора — глибиною ефекту і тональністю звучання. https://www.youtube.com/watch?v=qSKBtEBRWi4&feature=emb_logo На відео музикант розповідає про принцип роботи пристрою та про те, як він підєднан до синтезатора. Послухати музику, котру грає Бертольд завдяки протезу, можна з 7:25. Також ми раніше писали, як американець сам зібрав повноцінну консоль вдома: коли ну дуже хочеш Nintendo Switch.
Реклама 👇 Замовити

Діджей та його музика

Бертольт Мейер вже 15 років працює діджеєм, дає концерти та записує композиції. Він використовує досить високотехнологічний протез частини руки з покращеним сенсором моторики, проте навіть це не дає повноцінно грати на синтезаторі.

Саме тому він вирішив зробити невеличкий «апгрейд» до свого протезу — він під’єднав датчики свого приладу безпосередньо до музичного інструменту.

🤖 Діджей хакнув протез своєї руки та під‘єднав його до синтезатора: музика за допомогою думок 1

Прототип моделі

Спочатку він вивчив конструкцію протеза — в пристрої є два електроди, які з’єднані з м’язами. З цих електродів можна змінити напругу та під’єднати його до спеціального входу синтезатора.

Через деякий час у нього вже був робочий прототип. Музикант написав виробнику синтезаторів — вони відповіли йому, передали потрібні схеми і навіть зробили остаточну версію протезу. Завдяки цьому пристрою через протез Бертольт може керувати кількома параметрами синтезатора — глибиною ефекту і тональністю звучання.

На відео музикант розповідає про принцип роботи пристрою та про те, як він під’єднан до синтезатора. Послухати музику, котру грає Бертольд завдяки протезу, можна з 7:25.

Також ми раніше писали🤖 Діджей хакнув протез своєї руки та під‘єднав його до синтезатора: музика за допомогою думок 2😳 Коли ну дуже хочеш Nintendo Switch: американець сам зібрав повноцінну консоль вдома, як американець сам зібрав повноцінну консоль вдома: коли ну дуже хочеш Nintendo Switch.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: