fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📖 МОЗ та ВООЗ презентують дитячу книгу про те, як боротися з COVID-19

📖 MOZ ta VOOZ prezentujuť dytjaču knygu pro te, jak borotysja z COVID-19
Книгу роздрукують та передадуть дитячим онкологічним лікарням та дитячим будинкам в Україні наприкінці квітня.
Knygu rozdrukujuť ta peredaduť dytjačym onkologičnym likarnjam ta dytjačym budynkam v Ukraїni naprykinci kvitnja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Книга про COVID-19. Бюро ВООЗ в Україні підготувало українську редакцію книги для дітей усього світу, які зазнали впливу пандемії COVID-19. Книга Мій герой — це ти — казка, до створення якої долучилися понад 1 700 дітей, батьків, опікунів, психологів та педагогів зі 104 країн світу. Вони поділилися своїми історіями та досвідом боротьби з пандемією COVID-19. Реальні історії, страхи та переживання стали основою ілюстрованої казки Мій герой – це ти. Головні герої твору допомагають дитині зрозуміти емоції, почуття, переживання та усі соціальні незручності, які пов’язані зі світовою пандемією COVID-19. Книгу радять читати батькам, опікунам, психологам чи педагогам дитині або невеликій групі дітей. Дітям не рекомендовано читати цю книгу самостійно без підтримки дорослих. Рекомендують читати одразу з дорослими, оскільки так легше дитині впоратися з усіма переживанням під час читання. Книгу створили за допомогою ВООЗ, ЮНІСЕФ, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Безкоштовно прочитати та завантажити книгу можна за посиланням. Також ми раніше писали, як в Україні почнуть видавати історичні книжки для дітей.
Реклама 👇 Замовити

Книга про COVID-19

Бюро ВООЗ в Україні підготувало українську редакцію книги для дітей усього світу, які зазнали впливу пандемії COVID-19.

Книга «Мій герой — це ти» — казка, до створення якої долучилися понад 1 700 дітей, батьків, опікунів, психологів та педагогів зі 104 країн світу. Вони поділилися своїми історіями та досвідом боротьби з пандемією COVID-19. Реальні історії, страхи та переживання стали основою ілюстрованої казки «Мій герой – це ти».

📖 МОЗ та ВООЗ презентують дитячу книгу про те, як боротися з COVID-19 1

Головні герої твору допомагають дитині зрозуміти емоції, почуття, переживання та усі соціальні незручності, які пов’язані зі світовою пандемією COVID-19.

Книгу радять читати батькам, опікунам, психологам чи педагогам дитині або невеликій групі дітей. Дітям не рекомендовано читати цю книгу самостійно без підтримки дорослих. Рекомендують читати одразу з дорослими, оскільки так легше дитині впоратися з усіма переживанням під час читання.

📖 МОЗ та ВООЗ презентують дитячу книгу про те, як боротися з COVID-19 2

Книгу створили за допомогою ВООЗ, ЮНІСЕФ, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Безкоштовно прочитати та завантажити книгу можна за посиланням.

Також ми раніше писали📖 МОЗ та ВООЗ презентують дитячу книгу про те, як боротися з COVID-19 3🤓 В Україні почнуть видавати історичні книжки для дітей, як в Україні почнуть видавати історичні книжки для дітей.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: