fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💼 У monobank додадуть рахунки ФОП — як подати заявку

👨🏼‍💼 U monobank dodaduť rahunky FOP — jak podaty zajavku
Вже можна стати одним з перших на замовлення нової послуги.
Vže možna staty odnym z peršyh na zamovlennja novoї poslugy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нова послуга monobank. monobank почне відкривати та обслуговувати рахунки ФОП. Залишити заявку на нову послугу можна у самому застосунку або перейти за посиланням та знайти категорію ФОП. Наразі можна лише залишити свій номер, щоби вже у червні отримати запрошення стати одним із перших клієнтів сервісу для ФОП. Як обіцяють у самому банку, відкриття рахунку ФОП буде дуже простим, а вся функціональність доступною у звичному для клієнтів застосунку — нічого завантажувати додатково не потрібно. Для ведення звітності також розроблять веб-інтерфейс. Варто зазначити, що зараз monobank існує лише у вигляді мобільного застосунку — браузерної версії для звичайних клієнтів немає. Для клієнтів-ФОП також буде доступною постійна підтримка. У спеціальній групі на Facebook користувачі можуть обговорити послугу та запропонувати якісь покращення для неї. Раніше ми вже повідомляли, як Рада схвалила податкові канікули на час карантину: скасування ЄСВ для ФОП та перевірок. Новий законопроєкт. Верховна Рада ухвалила законопроєкт про підтримку платників податків на час карантину. За проєкт проголосували 359 народних депутатів. Нові норми запроваджуються для громадян та бізнесу на час карантину. Наразі в Україні такий режим діє до 3 квітня 2020 року. Що запроваджує законопроєкт. Для бізнесу: всі ФОП та ті, хто займаються незалежною професійною діяльністю, звільняються від сплати ЄСВ в періоди з 1 по 31 березня 2020 року і з 1 по 30 квітня 2020 року; скасовуються основні штрафи за порушення податкового законодавства (крім порушень щодо сплати ПДВ, акцизів та ренти); запроваджується тимчасовий мораторій на перевірки бізнесу та продовження розпочатих; скасовується податок на комерційну нерухомість та землю; на 3 місяці відтерміновується обов’язкове введення РРО для всіх категорій спрощенців; до 1 липня 2020 року продовжується термін подання річної декларації про майновий стан і доходи; запроваджено можливість дистанційної роботи в період карантину. Для громадян: звільнення від штрафів та пені за протермінування виплат за споживчими кредитамиз 1 березня по 30 квітня; допомога для тих, хто захворів на коронавірус чи має знаходитися на самоізоляції. Також раніше ми писали, як запустилася платформа державних послуг Дія та як зареєструвати ФОП.
Реклама 👇 Замовити

Нова послуга monobank

monobank почне відкривати та обслуговувати рахунки ФОП. Залишити заявку на нову послугу можна у самому застосунку або перейти за посиланням та знайти категорію «ФОП».

Наразі можна лише залишити свій номер, щоби вже у червні отримати запрошення стати одним із перших клієнтів сервісу для ФОП.

👨🏼‍💼 У monobank додадуть рахунки ФОП — як подати заявку 1

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Як обіцяють у самому банку, відкриття рахунку ФОП буде дуже простим, а вся функціональність доступною у звичному для клієнтів застосунку — нічого завантажувати додатково не потрібно.

Для ведення звітності також розроблять веб-інтерфейс. Варто зазначити, що зараз monobank існує лише у вигляді мобільного застосунку — браузерної версії для звичайних клієнтів немає. Для клієнтів-ФОП також буде доступною постійна підтримка.

У спеціальній групі на Facebook користувачі можуть обговорити послугу та запропонувати якісь покращення для неї.

Раніше ми вже повідомляли👨🏼‍💼 У monobank додадуть рахунки ФОП — як подати заявку 2🚫 Рада схвалила «податкові канікули» на час карантину: скасування ЄСВ для ФОП та перевірок, як Рада схвалила «податкові канікули» на час карантину: скасування ЄСВ для ФОП та перевірок.

👨🏼‍💼 У monobank додадуть рахунки ФОП — як подати заявку 3

Новий законопроєкт

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про підтримку платників податків на час карантину. За проєкт проголосували 359 народних депутатів.

Нові норми запроваджуються для громадян та бізнесу на час карантину. Наразі в Україні такий режим діє до 3 квітня 2020 року.

Що запроваджує законопроєкт

Для бізнесу:

  • всі ФОП та ті, хто займаються незалежною професійною діяльністю, звільняються від сплати ЄСВ в періоди з 1 по 31 березня 2020 року і з 1 по 30 квітня 2020 року;
  • скасовуються основні штрафи за порушення податкового законодавства (крім порушень щодо сплати ПДВ, акцизів та ренти);
  • запроваджується тимчасовий мораторій на перевірки бізнесу та продовження розпочатих;
  • скасовується податок на комерційну нерухомість та землю;
  • на 3 місяці відтерміновується обов’язкове введення РРО для всіх категорій «спрощенців»;
  • до 1 липня 2020 року продовжується термін подання річної декларації про майновий стан і доходи;
  • запроваджено можливість дистанційної роботи в період карантину.

Для громадян:

  • звільнення від штрафів та пені за протермінування виплат за споживчими кредитамиз 1 березня по 30 квітня;
  • допомога для тих, хто захворів на коронавірус чи має знаходитися на самоізоляції.

Також раніше ми писали👨🏼‍💼 У monobank додадуть рахунки ФОП — як подати заявку 4👨‍💻 Як зареєструвати ФОП на платформі «Дія». Інструкція, як запустилася платформа державних послуг «Дія» та як зареєструвати ФОП.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: