fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📑 МОЗ затвердило протокол лікування COVID-19

📑 MOZ zatverdylo protokol likuvannja COVID-19
Основою лікування став досвід країн, що борються з розповсюдженням хвороби.
Osnovoju likuvannja stav dosvid kraїn, ščo borjuťsja z rozpovsjudžennjam hvoroby.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Протокол лікування COVID-19. Міністерство охорони здоровя України прийняло протокол лікування COVID-19. Про це повідомив Міністр охорони здоровя України Максим Степанов. Як зазначається в повідомленні, єдиний державний протокол лікування було затверджено всього за 2 дні і вже зараз усі медики країни отримують чіткий алгоритм лікування хворих. https://www.facebook.com/moz.ukr/videos/698199700725919/?t=195&v=698199700725919 Склад протоколу. Редакція Na сhasi закликає не займатись самолікуванням та звертатись до фахівців за необхідною медичною допомогою. Сам процес лікування буде залежати від віку пацієнта та стану його хвороби. Лікування базується на прийомі ліків Гідроксихлорохіну, Лопінавіру або Ритонавір курсом від 5 днів. Також при госпіталізації необіхдно обстеження ЕКГ, загальний клінічний аналіз крові та сечі й біохімічний аналіз крові. Пацієнтам з тяжким перебігом хвороби запровадять підтримуючу терапію в палаті чи реанімації. До курсу можуть додати антибіотики або протигрибкові засоби. Пацієнтів з критичним станом хвороби лікуватимуть у відділенні інтенсивної терапії з механічною вентиляцією легенів Досвід інших країн. МОЗ наголошує, що всі встановлені методи лікування базуються на досвіді країн, що мають результати у боротьбі з вірусом COVID-19. Багато країн, які зіткнулися з цим невидимим ворогом раніше за Україну, вже мають ефективні напрацювання у боротьбі з хворобою, спричиненою новим коронавірусом. І ми встановили стандарт лікування, який базується на досвіді цих країн. Максим Степанов. Міністр охорони здоровя України . Також ми раніше писали, як Нідерланди планують використовувати блокчейн для боротьби з COVID-19.
Реклама 👇 Замовити

Протокол лікування COVID-19

Міністерство охорони здоров’я України прийняло протокол лікування COVID-19. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Як зазначається в повідомленні, єдиний державний протокол лікування було затверджено всього за 2 дні і вже зараз усі медики країни отримують чіткий алгоритм лікування хворих.

Склад протоколу

Редакція Na сhasi закликає не займатись самолікуванням та звертатись до фахівців за необхідною медичною допомогою.

Сам процес лікування буде залежати від віку пацієнта та стану його хвороби. Лікування базується на прийомі ліків Гідроксихлорохіну, Лопінавіру або Ритонавір курсом від 5 днів. Також при госпіталізації необіхдно обстеження ЕКГ, загальний клінічний аналіз крові та сечі й біохімічний аналіз крові.

  • Пацієнтам з тяжким перебігом хвороби запровадять підтримуючу терапію в палаті чи реанімації. До курсу можуть додати антибіотики або протигрибкові засоби.
  • Пацієнтів з критичним станом хвороби лікуватимуть у відділенні інтенсивної терапії з механічною вентиляцією легенів

Досвід інших країн

МОЗ наголошує, що всі встановлені методи лікування базуються на досвіді країн, що мають результати у боротьбі з вірусом COVID-19.

Багато країн, які зіткнулися з цим невидимим ворогом раніше за Україну, вже мають ефективні напрацювання у боротьбі з хворобою, спричиненою новим коронавірусом. І ми встановили стандарт лікування, який базується на досвіді цих країн

Максим Степанов, Міністр охорони здоров'я України

Також ми раніше писали📑 МОЗ затвердило протокол лікування COVID-19 1⛓ Нідерланди планують використовувати блокчейн для боротьби з COVID-19, як Нідерланди планують використовувати блокчейн для боротьби з COVID-19.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: