fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📈 Міносвіти шукає ідеї для подолання кризи — подавати на платформу Anticrisis LAB21

📈 Minosvity šukaje ideї dlja podolannja kryzy — podavaty na platformu Anticrisis LAB21
Мережа академічних бізнес-інкубаторів YEP разом з Українським фондом стартапів запустили спільну онлайн платформу підтримки ефективних рішень для подолання світової кризи з фокусом на Східну Європу — Anticrisis LAB21.
Mereža akademičnyh biznes-inkubatoriv YEP razom z Ukraїnśkym fondom startapiv zapustyly spiľnu onlajn platformu pidtrymky efektyvnyh rišeń dlja podolannja svitovoї kryzy z fokusom na Shidnu Jevropu — Anticrisis LAB21.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що таке Anticrisis LAB21?. Anticrisis LAB21 — це платформа підтримки ефективних рішень для подолання світової кризи з фокусом на Україну та на країни Східної Європи. Проєкт запустили за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України. Для цього організатори проєкту закликають команди дизайнерів, програмістів, студентів та науковців створювати ефективні рішення для подолання світової кризи та зменшення наслідків пандемії, пропонувати застосунки для переходу бізнесу в онлайн. Це можуть бути як бізнес-проєкти, так і волонтерські ініціативи, головне завдання яких — розробка та створення рішень, спрямованих на відновлення роботи існуючих бізнесів та створення нових в умовах економічних реалій.. Організатори Anticrisis LAB21. . Як це працює?. Для того щоб стати частиною проєкту потрібно: Зарєструватись. Для участі можна подати відразу рішення проблеми у вигляді ідеї або прототипу. Це можуть бути і бізнес-проєкти, і волонтерські ініціативи – головне, щоб вони мали позитивний вплив на суспільство. Також можна приєднатися до команди зі своєю експертизою. Розробити прототип. Команди потрапляють в інтенсивну онлайн інкубацію — протягом тижня до команд додаються необхідні їм програмісти, дизайнери, медики та інші професіонали.Увесь це час команди працюють над першим прототипом проєкту і над презентацією. Представити ідею. Раз на тиждень або, за потребою, частіше учасники презентують свої ідеї перед журі онлайн. Серед менторів – експерти Українського фонду стартапів, YEP, CISCO, ERC, OKKO, TechUkraine, Radar Tech, Reactor.ua та уряду. Реалізувати проєкт. Якщо серед проєктів є ті, які дійсно вирішують соціальні проблеми під час кризи, або ті, які мають потенціал стати успішними стартапами, то вони можуть отримати необхідні для реалізації ресурси. Також ми раніше писали, як Рада схвалила податкові канікули на час карантину: скасування ЄСВ для ФОП та перевірок.
Реклама 👇 Замовити

Що таке Anticrisis LAB21?

Anticrisis LAB21 — це платформа підтримки ефективних рішень для подолання світової кризи з фокусом на Україну та на країни Східної Європи. Проєкт запустили за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України.

Для цього організатори проєкту закликають команди дизайнерів, програмістів, студентів та науковців створювати ефективні рішення для подолання світової кризи та зменшення наслідків пандемії, пропонувати застосунки для переходу бізнесу в онлайн.

Це можуть бути як бізнес-проєкти, так і волонтерські ініціативи, головне завдання яких — розробка та створення рішень, спрямованих на відновлення роботи існуючих бізнесів та створення нових в умовах економічних реалій.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
Організатори Anticrisis LAB21

📈 Міносвіти шукає ідеї для подолання кризи — подавати на платформу Anticrisis LAB21 1

Як це працює?

Для того щоб стати частиною проєкту потрібно:

  • Зарєструватись. Для участі можна подати відразу рішення проблеми у вигляді ідеї або прототипу. Це можуть бути і бізнес-проєкти, і волонтерські ініціативи – головне, щоб вони мали позитивний вплив на суспільство. Також можна приєднатися до команди зі своєю експертизою.
  • Розробити прототип. Команди потрапляють в інтенсивну онлайн інкубацію — протягом тижня до команд додаються необхідні їм програмісти, дизайнери, медики та інші професіонали.Увесь це час команди працюють над першим прототипом проєкту і над презентацією.
  • Представити ідею. Раз на тиждень або, за потребою, частіше учасники презентують свої ідеї перед журі онлайн. Серед менторів – експерти Українського фонду стартапів, YEP, CISCO, ERC, OKKO, TechUkraine, Radar Tech, Reactor.ua та уряду.
  • Реалізувати проєкт. Якщо серед проєктів є ті, які дійсно вирішують соціальні проблеми під час кризи, або ті, які мають потенціал стати успішними стартапами, то вони можуть отримати необхідні для реалізації ресурси.

Також ми раніше писали📈 Міносвіти шукає ідеї для подолання кризи — подавати на платформу Anticrisis LAB21 2🚫 Рада схвалила «податкові канікули» на час карантину: скасування ЄСВ для ФОП та перевірок, як Рада схвалила «податкові канікули» на час карантину: скасування ЄСВ для ФОП та перевірок.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: