fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛵 «Симулятор кур’єра Uber Eats»: американець запустив стрім на Twitch

🛵 «Symuljator kur’jera Uber Eats»: amerykaneć zapustyv strim na Twitch
Якщо ви хотіли відчути, як це бути кур'єром, то це ваш шанс.
Jakščo vy hotily vidčuty, jak ce buty kur'jerom, to ce vaš šans.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Через спалах вірусу COVID-19 майже по всьому світові ввели стан карантину, під час котрого необхідно знаходитись на самоізоляції. І саме через ізоляцію вдома зявляється все більше і більше ресурсів, котрі дозоляють подивитись, яке воно там, життя на волі. Стрім на Twitch. Одного разу, звичайний курєр Uber Eats вирішив запустити стрім того, як він працює в умовах карантину. Він хотів показати користувачам, як виглядають вулиці Нью-Йорка зараз, коли нікого немає і всі сидять вдома. І раптом його трансляції стали дуже популярними. Стрім стали переглядати люди, котрі сидять вдома, тому всім було дуже цікаво подивитись, як зараз виглядає їх місто. З часом Miekii, автор Twitch-каналу, почав розповідати свої особисті історії про кожну вулицю, котру він проїжджав повз. Також він робив спеціальну підбірку під свою роботу, щоб глядачі могли відчути максимальну атмосферу роботи разом з ним. На день він доставляє від 8 до 15 замовлень, а іноді глядачі просять Miekii заїхати на ту чи іншу вулицю, щоб вони могли подивитись, як виглядає їх робота, парк, кафе або інше улюблене місце. Також ми писали, як на YouTube з’явилося цілодобове шоу з виступами артистів. Шоу на YouTube. Шоу Colors з’явилось у новому цілодобовому форматі. Наразі імена запрошених виконавців ще не відомі. Трансляції будуть проходити в спеціальній окремій студії у Лондоні. https://www.youtube.com/watch?v=LBhEryRqrIk Доступ до студії буде обмежено, потрапити зможе лиже обмежена кількість робітників та виконавців. Усі відвідувачі повинні триматись на відстані двох метрів один від одного та носити захисні рукавички. Сама студія та всі її поверхні будуть регулярно дезінфікувати за допомогою спиртовмісних речовин. Також буде відкрито збір пожертвувань, що розділять серед артистів. Так організатори планують надати фінансову допомогу артистам, що втратили значну частину прибутку через скасування концертів та виступів. Раніше ми вже розповідали, як у Канаді почали транслювати північне сяйво онлайн.
Реклама 👇 Замовити

Через спалах вірусу COVID-19 майже по всьому світові ввели стан карантину, під час котрого необхідно знаходитись на самоізоляції. І саме через ізоляцію вдома з’являється все більше і більше ресурсів, котрі дозоляють подивитись, яке воно там, життя на волі.

Стрім на Twitch

Одного разу, звичайний кур’єр Uber Eats вирішив запустити стрім того, як він працює в умовах карантину. Він хотів показати користувачам, як виглядають вулиці Нью-Йорка зараз, коли нікого немає і всі сидять вдома. І раптом його трансляції стали дуже популярними.

🛵 «Симулятор кур’єра Uber Eats»: американець запустив стрім на Twitch 1

Стрім стали переглядати люди, котрі сидять вдома, тому всім було дуже цікаво подивитись, як зараз виглядає їх місто.

З часом Miekii, автор Twitch-каналу, почав розповідати свої особисті історії про кожну вулицю, котру він проїжджав повз. Також він робив спеціальну підбірку під свою роботу, щоб глядачі могли відчути максимальну атмосферу роботи разом з ним.

🛵 «Симулятор кур’єра Uber Eats»: американець запустив стрім на Twitch 2

На день він доставляє від 8 до 15 замовлень, а іноді глядачі просять Miekii заїхати на ту чи іншу вулицю, щоб вони могли подивитись, як виглядає їх робота, парк, кафе або інше улюблене місце.

Також ми писали🛵 «Симулятор кур’єра Uber Eats»: американець запустив стрім на Twitch 3🎶 На YouTube з’явилося цілодобове шоу з виступами артистів, як на YouTube з’явилося цілодобове шоу з виступами артистів.

Шоу на YouTube

Шоу Colors з’явилось у новому цілодобовому форматі. Наразі імена запрошених виконавців ще не відомі. Трансляції будуть проходити в спеціальній окремій студії у Лондоні.

Доступ до студії буде обмежено, потрапити зможе лиже обмежена кількість робітників та виконавців. Усі відвідувачі повинні триматись на відстані двох метрів один від одного та носити захисні рукавички. Сама студія та всі її поверхні будуть регулярно дезінфікувати за допомогою спиртовмісних речовин.

Також буде відкрито збір пожертвувань, що розділять серед артистів. Так організатори планують надати фінансову допомогу артистам, що втратили значну частину прибутку через скасування концертів та виступів.

Раніше ми вже розповідали🛵 «Симулятор кур’єра Uber Eats»: американець запустив стрім на Twitch 4✨ У Канаді почали транслювати північне сяйво онлайн, як у Канаді почали транслювати північне сяйво онлайн.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: