fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💼В Україні відкриють доступ до даних про землю — ухвалили закон

👨🏼‍💼V Ukraїni vidkryjuť dostup do danyh pro zemlju — uhvalyly zakon
Сьогодні відбулось позачергове засідання Ради, де ухвалили новий законопроєкт.
Sogodni vidbuloś pozačergove zasidannja Rady, de uhvalyly novyj zakonoprojekt.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Законопроєкт про створення інфраструктури геоданих. Сьогодні було ухвалено закон №2370 Про національну інфраструктуру геопросторових даних, який розглядали в другому читанні. Новий закон передбачає запуск повноцінної бази всіх геоданих України — земельні ділянки та нерухомість, а також населені пункти, ліси, надра, транспортні мережі та державний кордон. Наразі не існує схожої бази даних, уся інформація зберігається окремо в регіональних відділах земельного кадастру. Також існувала проблема з класифікацією та зберіганням даних інформації. Не було точних вимог до структури, складу та розподілу характеристик геоданих, що дуже часто призводило до невідповідностей в інформації. До того ж не було відкритого доступу до даних, оскільки спочатку треба було подавати заявку на запит, щоб отримати певну інформацію. Мета нового закону полягає в тому, щоб надати відкритий доступ до всієї інформації геоданих. Тобто Національний геопортал стане єдиним ресурсом, де можна буде отримати усю необхідну інформацію. Чому цей закон на часі. Нещодавно ухвалили закон №2178-10 про ринок землі, що стало однією з найочікуваніших реформ з часів незалежності. Розвиток інфраструктури геоданих потрібен для відкриття ринку землі, оскільки це зробить сам процес прозорим та позбавленим корупції. Що саме передбачає земельна реформа, можна дізнатись за посиланням. Також ми раніше писали, як Верховна Рада прийняла необхідний документ для траншу МВФ — банківський законопроєкт.
Реклама 👇 Замовити

Законопроєкт про створення інфраструктури геоданих

Сьогодні було ухвалено закон №2370 «Про національну інфраструктуру геопросторових даних», який розглядали в другому читанні.

Новий закон передбачає запуск повноцінної бази всіх геоданих України — земельні ділянки та нерухомість, а також населені пункти, ліси, надра, транспортні мережі та державний кордон.

👨🏼‍💼В Україні відкриють доступ до даних про землю — ухвалили закон 1

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Наразі не існує схожої бази даних, уся інформація зберігається окремо в регіональних відділах земельного кадастру.

Також існувала проблема з класифікацією та зберіганням даних інформації. Не було точних вимог до структури, складу та розподілу характеристик геоданих, що дуже часто призводило до невідповідностей в інформації.

До того ж не було відкритого доступу до даних, оскільки спочатку треба було подавати заявку на запит, щоб отримати певну інформацію.

Мета нового закону полягає в тому, щоб надати відкритий доступ до всієї інформації геоданих. Тобто Національний геопортал стане єдиним ресурсом, де можна буде отримати усю необхідну інформацію.

Чому цей закон на часі

Нещодавно ухвалили👨🏼‍💼В Україні відкриють доступ до даних про землю — ухвалили закон 2⚡️ Рада ухвалила закон №2178-10 про ринок землі: лише фізособи та без іноземців закон №2178-10 про ринок землі, що стало однією з найочікуваніших реформ з часів незалежності.

Розвиток інфраструктури геоданих потрібен для відкриття ринку землі, оскільки це зробить сам процес прозорим та позбавленим корупції.

Що саме передбачає земельна реформа, можна дізнатись за посиланням👨🏼‍💼В Україні відкриють доступ до даних про землю — ухвалили закон 2⚡️ Рада ухвалила закон №2178-10 про ринок землі: лише фізособи та без іноземців.

Також ми раніше писали👨🏼‍💼В Україні відкриють доступ до даних про землю — ухвалили закон 4⚡️ Верховна Рада ухвалила в першому читанні необхідний документ для траншу МВФ — банківський законопроєкт, як Верховна Рада прийняла необхідний документ для траншу МВФ — банківський законопроєкт.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: