fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏅 Розпочалась національна премія для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2020

🏅 Rozpočalaś nacionaľna premija dlja včyteliv Global Teacher Prize Ukraine 2020
20 березня оголошено старт прийому заявок для всіх вчителів України на Global Teacher Prize Ukraine 2020 — найпрестижнішу національну вчительську премію, переможець якої отримає чверть мільйона гривень.
20 bereznja ogološeno start pryjomu zajavok dlja vsih včyteliv Ukraїny na Global Teacher Prize Ukraine 2020 — najprestyžnišu nacionaľnu včyteľśku premiju, peremožeć jakoї otrymaje čverť miľjona gryveń.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що таке Global Teacher Prize Ukraine?. Це світова щорічна премія для вчителів, що зробили видатний внесок у професію. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише відносно до своїх учнів, а й до суспільства. За три роки у Global Teacher Prize Ukraine взяли участь 5 486 українських вчителів. Кількість заявок постійно зростає — з 632 у 2017 році до майже 3000 у 2019. Залишити заявку на участь можна на сайті. Переможця української премії оголосять у Міжнародний день вчителя 3 жовтня 2020 року та винагородять премією у 250 000 гривень. Поки країна призвичаюється жити у новій для нас усіх реальності, прошу батьків, школярів – не забудьте про своїх вчителів. Педагоги потребують уваги та підтримки. Зараз педагоги активно ведуть дистанційні уроки, розробляють навчальні плани і їм, як завжди, ніколи подумати про себе.. Наталія Мосейчук. Телеведуча каналу 1+1, куратор освітньої премії Global Teacher Prize Ukraine. Українці — одні з найкращих викладачів у світі. Українські вчителі Наталя Гладких та Олександр Жук стали одними з найкращих викладачів світу, разом з ним участь брало ще понад  36 000 учасників. Олександр Жук — викладач інформатики із запорізької спеціалізованої школи-інтернату Джерело. Для  того щоб навчати своїх учнів Олександр вивчив мову жестів. 2018 року він став найкращим викладачем України, отримавши премію Global Teacher Prize Ukraine. Наталя Гладких — вчителька з Києва. Вона розробила навчальну програму для школи, де вчаться 35 підлітків з порушенням розвитку.Наталя курує інклюзивні проєкти громадської організації Бачити серцем, що допомагає соціалізувати дітей та підлітків з інвалідністю. Її визнали найкращим учителем за версією Global Teacher Prize Ukraine в 2017 році. Також ми раінше писали, як Репортери без кордонів створили віртуальну бібліотеку в Minecraft: тексти, що не пройшли цензуру.
Реклама 👇 Замовити

Що таке Global Teacher Prize Ukraine?

Це світова щорічна премія для вчителів, що зробили видатний внесок у професію. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише відносно до своїх учнів, а й до суспільства.

За три роки у Global Teacher Prize Ukraine взяли участь 5 486 українських вчителів. Кількість заявок постійно зростає — з 632 у 2017 році до майже 3000 у 2019.

Залишити заявку на участь можна на сайті.

Переможця української премії оголосять у Міжнародний день вчителя 3 жовтня 2020 року та винагородять премією у 250 000 гривень.

Поки країна призвичаюється жити у новій для нас усіх реальності, прошу батьків, школярів – не забудьте про своїх вчителів. Педагоги потребують уваги та підтримки. Зараз педагоги активно ведуть дистанційні уроки, розробляють навчальні плани і їм, як завжди, ніколи подумати про себе.

Наталія Мосейчук, Телеведуча каналу 1+1, куратор освітньої премії Global Teacher Prize Ukraine

Українці — одні з найкращих викладачів у світі

Українські вчителі Наталя Гладких та Олександр Жук стали одними з найкращих викладачів світу, разом з ним участь брало ще понад  36 000 учасників.

Олександр Жук — викладач інформатики із запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Джерело». Для  того щоб навчати своїх учнів Олександр вивчив мову жестів.

🏅 Розпочалась національна премія для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2020 1

Олександр Жук

2018 року він став найкращим викладачем України, отримавши премію Global Teacher Prize Ukraine.

Наталя Гладких — вчителька з Києва. Вона розробила навчальну програму для школи, де вчаться 35 підлітків з порушенням розвитку.Наталя курує інклюзивні проєкти громадської організації «Бачити серцем», що допомагає соціалізувати дітей та підлітків з інвалідністю.

🏅 Розпочалась національна премія для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2020 2

Наталя Гладких

Її визнали найкращим учителем за версією Global Teacher Prize Ukraine в 2017 році.

Також ми раінше писали🏅 Розпочалась національна премія для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2020 3✍🏻 «Репортери без кордонів» створили віртуальну бібліотеку в Minecraft: тексти, що не пройшли цензуру, як «Репортери без кордонів» створили віртуальну бібліотеку в Minecraft: тексти, що не пройшли цензуру.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: