fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Оновлення Telegram: групування чатів та каналів у папки, архівні чати, статистика для каналів

📱 Onovlennja Telegram: grupuvannja čativ ta kanaliv u papky, arhivni čaty, statystyka dlja kanaliv
Telegram додав можливість створення папок зі списками чатів, щоб користувачі не пропустили важливі події та могли відокремити роботу від особистого життя.
Telegram dodav možlyvisť stvorennja papok zi spyskamy čativ, ščob korystuvači ne propustyly važlyvi podiї ta mogly vidokremyty robotu vid osobystogo žyttja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Створення папок. За допомогою папок користувач може розділити робочі та сімейні чати або виключити всі чати певного типу, наприклад Канали або Непрочитані. Функція активується, коли список діалогів стає занадто довгим, або її можна включити за посиланням. Закріплені чати. В одній папці можна закріпити необмежену кількість чатів. Архівні чати. Щоб приховати діалог, його можна відправити в Архів. Коли в архівний чат прийде повідомлення, він знову стане помітний. Чати, у яких вимкнені повідомлення, будуть залишатися в архіві під час появи нових повідомлень. Користувач може приховати архів, свайпнувши по ньому справа наліво. На Android змахування не працюватиме для архівування, замість цього необхідно натискати протягом декількох секунд на чат, а потім у меню вибрати архів, закріплення та інші дії. Синхронізація на робочому столі. Папки чатів синхронізуватимуться на всіх пристроях з Telegram. У додатку для компютера розробники додали бічну панель та деякі піктограми, щоб зробити папки більш впізнаваними. Статистика каналу. Telegram додав статистику для каналів з понад 1 000 підписниками, наприклад, так власники каналів зможуть подивитися інформацію про зростання кількості підписників каналу або ефективність публікацій. Читайте також про те, що Telegram дрейфує убік Tinder
Реклама 👇 Замовити

Створення папок

За допомогою папок користувач може розділити робочі та сімейні чати або виключити всі чати певного типу, наприклад «Канали» або «Непрочитані».

Функція активується, коли список діалогів стає занадто довгим, або її можна включити за посиланням.

Закріплені чати

В одній папці можна закріпити необмежену кількість чатів.

📱 Оновлення Telegram: групування чатів та каналів у папки, архівні чати, статистика для каналів 1

Архівні чати

Щоб приховати діалог, його можна відправити в «Архів». Коли в архівний чат прийде повідомлення, він знову стане помітний. Чати, у яких вимкнені повідомлення, будуть залишатися в архіві під час появи нових повідомлень.

Користувач може приховати архів, свайпнувши по ньому справа наліво. На Android змахування не працюватиме для архівування, замість цього необхідно натискати протягом декількох секунд на чат, а потім у меню вибрати архів, закріплення та інші дії.

📱 Оновлення Telegram: групування чатів та каналів у папки, архівні чати, статистика для каналів 2

Синхронізація на робочому столі

Папки чатів синхронізуватимуться на всіх пристроях з Telegram. У додатку для комп’ютера розробники додали бічну панель та деякі піктограми, щоб зробити папки більш впізнаваними.

Статистика каналу

Telegram додав статистику для каналів з понад 1 000 підписниками, наприклад, так власники каналів зможуть подивитися інформацію про зростання кількості підписників каналу або ефективність публікацій.

Читайте також про те, що Telegram дрейфує📱 Оновлення Telegram: групування чатів та каналів у папки, архівні чати, статистика для каналів 3💕 Оновлення Telegram: мессенджер дрейфує убік Tinder убік Tinder

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: