fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇺🇦 Купуй українське: дерев’яні іграшки lislis toys

🇺🇦 Kupuj ukraїnśke: derev'jani igrašky lislis toys
Щодня у рубриці «Купуй українське» ми розповідаємо про один український бренд, продукцію якого варто купити, аби підтримати український бізнес під час карантину. Сьогодні — це дерев'яні іграшки lislis toys.
Ščodnja u rubryci «Kupuj ukraїnśke» my rozpovidajemo pro odyn ukraїnśkyj brend, produkciju jakogo varto kupyty, aby pidtrymaty ukraїnśkyj biznes pid čas karantynu. Sogodni — ce derev'jani igrašky lislis toys.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  lislis toys — деревяні іграшки, які допомагають дітям зрозуміти, як елементи різних форм та розмірів взаємодіють між собою. 🚂 Що саме можна придбати. Усі іграшки виготовляються в Україні з деревини першого сорту: дуба, клена, ясеня, горіха. Ми працюємо з різними виробництвами, бо робота нашого бюро іграшок полягає у дизайнуванні та безпосередньому просуванні товарів. У нас є колекції Звуки Лісу та Лісові звірі, які є чудовою іграшкою не лише для малюка, але й для всієї сімї. lislis toys. . Купуй українське!. . 📜 Історія створення Засновником бренду lislis toys є дизайнер Олександр Шестакович, який створив бюро іграшок разом з агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks. Ідея бюро — це створення іграшок, які навчать дітей цінувати прості речі та розвинуть їхнє креативне мислення не яскравими барвами, а природніми матеріалами та кольорами. ❓ Карантин та бізнес. На час карантину команда lislis toys скоротила робочий час працівників на дистанційній роботі та зменшила виплати заробітної платні. Як карантин вплинув на бізнес?. Ми втратили частину доходів, бо основний продаж іграшок відбувався у фізичних точках продажу наших партнерів, які закрилися на період карантину.. Що нового впроваджуєте?. Ми зараз активно пробуємо збільшити продажі через соцмережі та сайт.. А також підготували знижки та розіграші нашої нової іграшки, яка ось-ось зявиться у продажі.. 💸 Як підтримати. Продукцію можна придбати на сайті. Доставка відбувається в основному через Нову Пошту. https://www.instagram.com/p/B-OtNPBHeb5/ У рамках рубрики Купуй українське ми вже розповіли вам про шість крутих бізнесів. Якщо пропустили, ось вони: ➡️ Книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 ➡️ Чай від львівської Майстерні мрії ➡️ Книги про урбаністику видавництва CANactions ➡️ Вироби зі шкіри та глини від Muha Handmade ➡️ Меблі у голландському стилі WOODWERK ➡️ Одяг та текстиль з конопель DevoHome
Реклама 👇 Замовити

lislis toys — дерев’яні іграшки, які допомагають дітям зрозуміти, як елементи різних форм та розмірів взаємодіють між собою.

🚂 Що саме можна придбати

Усі іграшки виготовляються в Україні з деревини першого сорту: дуба, клена, ясеня, горіха.

Ми працюємо з різними виробництвами, бо робота нашого бюро іграшок полягає у дизайнуванні та безпосередньому просуванні товарів. У нас є колекції «Звуки Лісу» та «Лісові звірі», які є чудовою іграшкою не лише для малюка, але й для всієї сім'ї

lislis toys

🇺🇦 Купуй українське: дерев'яні іграшки lislis toys 1

Купуй українське!

Карантин — непростий час, але ми хочемо, щоби для якомога більшої кількості сучасних українців він став не лише часом викликів, але й часом можливостей.

Тому ми запустили нову рубрику «Купуй українське!», у якій розповідаємо про українські малі підприємства, які продовжують працювати або запустились просто зараз, та роблять класні продукти.

Якщо ви хочете, щоб ми написали про ваше підприємство чи продукт, заповніть, будь ласка, форму.

📜 Історія створення

Засновником бренду lislis toys є дизайнер Олександр Шестакович, який створив бюро іграшок разом з агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks.

Ідея бюро — це створення іграшок, які навчать дітей цінувати прості речі та розвинуть їхнє креативне мислення не яскравими барвами, а природніми матеріалами та кольорами.

🇺🇦 Купуй українське: дерев'яні іграшки lislis toys 2

❓ Карантин та бізнес

На час карантину команда lislis toys скоротила робочий час працівників на дистанційній роботі та зменшила виплати заробітної платні.

🇺🇦 Купуй українське: дерев'яні іграшки lislis toys 3
🇺🇦 Купуй українське: дерев'яні іграшки lislis toys 4
🇺🇦 Купуй українське: дерев'яні іграшки lislis toys 5
🇺🇦 Купуй українське: дерев'яні іграшки lislis toys 6
🇺🇦 Купуй українське: дерев'яні іграшки lislis toys 7
🇺🇦 Купуй українське: дерев'яні іграшки lislis toys 8
🇺🇦 Купуй українське: дерев'яні іграшки lislis toys 9
🇺🇦 Купуй українське: дерев'яні іграшки lislis toys 10
🇺🇦 Купуй українське: дерев'яні іграшки lislis toys 11
🇺🇦 Купуй українське: дерев'яні іграшки lislis toys 12

Як карантин вплинув на бізнес?

🇺🇦 Купуй українське: дерев'яні іграшки lislis toys 13

Ми втратили частину доходів, бо основний продаж іграшок відбувався у фізичних точках продажу наших партнерів, які закрилися на період карантину.

Що нового впроваджуєте?

🇺🇦 Купуй українське: дерев'яні іграшки lislis toys 13

Ми зараз активно пробуємо збільшити продажі через соцмережі та сайт.

🇺🇦 Купуй українське: дерев'яні іграшки lislis toys 13

А також підготували знижки та розіграші нашої нової іграшки, яка ось-ось з’явиться у продажі.

💸 Як підтримати

Продукцію можна придбати на сайті. Доставка відбувається в основному через Нову Пошту.

У рамках рубрики «Купуй українське» ми вже розповіли вам про шість крутих бізнесів. Якщо пропустили, ось вони:

➡️ Книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19🇺🇦 Купуй українське: дерев'яні іграшки lislis toys 16🇺🇦 Купуй українське: книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19

➡️ Чай від львівської «Майстерні мрії»

➡️ Книги про урбаністику видавництва CANactions

➡️ Вироби зі шкіри та глини від Muha Handmade

➡️ Меблі у голландському стилі WOODWERK

➡️ Одяг та текстиль з конопель DevoHome🇺🇦 Купуй українське: дерев'яні іграшки lislis toys 17🇺🇦 Купуй українське: одяг та текстиль з конопель DevoHome

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Андрей

По такой цене пусть сами ими играются.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: