fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👩‍💻 В Україні запустили сайт для пошуку віддаленої роботи — Reworker

👩‍💻 V Ukraїni zapustyly sajt dlja pošuku viddalenoї roboty — Reworker
Карантин пришвидшив тренд розвитку віддаленої роботи.
Karantyn pryšvydšyv trend rozvytku viddalenoї roboty.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Reworker.net. На Reworker.net розміщуватимуться виключно вакансії, на яких можна працювати віддалено. Це, наприклад, такі сфери як IT, програмування, дизайн, маркетинг та SMM, PR, копірайтинг, продажі та інші. Стосовно форми зайнятості обмежень немає — можна працювати повний робочий день, можливі й часткова зайнятість та фріланс (робота за замовленням). На сайті вже присутні актуальні вакансії. Наприклад, київська гілка команди Reddit шукає Senior бекенд- та фронтенд-розробників, а телеграм-канал Афиша Киева пропонує роботу менеджера з продажів реклами у телеграмі. Також на сайті є блог, в якому розповідатимуть про особливості віддаленої роботи, ділитимуться секретами продуктивності та публікуватимуть матеріали на інші теми. Монетизувати сервіс планують за допомогою преміум-сервісів для роботодавців. Для кандидатів сервіс буде безкоштовним. Хто запустив сайт. Засновником Reworker є відомий підприємець Артур Оруджалієв. Ми дізналися в нього про сервіс та подальші плани на його розвиток. Чому ви запустили сайт саме зараз?. У мене є папочка в Notes зі списком ідей. Ця лежала більше року. Подумав, що зараз прийшов час. У мене пара проєктів на паузі через карантин, тож з‘явився час на реалізацію. Ну, і вірю, що після всього цього тренд віддаленої роботи буде швидко рости.. Але ж зараз через карантин і кризу мало хто наймає працівників. Все так. Вакансій мало. Але я намагаюся їх шукати. Навіть у момент запуску зрозуміло, що вони на ринку є. І, чесно, буду дуже радий, коли допоможемо людям знайти віддалену роботу саме в кризу і в карантин.. У чому відмінність вашого сайту від великих проектів таких як Work.ua та Robota.ua?. Я не будую великий сайт. Reworker — це нішевий джоб-борд по віддаленій роботі. Своєрідний бутик, який, було б не погано, згодом обріс би ком’юніті людей, які працюють віддалено. Це не масова історія — невеликий сервіс для тих, кому він потрібен.. На сайті все зараз безкоштовно. Як ви плануєте заробляти?. Запуск зараз — це точно не про бізнес. Навіть коли закінчиться карантин, компанії ще дуже довго не будуть наймати. Я це прекрасно розумію.. Але мені щиро хочеться почати це саме зараз, аби показати, що не все так погано і щоб, як я вже говорив, допомогти деяким людям. Крім того, я великий фан віддаленої роботи і саме зараз є великий шанс залучити безліч людей на свій бік. Потім же буде стандартна історія монетизації — брати гроші з рекламодавців за розміщення, додаткові функції, промоушен і т.п. . Розкажіть про розділ волонтерство.. Це, до речі, напевно і є відповідь на питання чому зараз. .  Я кожен день бачу в соціальних мережах прохання про допомогу. Дітям, пенсіонерам, лікарям. Але прекрасно розумію, що зараз у багатьох складна фінансова ситуація. Але вірю, що є люди, які хочуть і можуть допомогти, але не грошима, а часом і навичкам. Цей розділ - для них. Ну і для перевірених благодійних фондів та громадських організацій, які можуть там шукати волонтерів..
Реклама 👇 Замовити

Reworker.net

На Reworker.net розміщуватимуться виключно вакансії, на яких можна працювати віддалено. Це, наприклад, такі сфери як IT, програмування, дизайн, маркетинг та SMM, PR, копірайтинг, продажі та інші.

Стосовно форми зайнятості обмежень немає — можна працювати повний робочий день, можливі й часткова зайнятість та фріланс (робота за замовленням).

👩‍💻 В Україні запустили сайт для пошуку віддаленої роботи — Reworker 1

На сайті вже присутні актуальні вакансії. Наприклад, київська гілка команди Reddit👩‍💻 В Україні запустили сайт для пошуку віддаленої роботи — Reworker 2✍️ У Києві з’явився офіс Reddit. Компанія шукає розробників шукає Senior бекенд- та фронтенд-розробників, а телеграм-канал «Афиша Киева» пропонує роботу менеджера з продажів реклами у телеграмі.

Також на сайті є блог, в якому розповідатимуть про особливості віддаленої роботи, ділитимуться секретами продуктивності та публікуватимуть матеріали на інші теми.

Монетизувати сервіс планують за допомогою преміум-сервісів для роботодавців. Для кандидатів сервіс буде безкоштовним.

Хто запустив сайт

Засновником Reworker є відомий підприємець Артур Оруджалієв. Ми дізналися в нього про сервіс та подальші плани на його розвиток.

👩‍💻 В Україні запустили сайт для пошуку віддаленої роботи — Reworker 3
👩‍💻 В Україні запустили сайт для пошуку віддаленої роботи — Reworker 4
👩‍💻 В Україні запустили сайт для пошуку віддаленої роботи — Reworker 5
👩‍💻 В Україні запустили сайт для пошуку віддаленої роботи — Reworker 6
👩‍💻 В Україні запустили сайт для пошуку віддаленої роботи — Reworker 7
👩‍💻 В Україні запустили сайт для пошуку віддаленої роботи — Reworker 8
👩‍💻 В Україні запустили сайт для пошуку віддаленої роботи — Reworker 9
👩‍💻 В Україні запустили сайт для пошуку віддаленої роботи — Reworker 10
👩‍💻 В Україні запустили сайт для пошуку віддаленої роботи — Reworker 11
👩‍💻 В Україні запустили сайт для пошуку віддаленої роботи — Reworker 12

Чому ви запустили сайт саме зараз?

👩‍💻 В Україні запустили сайт для пошуку віддаленої роботи — Reworker 13

У мене є папочка в Notes зі списком ідей. Ця лежала більше року. Подумав, що зараз прийшов час. У мене пара проєктів на паузі через карантин, тож з‘явився час на реалізацію. Ну, і вірю, що після всього цього тренд віддаленої роботи буде швидко рости.

Але ж зараз через карантин і кризу мало хто наймає працівників

👩‍💻 В Україні запустили сайт для пошуку віддаленої роботи — Reworker 13

Все так. Вакансій мало. Але я намагаюся їх шукати. Навіть у момент запуску зрозуміло, що вони на ринку є. І, чесно, буду дуже радий, коли допоможемо людям знайти віддалену роботу саме в кризу і в карантин.

У чому відмінність вашого сайту від великих проектів таких як Work.ua та Robota.ua?

👩‍💻 В Україні запустили сайт для пошуку віддаленої роботи — Reworker 13

Я не будую великий сайт. Reworker — це нішевий джоб-борд по віддаленій роботі. Своєрідний бутик, який, було б не погано, згодом обріс би ком’юніті людей, які працюють віддалено. Це не масова історія — невеликий сервіс для тих, кому він потрібен.

На сайті все зараз безкоштовно. Як ви плануєте заробляти?

👩‍💻 В Україні запустили сайт для пошуку віддаленої роботи — Reworker 13

Запуск зараз — це точно не про бізнес. Навіть коли закінчиться карантин, компанії ще дуже довго не будуть наймати. Я це прекрасно розумію.

👩‍💻 В Україні запустили сайт для пошуку віддаленої роботи — Reworker 13

Але мені щиро хочеться почати це саме зараз, аби показати, що не все так погано і щоб, як я вже говорив, допомогти деяким людям. Крім того, я великий фан віддаленої роботи і саме зараз є великий шанс залучити безліч людей «на свій бік». Потім же буде стандартна історія монетизації — брати гроші з рекламодавців за розміщення, додаткові функції, промоушен і т.п. 

Розкажіть про розділ волонтерство.

👩‍💻 В Україні запустили сайт для пошуку віддаленої роботи — Reworker 13

Це, до речі, напевно і є відповідь на питання чому зараз. 

👩‍💻 В Україні запустили сайт для пошуку віддаленої роботи — Reworker 13

 Я кожен день бачу в соціальних мережах прохання про допомогу. Дітям, пенсіонерам, лікарям. Але прекрасно розумію, що зараз у багатьох складна фінансова ситуація. Але вірю, що є люди, які хочуть і можуть допомогти, але не грошима, а часом і навичкам. Цей розділ – для них. Ну і для перевірених благодійних фондів та громадських організацій, які можуть там шукати волонтерів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: