fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇺🇦 Купуй українське: книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19

🇺🇦 Kupuj ukraїnśke: knyga pro vyrišennja biznes-zavdań čerez media u časy COVID-19
Щодня у рубриці «Купуй українське» ми розповідаємо про один український бренд. Більшість ідей злітає завдяки розголосу в ЗМІ. Книга «Піаритись не можна зупинитись» розповідає як керувати воронкою через пресу на будь-якому етапі життєвого циклу.
Ščodnja u rubryci «Kupuj ukraїnśke» my rozpovidajemo pro odyn ukraїnśkyj brend. Biľšisť idej zlitaje zavdjaky rozgolosu v ZMI. Knyga «Piarytyś ne možna zupynytyś» rozpovidaje jak keruvaty voronkoju čerez presu na buď-jakomu etapi žyttjevogo cyklu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У березні 2019 року власники медіаплатформи Deadline.com.ua видали книгу Піаритись не можна зупинитись, яка розповідає про техніки піару, як бізнесу потрапити в публікації або на телебачення та як правильно керувати інфополем. 😷 Бізнес-завдання через медіа у період COVID-19. Книга Піаритись не можна зупинитись призначена для сучасного маркетолога, піарника, власника бізнесу або держслужбовця та розповідає як через публікації у ЗМІ вирішувати бізнес-завдання на різних етапах у часи COVID-19 або ні. У книзі пояснюють техніки розкрутки персонального бренду, керування циклом зростання стартапів чи дій на стагнуючому ринку для розігріву будь-якої потрібної аудиторії. Купуй українське!. . 📜 Історія створення. Наприкінці 2017 року в Україні розпочала роботу медіаплатформа Deadline.com.ua, яка об’єднує прес-служби, експертів та журналістів. Реєструючись на сайті, журналіст отримує коментар від експерта, а експерт в обмін на це безкоштовну згадку у медіа, у якому працює журналіст. Накопичивши статистику звернень, розробники ухвалили рішення вийти на ринок друкованої літератури та розповісти про менеджмент, що залишається у тіні. ❓ Карантин та бізнес. Що з продажами на час карантину?. В Україні всі без виключення бренди, зрілі або нові, переживають різні етапи розвитку разом із самою країною. Всім іміджмейкерам зараз варто бути креативнішими.. Як бізнесу вижити у кризових умовах?. Коли страшно, є три стратегії: вичікувати, виходити з ринку або боротися за успіх. Це може бути контрольоване банкрутство або нові угоди M&A.. Як щодо знижок?. Знижка – це стратегія тут зараз. Бізнес, який пропонує ринку тільки знижку на товари по черзі зі списку, може не впоратись з кризою. Шанси має той, хто з арсеналом turnaround інструментів.. 💸 Знайомтеся. Замовити книгу можна на сайті. Доставка відбувається через Нову пошту. Існує також спеціальна пропозиція купівлі книги разом з проєктними файлами та шаблонами. Отримайте безкоштовно першу главу книги, зареєструвавшись за посиланням. Стратегічні ділові поради структуровані в легку форму, про що можна переконатися навіть під час читання лише кількох сторінок твору. Ось чому ми пропонуємо безкоштовно главу для потенційних читачів. Олександра Стельмахова. . Раніше ми вже написали про Майстерню мрії, яка виготовляє трав’яні чаї, видавництво CANactions та майстерню з виробництва шкіряних та глиняних товарів — Muha Handmade.
Реклама 👇 Замовити

У березні 2019 року власники медіаплатформи Deadline.com.ua видали книгу «Піаритись не можна зупинитись», яка розповідає про техніки піару, як бізнесу потрапити в публікації або на телебачення та як правильно керувати інфополем.

😷 Бізнес-завдання через медіа у період COVID-19

Книга «Піаритись не можна зупинитись» призначена для сучасного маркетолога, піарника, власника бізнесу або держслужбовця та розповідає як через публікації у ЗМІ вирішувати бізнес-завдання на різних етапах у часи COVID-19 або ні.

У книзі пояснюють техніки розкрутки персонального бренду, керування циклом зростання стартапів чи дій на стагнуючому ринку для «розігріву» будь-якої потрібної аудиторії.

🇺🇦 Купуй українське: книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 1

Купуй українське!

Карантин — непростий час, але ми хочемо, щоби для якомога більшої кількості сучасних українців він став не лише часом викликів, але й часом можливостей.

Тому ми запустили нову рубрику «Купуй українське!», у якій розповідаємо про українські малі підприємства, які продовжують працювати або запустились просто зараз, та роблять класні продукти.

Якщо ви хочете, щоб ми написали про ваше підприємство чи продукт, заповніть, будь ласка, форму.

📜 Історія створення

Наприкінці 2017 року в Україні розпочала роботу медіаплатформа Deadline.com.ua, яка об’єднує прес-служби, експертів та журналістів. Реєструючись на сайті, журналіст отримує коментар від експерта, а експерт в обмін на це безкоштовну згадку у медіа, у якому працює журналіст.

Накопичивши статистику звернень, розробники ухвалили рішення вийти на ринок друкованої літератури та розповісти про менеджмент, що залишається «у тіні».

🇺🇦 Купуй українське: книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 2

❓ Карантин та бізнес

🇺🇦 Купуй українське: книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 3
🇺🇦 Купуй українське: книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 4
🇺🇦 Купуй українське: книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 5
🇺🇦 Купуй українське: книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 6
🇺🇦 Купуй українське: книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 7
🇺🇦 Купуй українське: книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 8
🇺🇦 Купуй українське: книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 9
🇺🇦 Купуй українське: книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 10
🇺🇦 Купуй українське: книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 11
🇺🇦 Купуй українське: книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 12

Що з продажами на час карантину?

🇺🇦 Купуй українське: книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 13

В Україні всі без виключення бренди, зрілі або нові, переживають різні етапи розвитку разом із самою країною. Всім «іміджмейкерам» зараз варто бути креативнішими.

Як бізнесу вижити у кризових умовах?

🇺🇦 Купуй українське: книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 13

Коли страшно, є три стратегії: вичікувати, виходити з ринку або боротися за успіх. Це може бути контрольоване банкрутство або нові угоди M&A.

Як щодо знижок?

🇺🇦 Купуй українське: книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 13

Знижка – це стратегія «тут зараз». Бізнес, який пропонує ринку тільки знижку на товари по черзі зі списку, може не впоратись з кризою. Шанси має той, хто з арсеналом turnaround інструментів.

💸 Знайомтеся

Замовити книгу можна на сайті. Доставка відбувається через «Нову пошту». Існує також спеціальна пропозиція купівлі книги разом з проєктними файлами та шаблонами.

Отримайте безкоштовно першу главу книги, зареєструвавшись за посиланням.

Стратегічні ділові поради структуровані в легку форму, про що можна переконатися навіть під час читання лише кількох сторінок твору. Ось чому ми пропонуємо безкоштовно главу для потенційних читачів

Олександра Стельмахова

Раніше ми вже написали про «Майстерню мрії🇺🇦 Купуй українське: книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 16🇺🇦 Купуй українське: чай від центру «Майстерня мрії»», яка виготовляє трав’яні чаї, видавництво CANactions🇺🇦 Купуй українське: книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 17🇺🇦 Купуй українське: книги від CANactions та майстерню з виробництва шкіряних та глиняних товарів — Muha Handmade🇺🇦 Купуй українське: книга про вирішення бізнес-завдань через медіа у часи COVID-19 18🇺🇦 Купуй українське: вироби зі шкіри та глини від Muha Handmade.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: