fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Сашко Положинський про вихід із «Тартака», реалії шоу-бізнесу та політичні амбіції

🔈 Podkast «Inše interv'ju»: Saško Položynśkyj pro vyhid iz «Tartaka», realiї šou-biznesu ta polityčni ambiciї
Na chasi радий оголосити про партнерство с подкастом «Інше інтерв'ю» Володимира Анфімова. Гостем першого такого випуску став Сашко Положинський — колишній лідер гуртів «Тартак» та «Був'є».
Na chasi radyj ogolosyty pro partnerstvo s podkastom «Inše interv'ju» Volodymyra Anfimova. Gostem peršogo takogo vypusku stav Saško Položynśkyj — kolyšnij lider gurtiv «Tartak» ta «Buv'je».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У свіжому епізоді подкасту Інше інтерв’ю колишній лідер Тартака та Бувє розповідає про те, як змінилося його життя після виходу зі складу цих гуртів, які висновки зробив за понад 20 років роботи на сцені, що думає з приводу політичної ситуації в країні та чи правда, що збирається в мери Луцька. Що ще розповів Сашко Положинський?. чому вирішив вийти зі складу Тартака та Був’є про що шкодує та чим пишається у своїй кар’єрі що вважає основною проблемою українського шоу-бізнесу кого з артистів хотів би бачити гостем своєї програми на радіо, а кого не уявляє в цій ролі що думає з приводу президента Зеленського за яких умов готовий стати кандидатом в мери Луцька та багато іншого. Слухати:. 🔈 Web 🔈 Apple Podcasts 🔈 Google Podcasts Станьте спонсором подкасту Інше інтервю. . Про подкаст Інше інтервю. Від Backstreet Boys до Бернара Вербера – за час роботи на радіо Володимир Анфімов узяв понад 200 інтерв’ю. Змінивши сферу і ставши експертом з комунікацій, він так само обожнює спілкуватися з цікавими людьми. Кожен герой подкасту Інше інтерв’ю – це особистість з унікальною історією, незвичним досвідом або набором знань. В розмові з ведучим гості розповідають про свої взлети та падіння, перемоги та факапи, і найголовніше, уроки, які зробили їх тими, ким вони є зараз.  
Реклама 👇 Замовити

У свіжому епізоді подкасту «Інше інтерв’ю» колишній лідер «Тартака» та «Був’є» розповідає про те, як змінилося його життя після виходу зі складу цих гуртів, які висновки зробив за понад 20 років роботи на сцені, що думає з приводу політичної ситуації в країні та чи правда, що збирається в мери Луцька.

🔈 Подкаст «Інше інтерв'ю»: Сашко Положинський про вихід із «Тартака», реалії шоу-бізнесу та політичні амбіції 1

Що ще розповів Сашко Положинський?

  • чому вирішив вийти зі складу «Тартака» та «Був’є»
  • про що шкодує та чим пишається у своїй кар’єрі
  • що вважає основною проблемою українського шоу-бізнесу
  • кого з артистів хотів би бачити гостем своєї програми на радіо, а кого не уявляє в цій ролі
  • що думає з приводу президента Зеленського
  • за яких умов готовий стати кандидатом в мери Луцька
  • та багато іншого.

Слухати:

Станьте спонсором подкасту «Інше інтерв'ю»

Пропонуємо найтрендовіший та найефективніший формат інтеграції. За дослідженням Nielsen, реклама в подкасті у 4,4 рази ефективніша за візуальну рекламу.

У випадку спонсорства «Іншого інтерв’ю» ви отримуєте подвійну дію: аудіореклама в подкасті та візуальна реклама на сайті з гарантованими переглядами та прослуховуваннями.

Цікаво? Дивіться деталі за посиланням та пишіть нам на пошту — [email protected]

Інші подкасти у майбутньому можна буде знайти під спеціальним тегом «Інше інтерв’ю».

Про подкаст «Інше інтерв’ю»

Від Backstreet Boys до Бернара Вербера – за час роботи на радіо Володимир Анфімов узяв понад 200 інтерв’ю. Змінивши сферу і ставши експертом з комунікацій, він так само обожнює спілкуватися з цікавими людьми. Кожен герой подкасту «Інше інтерв’ю» – це особистість з унікальною історією, незвичним досвідом або набором знань. В розмові з ведучим гості розповідають про свої взлети та падіння, перемоги та факапи, і найголовніше, уроки, які зробили їх тими, ким вони є зараз.

 

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: