fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍🏫 Українська платформа пошуку репетиторів Preply отримала фінансування у розмірі понад $10 млн

👨🏼‍🏫 Ukraїnśka platforma pošuku repetytoriv Preply otrymala finansuvannja u rozmiri ponad $10 mln
Інвестиції надала британська компанія Hoxton Ventures.
Investyciї nadala brytanśka kompanija Hoxton Ventures.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фінансування Preply. Сервіс для вивчення іноземних мов з репетиторами Preply отримав рекордний розмір фінансування у розмірі понад $10 мільйонів. Компанія з Лондону Hoxton Ventures надала свої інвестиції на розвиток платформи. Також відомо, що участь у раунді інвестицій брали компанії Point Nine Capital, The Family та такі інвестори як: колишній CEO Unity Techonologies Девід Хелгасон, колишній CЕО Booking Артур Костен та засновник Couchsurfing Деніел Хоффен. Раніше компанія залучила інвестиції у розмірі $4 мільйонів, про що ми вже писали. Наразі загальне фінансування компанії складає понад $16 мільйонів. Стартап Preply отримав фінансування у січні, тобто ще до спалаху пандемії вірусу COVID-19. Через стан карантину загальний попит на сервіс платформи зріс. Наприклад, в період з середини лютого до середини березня кількість занять, що придбали, зросла вдвічі, а в Італії — майже втричі. Також відомо, що трафік у всьому світі збільшився на 50%, а кількість репетиторів — на 80%. Як повідомляє Кирил Біга, засновник стартапу Preply, компанія буде робити свій сервіс доступним і для інших країн. Європейський ринок мультикультурний і дуже розвинутий. Багато людей вільно говорять або вивчають дві-три іноземні мови. Досвід роботи в Європі ми переносимо в США. Американцям ми надамо різноманітні можливості навчання завдяки нашому переліку кваліфікованих викладачів з Європи, Латинської Америки та Азії. Кирил Бігай . Засновник Preply. Окрім того відомо, що також будуть зміни у напрямку платформи — сервіс привертає вчителів з хімії, математики та креативного письма. Викладачі отримають нові інструменти для оцінювання домашніх завдань, відстеження прогресу та ефективної допомоги студентам. Також раніше ми писали, що розпочалась національна премія для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2020.
Реклама 👇 Замовити

Фінансування Preply

Сервіс для вивчення іноземних мов з репетиторами Preply отримав рекордний розмір фінансування у розмірі понад $10 мільйонів. Компанія з Лондону Hoxton Ventures надала свої інвестиції на розвиток платформи.

Також відомо, що участь у раунді інвестицій брали компанії Point Nine Capital, The Family та такі інвестори як: колишній CEO Unity Techonologies Девід Хелгасон, колишній CЕО Booking Артур Костен та засновник Couchsurfing Деніел Хоффен.

Раніше компанія залучила інвестиції у розмірі $4 мільйонів, про що ми вже писали👨🏼‍🏫 Українська платформа пошуку репетиторів Preply отримала фінансування у розмірі понад $10 млн 1Українська платформа для пошуку репетиторів залучила $4 млн. Наразі загальне фінансування компанії складає понад $16 мільйонів.

👨🏼‍🏫 Українська платформа пошуку репетиторів Preply отримала фінансування у розмірі понад $10 млн 2

Стартап Preply отримав фінансування у січні, тобто ще до спалаху пандемії вірусу COVID-19. Через стан карантину загальний попит на сервіс платформи зріс. Наприклад, в період з середини лютого до середини березня кількість занять, що придбали, зросла вдвічі, а в Італії — майже втричі. Також відомо, що трафік у всьому світі збільшився на 50%, а кількість репетиторів — на 80%.

Як повідомляє Кирил Біга, засновник стартапу Preply, компанія буде робити свій сервіс доступним і для інших країн.

Європейський ринок мультикультурний і дуже розвинутий. Багато людей вільно говорять або вивчають дві-три іноземні мови. Досвід роботи в Європі ми переносимо в США. Американцям ми надамо різноманітні можливості навчання завдяки нашому переліку кваліфікованих викладачів з Європи, Латинської Америки та Азії

Кирил Бігай , Засновник Preply

Окрім того відомо, що також будуть зміни у напрямку платформи — сервіс привертає вчителів з хімії, математики та креативного письма. Викладачі отримають нові інструменти для оцінювання домашніх завдань, відстеження прогресу та ефективної допомоги студентам.

Також раніше ми писали👨🏼‍🏫 Українська платформа пошуку репетиторів Preply отримала фінансування у розмірі понад $10 млн 3🏅 Розпочалась національна премія для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2020, що розпочалась національна премія для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2020.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: