fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⚡️ Верховна Рада ухвалила в першому читанні необхідний документ для траншу МВФ — банківський законопроєкт

⚡️ Verhovna Rada uhvalyla v peršomu čytanni neobhidnyj dokument dlja tranšu MVF — bankivśkyj zakonoprojekt
Сьогодні о 16:30 відбулось позачергове засідання Верховної Ради, де ухвалили законопроєкт для отримання допомоги від Міжнародного валютного фонду.
Sogodni o 16:30 vidbuloś pozačergove zasidannja Verhovnoї Rady, de uhvalyly zakonoprojekt dlja otrymannja dopomogy vid Mižnarodnogo valjutnogo fondu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сьогодні Верховна Рада прийняла законопроєкт, що задовільняє умови МВФ та надає фінансову підтримку країні у розмірі $10 мільярдів. Раніше голова держави звернувся до депутатів у своєму відеозверненні із закликом прийняти цей закон та законопроєкт про земельну реформу. За словами Зеленського, це необхідно для стабілізації української економіки та подолання кризи. Сам Володимир Зеленський був присутнім під час засідання Верховної Ради України. https://www.facebook.com/zelenskiy95/videos/2496504873933207/ Банківський законопроєкт. Закон №2571-д про удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності став однією з найважливіших умов для підписання меморандуму з МВФ. Також цей закон має альтернативну назву і його відомо як антиколомойський законопроєкт. Документ повинен не тільки убезпечити неплатоспроможні банки від повернення екс-акціонерам, але й запобігти розриву відносин України зі своїм основним кредитором в кризовий період. Окрім того законопроєкт містить чіткий механізм розрахунку компенсації і підтвердження збитків. Він не дає колишнім власникам можливості визначати розмір і умови компенсації на свій розсуд або на розсуд судів. Для того, щоби законопроєкт став чинним, Рада має проголосувати за нього у другому читанні, а Президент після тог — підписати. Це один із двох законів, які потрібні для розблокування чергового траншу від МВФ. Нова програма передбачає $5.5 мільярдів запланованої допомоги та ще $4.5 мільярди на боротьбу з коронавірусом. Також ми раніше писали, що Рада прийняла антикризовий закон.
Реклама 👇 Замовити

Сьогодні Верховна Рада прийняла законопроєкт, що задовільняє умови МВФ та надає фінансову підтримку країні у розмірі $10 мільярдів.

Раніше голова держави звернувся до депутатів у своєму відеозверненні із закликом прийняти цей закон та законопроєкт про земельну реформу. За словами Зеленського, це необхідно для стабілізації української економіки та подолання кризи.

Сам Володимир Зеленський був присутнім під час засідання Верховної Ради України.

Банківський законопроєкт

Закон №2571-д про удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності став однією з найважливіших умов для підписання меморандуму з МВФ.

Також цей закон має альтернативну назву і його відомо як «антиколомойський законопроєкт».

⚡️ Верховна Рада ухвалила в першому читанні необхідний документ для траншу МВФ —  банківський законопроєкт 1

Документ повинен не тільки убезпечити неплатоспроможні банки від повернення екс-акціонерам, але й запобігти розриву відносин України зі своїм основним кредитором в кризовий період.

Окрім того законопроєкт містить чіткий механізм розрахунку компенсації і підтвердження збитків. Він не дає колишнім власникам можливості визначати розмір і умови компенсації на свій розсуд або на розсуд судів. Для того, щоби законопроєкт став чинним, Рада має проголосувати за нього у другому читанні, а Президент після тог — підписати.

Це один із двох законів, які потрібні для розблокування чергового траншу від МВФ. Нова програма передбачає $5.5 мільярдів запланованої допомоги та ще $4.5 мільярди на боротьбу з коронавірусом.

Також ми раніше писали⚡️ Верховна Рада ухвалила в першому читанні необхідний документ для траншу МВФ —  банківський законопроєкт 2⚡️ Рада прийняла антикризовий закон, що Рада прийняла антикризовий закон.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: