fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛵 Glovo починає запускати «хмарні кухні» в Україні — почали з Києва

🛵 Glovo počynaje zapuskaty «hmarni kuhni» v Ukraїni — počaly z Kyjeva
Після більш ніж року роботи Glovo запускає першу «хмарну кухню» в Україні. Таким чином, Україна стала шостою країною, де присутній такий формат. Розповідаємо, що це та як допоможе вашому закладу збільшити кількість клієнтів.
Pislja biľš niž roku roboty Glovo zapuskaje peršu «hmarnu kuhnju» v Ukraїni. Takym čynom, Ukraїna stala šostoju kraїnoju, de prysutnij takyj format. Rozpovidajemo, ščo ce ta jak dopomože vašomu zakladu zbiľšyty kiľkisť klijentiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що таке хмарна кухня?. Хмарна кухня — це формат, коли заклад працює лише на доставку і відкритий лише для працівників та курєрів. У Glovo така модель отримала назву Cook Room. Першими партнерами дебютної хмарної кухні у Києві стали Kitaika, 3B Café, Torisho, Menya Musashi, мережі Berliner Döner та Foodz Ukraine. Ця співпраця дає можливість нам не лише швидко розширити зону покриття наших ресторанів, але й почерпнути міжнародний досвід Glovo в запуску та управлінні хмарними кухнями, адже для України це зовсім нове явище і на ринку ще відсутня потужна експертиза. Яна Кривенко. Керівниця мережі Foodz Ukraine.   Хмарна кухня — в чому користь для закладу. Ваша клієнтська база обмежена районом, де розташований заклад — це вірно і для доставки також. Разом з тим, класичне розширення потребує оренди відповідного приміщення, розробки інтерєру, пошуку працівників до зали тощо. Це дорого і небагато закладів мають кошти на таке розширення. Тоді як формат хмарної кухні потребує лише обладнати приміщення кухні, що не лише знижує прямі витрати, але і дає більший вибір нерухомості. Також потрібно винайняти менше працівників. В такому форматі можна відкривати хмарні кухні в різних районах міста — навіть, спальних, адже не потрібно хвилюватися за людські потоки на вулицях. Особливо це актуально під час карантину і для закладів, які розташовані у центрі міста. Cook Room — це перспективний напрям, у який вірить компанія Glovo, і тому запускає і розвиває подібні проєкти у всіх країнах, де представлений сервіс. Ми готові використовувати досвід та експертизу для створення нових можливостей на ринку України. Тож ми запрошуємо наших партнерів приєднуватися до ефективного нового формату взаємодії між рестораном, споживачем та сервісом доставки, адже попереду відкриття нових хмарних кухонь.. Дмитро Расновський. Генеральний менеджер компанії Glovo в Україні. Відкриття перших Cook Room компанія Glovo розпочала з Барселони у 2018 році, а на сьогодні вони також успішно функціонують у Мадриді, Буенос-Айресі, Лімі, Мілані та Сантьяго де Чилі. Також ми раніше писали, як Rozetka, АТБ та Нова Пошта запустили доставку продуктів.
Реклама 👇 Замовити

Що таке «хмарна кухня»?

«Хмарна кухня» — це формат, коли заклад працює лише на доставку і відкритий лише для працівників та кур’єрів. У Glovo така модель отримала назву Cook Room.

Першими партнерами дебютної «хмарної кухні» у Києві стали Kitaika, 3B Café, Torisho, Menya Musashi, мережі Berliner Döner та Foodz Ukraine.

Ця співпраця дає можливість нам не лише швидко розширити зону покриття наших ресторанів, але й почерпнути міжнародний досвід Glovo в запуску та управлінні «хмарними кухнями», адже для України це зовсім нове явище і на ринку ще відсутня потужна експертиза

Яна Кривенко, Керівниця мережі Foodz Ukraine

 

🛵 Glovo починає запускати «хмарні кухні» в Україні — почали з Києва 1

«Хмарна кухня» — в чому користь для закладу

Ваша клієнтська база обмежена районом, де розташований заклад — це вірно і для доставки також. Разом з тим, класичне розширення потребує оренди відповідного приміщення, розробки інтер’єру, пошуку працівників до зали тощо. Це дорого і небагато закладів мають кошти на таке розширення.

Тоді як формат «хмарної кухні» потребує лише обладнати приміщення кухні, що не лише знижує прямі витрати, але і дає більший вибір нерухомості. Також потрібно винайняти менше працівників. В такому форматі можна відкривати «хмарні кухні» в різних районах міста — навіть, спальних, адже не потрібно хвилюватися за людські потоки на вулицях.

Особливо це актуально під час карантину і для закладів, які розташовані у центрі міста.

🛵 Glovo починає запускати «хмарні кухні» в Україні — почали з Києва 2

Cook Room — це перспективний напрям, у який вірить компанія Glovo, і тому запускає і розвиває подібні проєкти у всіх країнах, де представлений сервіс. Ми готові використовувати досвід та експертизу для створення нових можливостей на ринку України. Тож ми запрошуємо наших партнерів приєднуватися до ефективного нового формату взаємодії між рестораном, споживачем та сервісом доставки, адже попереду відкриття нових «хмарних кухонь».

Дмитро Расновський, Генеральний менеджер компанії Glovo в Україні

Відкриття перших Cook Room компанія Glovo розпочала з Барселони у 2018 році, а на сьогодні вони також успішно функціонують у Мадриді, Буенос-Айресі, Лімі, Мілані та Сантьяго де Чилі.

Також ми раніше писали🛵 Glovo починає запускати «хмарні кухні» в Україні — почали з Києва 3📦 Rozetka, АТБ та «Нова Пошта» запустили доставку продуктів, як Rozetka, АТБ та «Нова Пошта» запустили доставку продуктів.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: