fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😲 Facebook знайшов незвичайний спосіб боротьби зі спамом та ботами

😲 Facebook znajšov nezvyčajnyj sposib boroťby zi spamom ta botamy
Для цього створять «зменшенну копію» Facebook.
Dlja ćogo stvorjať «zmenšennu kopiju» Facebook.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Імітація ботів у Facebook. Нещодавно компанія оприлюднила дослідження, в котрому описали копію роботи соцмережі, де головна відмінність полягає в тому, що замість звичайних користувачів — боти. Всього в копії соцмережі буде два види ботів — боти-користувачі та боти-шахраї. Кожен вид буде моделювати відповідні дії до свого типу в копії соцмережі. Наприклад, боти, що відповідають діям шахраїв або спамерів, можуть звязатись з іншими користувачами — ботами, що можуть стати потенційною жертвою афери. Це дозволяє зрозуміти поведінку реальних зловмисників та їх алгоритм дій. Також є боти націленні на вторгнення в особисте життя користувачів, котрі намагаються потрапити на вашу сторінку або поцупити певну інформацію. Вивчаючи їх поведінку, аналітики можуть виявити уразливості в мережі та запобігти реальну крадіжку даних. Наразі боти знаходяться в окремій версії сайту, але в планах запустити невелику фокус-групу для реального аналізу в соцмережі. Самі дослідники зазначають, що боти повинні бути належним чином ізольовані від реальних користувачів, щоб переконатися, що моделювання, хоча і виконується на реальному коді платформи, не призводить до несподіваних взаємодій між ботами та реальними користувачами Раніше ми вже писали, як Facebook запустив в Україні програму протидії фейкам.
Реклама 👇 Замовити

Імітація ботів у Facebook

Нещодавно компанія оприлюднила дослідження, в котрому описали копію роботи соцмережі, де головна відмінність полягає в тому, що замість звичайних користувачів — боти.

Всього в копії соцмережі буде два види ботів — боти-користувачі та боти-шахраї. Кожен вид буде моделювати відповідні дії до свого типу в копії соцмережі.

Наприклад, боти, що відповідають діям шахраїв або спамерів, можуть зв’язатись з іншими користувачами — ботами, що можуть стати потенційною жертвою афери. Це дозволяє зрозуміти поведінку реальних зловмисників та їх алгоритм дій.

😲 Facebook знайшов незвичайний спосіб боротьби зі спамом та ботами 1

Також є боти націленні на вторгнення в особисте життя користувачів, котрі намагаються потрапити на вашу сторінку або поцупити певну інформацію. Вивчаючи їх поведінку, аналітики можуть виявити уразливості в мережі та запобігти реальну крадіжку даних.

Наразі боти знаходяться в окремій версії сайту, але в планах запустити невелику фокус-групу для реального аналізу в соцмережі.

Самі дослідники зазначають, що боти повинні бути належним чином ізольовані від реальних користувачів, щоб переконатися, що моделювання, хоча і виконується на реальному коді платформи, не призводить до несподіваних взаємодій між ботами та реальними користувачами

Раніше ми вже писали😲 Facebook знайшов незвичайний спосіб боротьби зі спамом та ботами 2👨🏼‍💻 Facebook запускає в Україні програму протидії фейкам, як Facebook запустив в Україні програму протидії фейкам.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: