fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛰 Самоізоляція NASA: як вдома працюють члени команди Curiosity

🛰 Samoizoljacija NASA: jak vdoma pracjujuť členy komandy Curiosity
Навіть команда з дослідження Марсу почала працювати дистанційно.
Naviť komanda z doslidžennja Marsu počala pracjuvaty dystancijno.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вплив карантину на NASA. Карантин кардинально змінив наше сприйняття роботи — замість звичних офісів доводиться працювати вдома, ранкові мітинги замінили відеоконференції, а замість співробітників домашні улюбленці. Точно така ж ситуація спіткала і команду Curiosity, головною місією котрої є дослідження Марсу. Космічне агентство опублікувало фото, де можна побачити, як виглядає місце дослідника інших планет. Як повідомляє голова команди Curiosity Алісія Олбоф, підготування до зміни форми роботи розпочались одразу після введення стану карантину в країні. Дослідження Марсу завжди проводилось з самого центру NASA і його ніколи не зупиняли чи переносили, тому навіть в умовах ізоляції проєкт і надалі продовжує своє існування. Безумовно, робота вдома також внесла свої зміни до звичного тему роботи дослідників. Зазвичай, ми всі знаходимось в одній великій кімнаті, де обмінюємось зображеннями та даними. Люди працюють окремо в своїх командах, а я контролюю сам процес. Наразі ми замінили це відеоконференціями, тепер мені для контролю необхідно проводити майже 15 окремих дзвінків. Але навіть в таких умовах ми знайшли вихід із ситуації. . Керрі Брідж. Керівниця групи з наукових операцій . Попри віддалену роботу команда продовжує досліджувати Червону планету. Нещодавно Curiosity закінчили буріння зразку скелі Едінбург — на підготовку до цього їм знадобилось декілька тижнів та тестів, але все пройшло успішно. Дослідження Марсу не стоїть на місці. Ми й надалі вивчаємо його.. Алісія Олбоф. Керівниця команди. Також ми раніше писали, як NASA запустили проєкт з фото телескопа Hubble: що було на небі у ваш день народження.
Реклама 👇 Замовити

Вплив карантину на NASA

Карантин кардинально змінив наше сприйняття роботи — замість звичних офісів доводиться працювати вдома, ранкові мітинги замінили відеоконференції, а замість співробітників домашні улюбленці. Точно така ж ситуація спіткала і команду Curiosity, головною місією котрої є дослідження Марсу.

Космічне агентство опублікувало фото, де можна побачити, як виглядає місце дослідника інших планет.

🛰 Самоізоляція NASA: як вдома працюють члени команди Curiosity 1

Як повідомляє голова команди Curiosity Алісія Олбоф, підготування до зміни форми роботи розпочались одразу після введення стану карантину в країні. Дослідження Марсу завжди проводилось з самого центру NASA і його ніколи не зупиняли чи переносили, тому навіть в умовах ізоляції проєкт і надалі продовжує своє існування.

Безумовно, робота вдома також внесла свої зміни до звичного тему роботи дослідників.

Зазвичай, ми всі знаходимось в одній великій кімнаті, де обмінюємось зображеннями та даними. Люди працюють окремо в своїх командах, а я контролюю сам процес. Наразі ми замінили це відеоконференціями, тепер мені для контролю необхідно проводити майже 15 окремих дзвінків. Але навіть в таких умовах ми знайшли вихід із ситуації.

Керрі Брідж, Керівниця групи з наукових операцій

Попри віддалену роботу команда продовжує досліджувати Червону планету. Нещодавно Curiosity закінчили буріння зразку скелі «Едінбург» — на підготовку до цього їм знадобилось декілька тижнів та тестів, але все пройшло успішно.

Дослідження Марсу не стоїть на місці. Ми й надалі вивчаємо його.

Алісія Олбоф, Керівниця команди

Також ми раніше писали🛰 Самоізоляція NASA: як вдома працюють члени команди Curiosity 2🚀 Що було на небі у ваш день народження: проєкт NASA з фото телескопа Hubble, як NASA запустили проєкт з фото телескопа Hubble: що було на небі у ваш день народження.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: