fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏻‍💻 GitHub став безкоштовним для всіх

👨🏻‍💻 GitHub stav bezkoštovnym dlja vsih
Одна з найбільших платформ для розробки оголосила про радикальні зміни в бізнес-моделі.
Odna z najbiľšyh platform dlja rozrobky ogolosyla pro radykaľni zminy v biznes-modeli.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Безкоштовний GitHub. До сьогодні безкоштовно GitHub можна було користуватися лише якщо команда публікує розробки у відкритому доступі. Якщо ж ви хотіли використовувати його для закритої розробки, потрібно було придбати підписку. Тепер користуватися GitHub можна безкоштовно для будь-яких цілей, навіть якщо ви робите комерційний продукт. Також грошей не візьмуть за доступ до GitHub Actions, платформи для автоматизації у обсязі до 2000 хвилин. У коментарі виданню TechCrunch, CEO GitHub Нат Фрідман зазначив, що цей крок не повязаний з пандемією COVID-19. Це те, що ми планували зробити і хотіли зробити протягом довгого часу. Нат Фрідман. CEO GitHub. Преміум-підписка. Платним залишиться доступ до просунутих можливостей сервісу, таких як власники коду, ентерпрайз-можливостей та підтримки SAML. Проте, навіть вартість преміум-планів знизилася вдвічі. Так, командний план коштуватиме $4/міс за одного розробника (раніше — $9), а ентерпрайз — $21 на місяць за одного користувача. Варто зазначити, що головний конкурент GitHub — платформа GitLab з українським корінням (співзасновник сервісу — Дмитро Запорожець) вже давно працює за схожою моделлю, пропонуючи командам безкоштовний доступ для будь-яких проєктів. Читайте також про те, що стартап-акселератор Sector X в UNIT.City запустив шість безкоштовних програм.
Реклама 👇 Замовити

Безкоштовний GitHub

До сьогодні безкоштовно GitHub можна було користуватися лише якщо команда публікує розробки у відкритому доступі. Якщо ж ви хотіли використовувати його для закритої розробки, потрібно було придбати підписку.

Тепер користуватися GitHub можна безкоштовно для будь-яких цілей, навіть якщо ви робите комерційний продукт. Також грошей не візьмуть за доступ до GitHub Actions, платформи для автоматизації у обсязі до 2000 хвилин.

У коментарі виданню TechCrunch, CEO GitHub Нат Фрідман зазначив, що цей крок не пов’язаний з пандемією COVID-19.

Це те, що ми планували зробити і хотіли зробити протягом довгого часу

Преміум-підписка

Платним залишиться доступ до просунутих можливостей сервісу, таких як власники коду, ентерпрайз-можливостей та підтримки SAML. Проте, навіть вартість преміум-планів знизилася вдвічі.

Так, командний план коштуватиме $4/міс за одного розробника (раніше — $9), а ентерпрайз — $21 на місяць за одного користувача.

👨🏻‍💻 GitHub став безкоштовним для всіх 1

Варто зазначити, що головний конкурент GitHub — платформа GitLab з українським корінням (співзасновник сервісу — Дмитро Запорожець) вже давно працює за схожою моделлю, пропонуючи командам безкоштовний доступ для будь-яких проєктів.

Читайте також про те, що стартап-акселератор Sector X в UNIT.City запустив👨🏻‍💻 GitHub став безкоштовним для всіх 2✍🏻 У Sector X від UNIT.City запустили шість спеціальних програм для стартапів шість безкоштовних програм.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: