fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍🎨 Платформа Creative Practice запускає «Добре портфоліо» — волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

👨🏼‍🎨 Platforma Creative Practice zapuskaje «Dobre portfolio» — volonterśki dyzajn-projekty dlja sociaľnyh iniciatyv
Проєкт покликаний допомогти молодим дизайнерам розробити своє портфоліо, основою котрого стануть волонтерські дизайн-проєкти для соціальних заходів та організацій.
Projekt poklykanyj dopomogty molodym dyzajneram rozrobyty svoje portfolio, osnovoju kotrogo stanuť volonterśki dyzajn-projekty dlja sociaľnyh zahodiv ta organizacij.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проєкт від Creative Practice Дуже часто дизайнерам-початківцям потрібно розробити своє портфоліо, але через брак досвіду доводиться самостійно вигадувати проєкти для портфоліо: логотипи, сервіси та різні абстрактні концепції. Саме тому команда креативної платформи CASES та Creative Practice вирішили запустити проєкт Добре портфоліо. Головна особливість проєкту полягає в тому, що багато організацій, фондів та соціальних ініціатив потребують допомоги з візуальним оформленням, а Добре портфоліо надасть дизайнерів, котрі зможуть допомогти з розробкою дизайн-проєктів. Як працює проєкт?. Організація, яка має потребу в дизайн-проєкті, заповнює анкету. В анкеті необхідно зазначити потреби, можливий бюджет та контактні дані. Наразі можливість формату для дизайну обмежена. Приймають лише ті проєкти, що можуть бути реалізовані протягом короткого часу — кілька днів або тиждень. Це може бути: інфографіка, презентація, постери, айдентика або макети для публікацій в соціальні мережі. Creative Practice буде раз на тиждень публікувати добірку нових завдань на своїх каналах. Всі отримані заявки організатори збирають в спільну базу, де кожен охочий може брати завдання. Готовий проєкт можна додати на CASES.MEDIA, а в якості співавтора вказати Добре портфоліо. Організатори обіцяють обов’язково поширювати та популяризувати всі роботи та авторів, що долучились. Також раніше ми писали, як Creative Practice відкрили безкоштовний онлайн-курс про дизайн від 26 креативних компаній.
Реклама 👇 Замовити

Проєкт від Creative Practice

Дуже часто дизайнерам-початківцям потрібно розробити своє портфоліо, але через брак досвіду доводиться самостійно вигадувати проєкти для портфоліо: логотипи, сервіси та різні абстрактні концепції.

Саме тому команда креативної платформи CASES та Creative Practice вирішили запустити проєкт «Добре портфоліо».

👨🏼‍🎨 Платформа Creative Practice запускає «Добре портфоліо» — волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив 1

Головна особливість проєкту полягає в тому, що багато організацій, фондів та соціальних ініціатив потребують допомоги з візуальним оформленням, а «Добре портфоліо» надасть дизайнерів, котрі зможуть допомогти з розробкою дизайн-проєктів.

Як працює проєкт?

  • Організація, яка має потребу в дизайн-проєкті, заповнює анкету. В анкеті необхідно зазначити потреби, можливий бюджет та контактні дані.
  • Наразі можливість формату для дизайну обмежена. Приймають лише ті проєкти, що можуть бути реалізовані протягом короткого часу — кілька днів або тиждень. Це може бути: інфографіка, презентація, постери, айдентика або макети для публікацій в соціальні мережі.
  • Creative Practice буде раз на тиждень публікувати добірку нових завдань на своїх каналах.
  • Всі отримані заявки організатори збирають в спільну базу, де кожен охочий може брати завдання.
  • Готовий проєкт можна додати на CASES.MEDIA, а в якості співавтора вказати «Добре портфоліо». Організатори обіцяють обов’язково поширювати та популяризувати всі роботи та авторів, що долучились.

Також раніше ми писали👨🏼‍🎨 Платформа Creative Practice запускає «Добре портфоліо» — волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив 2👨🏼‍💻 Відкрили набір на другий потік Creative Practice — безкоштовний онлайн-курс про дизайн від 26 креативних компаній, як Creative Practice відкрили безкоштовний онлайн-курс про дизайн від 26 креативних компаній.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: