fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💊 В Україні запустили базу потреб лікарень щодо СOVID-19

💊 V Ukraїni zapustyly bazu potreb likareń ščodo SOVID-19
Усі запити лікарень на гуманітарну допомогу зібрано на одній платформі. 
Usi zapyty likareń na gumanitarnu dopomogu zibrano na odnij platformi. 
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Допомога проти СOVID-19. На базі сайту donor.ua запустили спеціальну онлайн-платформу для координації бізнесу щодо волонтерської допомоги  для медичних закладів України. Наразі сайт працює у пілотному режимі, але вже зараз там можна знайти список необхідних речей для лікарень. Також на сайті можна залишити заявку про допомогу лікарні. Увесь список постійно оновлюється, а нові лікарні за заявками додадуть вже після тестового-режиму. До того ж сайт donor.ua запустив спеціальний проєкт на підтримку донорства в Україні. #ТаксіДляДонора. Через пандемію вірусу СOVID-19 по всій країні виникла проблема нестачі донорської крові та неможливість її здати через те, що роботу громадського транспорту було зупинено. Проєкт #ТаксіДляДонора дає можливість донору запланувати свій персональний візит та замовити безкоштовне таксі до центру крові. Ця послуга вже доступна в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Полтаві, Дніпрі та Запоріжжі. Для цього онлайн-сервіс Uklon виділив 20 000 безкоштовних поїздок для донорів. Також повідомляється, що в планах додати ще понад 15 міст. https://www.facebook.com/DonorUA.Ukraine/photos/a.856788907709092/3067239576664003/?type=3&theater Раніше вже Bolt та Uber запустили проєкт підтримки лікарів. Окірм того створили спеціальний інформаційний сайт про донорство. Кровопедія. Кровопедія — це найбільший україномовний сайт, де можна знайти необхідну інформацію про сам процес донорства, та що для нього потрібно. Окрім памятки для донора крові також тут можна знайти інформацію щодо цього в законодавстві України та інформацію і статистику про донорство у світі. Також, через спалах вірусу СOVID-19, додали додаткову сторінку, де написано про те, як кров повязана із хворобою. Також ми раніше писали, як мережа Сільпо виділила 100 мільйонів гривень на боротьбу з COVID-19.
Реклама 👇 Замовити

Допомога проти СOVID-19

На базі сайту donor.ua запустили спеціальну онлайн-платформу для координації бізнесу щодо волонтерської допомоги  для медичних закладів України.

Наразі сайт працює у пілотному режимі, але вже зараз там можна знайти список необхідних речей для лікарень.

💊 В Україні запустили базу потреб лікарень щодо СOVID-19 1

Також на сайті можна залишити заявку про допомогу лікарні. Увесь список постійно оновлюється, а нові лікарні за заявками додадуть вже після тестового-режиму.

До того ж сайт donor.ua запустив спеціальний проєкт на підтримку донорства в Україні.

#ТаксіДляДонора

Через пандемію вірусу СOVID-19 по всій країні виникла проблема нестачі донорської крові та неможливість її здати через те, що роботу громадського транспорту було зупинено.

Проєкт #ТаксіДляДонора дає можливість донору запланувати свій персональний візит та замовити безкоштовне таксі до центру крові.

Ця послуга вже доступна в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Полтаві, Дніпрі та Запоріжжі. Для цього онлайн-сервіс Uklon виділив 20 000 безкоштовних поїздок для донорів. Також повідомляється, що в планах додати ще понад 15 міст.

Раніше вже Bolt та Uber запустили💊 В Україні запустили базу потреб лікарень щодо СOVID-19 2👩🏼‍⚕️ Bolt та Uber запустили проєкт підтримки лікарів проєкт підтримки лікарів.

Окірм того створили спеціальний інформаційний сайт про донорство.

Кровопедія

Кровопедія — це найбільший україномовний сайт, де можна знайти необхідну інформацію про сам процес донорства, та що для нього потрібно.

Окрім пам’ятки для донора крові також тут можна знайти інформацію щодо цього в законодавстві України та інформацію і статистику про донорство у світі. Також, через спалах вірусу СOVID-19, додали додаткову сторінку, де написано про те, як кров пов’язана із хворобою.

💊 В Україні запустили базу потреб лікарень щодо СOVID-19 3

Також ми раніше писали💊 В Україні запустили базу потреб лікарень щодо СOVID-19 4👨🏼‍⚕️ Мережа «Сільпо» виділила 100 мільйонів гривень на боротьбу з COVID-19, як мережа «Сільпо» виділила 100 мільйонів гривень на боротьбу з COVID-19.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: