fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💼 Уряд дозволив частині бізнесу продовжувати діяльність під час карантину

👨🏼‍💼 Urjad dozvolyv častyni biznesu prodovžuvaty dijaľnisť pid čas karantynu
Список дозволених під час карантину видів діяльності зібльшився.
Spysok dozvolenyh pid čas karantynu vydiv dijaľnosti zibľšyvsja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Бізнес під час карантину. Як повідомляє Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, уряд збільшив перелік видів діяльності під час карантин через спалах вірусу СОVID-19. Постанова № 211 Про запобігання поширення на території України коронавірусу СОVID-19 отримала зміни на засіданні Кабінету Міністрів України. Тепер знову стануть доступними: Оптова торгівля харчовими продуктами Торгівля ветеринарними препаратами Здійснення ветеринарної практики Продаж кормів, пестицидів і агрохімікатів, насіння і садивних матеріалів Ми постійно ведемо діалог з бізнесом, ми почули бізнес і врахували їх пропозиції. Спільно напрацьовані зміни є важливими з точки зору забезпечення продовольчої, економічної та енергетичної стабільності держави. Нам важливо забезпечити українців усім необхідним на час карантину, зберегти робочі місця, і разом з тим, дотримуватися заходів безпеки. Ігор Петрашко. Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Також змінились обмеження пасажирських перевезень для виорбничих потреб підприємств — тепер вони дозволені за умови забезпечення водіїв та пасажирів засобами індивідуального захисту, дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів. Також раніше Рада схвалила податкові канікули. Скасування ЄСВ для ФОП та перевірок. Верховна Рада ухвалила законопроєкт про підтримку платників податків на час карантину. За проєкт проголосували 359 народних депутатів. Нові норми запроваджуються для громадян та бізнесу на час карантину. Наразі в Україні такий режим діє до 3 квітня 2020 року. Для бізнесу: всі ФОП та ті, хто займаються незалежною професійною діяльністю, звільняються від сплати ЄСВ в періоди з 1 по 31 березня 2020 року і з 1 по 30 квітня 2020 року; скасовуються основні штрафи за порушення податкового законодавства (крім порушень щодо сплати ПДВ, акцизів та ренти); запроваджується тимчасовий мораторій на перевірки бізнесу та продовження розпочатих; скасовується податок на комерційну нерухомість та землю; на 3 місяці відтерміновується обов’язкове введення РРО для всіх категорій спрощенців; до 1 липня 2020 року продовжується термін подання річної декларації про майновий стан і доходи; запроваджено можливість дистанційної роботи в період карантину. Для громадян: звільнення від штрафів та пені за протермінування виплат за споживчими кредитамиз 1 березня по 30 квітня; допомога для тих, хто захворів на коронавірус чи має знаходитися на самоізоляції Також раніше ми вже брали інтерв’ю в Іллі Кенінгштейна, про те як український бізнес адаптовується до умов карантину.
Реклама 👇 Замовити

Бізнес під час карантину

Як повідомляє Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, уряд збільшив перелік видів діяльності під час карантин через спалах вірусу СОVID-19.

Постанова № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу СОVID-19» отримала зміни на засіданні Кабінету Міністрів України.

Тепер знову стануть доступними:

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
 • Оптова торгівля харчовими продуктами
 • Торгівля ветеринарними препаратами
 • Здійснення ветеринарної практики
 • Продаж кормів, пестицидів і агрохімікатів, насіння і садивних матеріалів

Ми постійно ведемо діалог з бізнесом, ми почули бізнес і врахували їх пропозиції. Спільно напрацьовані зміни є важливими з точки зору забезпечення продовольчої, економічної та енергетичної стабільності держави. Нам важливо забезпечити українців усім необхідним на час карантину, зберегти робочі місця, і разом з тим, дотримуватися заходів безпеки

Ігор Петрашко, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Також змінились обмеження пасажирських перевезень для виорбничих потреб підприємств — тепер вони дозволені за умови забезпечення водіїв та пасажирів засобами індивідуального захисту, дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

👨🏼‍💼 Уряд дозволив частині бізнесу продовжувати діяльність під час карантину 1

Також раніше Рада схвалила👨🏼‍💼 Уряд дозволив частині бізнесу продовжувати діяльність під час карантину 2🚫 Рада схвалила «податкові канікули» на час карантину: скасування ЄСВ для ФОП та перевірок «податкові канікули».

Скасування ЄСВ для ФОП та перевірок

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про підтримку платників податків на час карантину. За проєкт проголосували 359 народних депутатів.

Нові норми запроваджуються для громадян та бізнесу на час карантину. Наразі в Україні такий режим діє до 3 квітня 2020 року.

Для бізнесу:

 • всі ФОП та ті, хто займаються незалежною професійною діяльністю, звільняються від сплати ЄСВ в періоди з 1 по 31 березня 2020 року і з 1 по 30 квітня 2020 року;
 • скасовуються основні штрафи за порушення податкового законодавства (крім порушень щодо сплати ПДВ, акцизів та ренти);
 • запроваджується тимчасовий мораторій на перевірки бізнесу та продовження розпочатих;
 • скасовується податок на комерційну нерухомість та землю;
 • на 3 місяці відтерміновується обов’язкове введення РРО для всіх категорій «спрощенців»;
 • до 1 липня 2020 року продовжується термін подання річної декларації про майновий стан і доходи;
 • запроваджено можливість дистанційної роботи в період карантину.

Для громадян:

 • звільнення від штрафів та пені за протермінування виплат за споживчими кредитамиз 1 березня по 30 квітня;
 • допомога для тих, хто захворів на коронавірус чи має знаходитися на самоізоляції

Також раніше ми вже брали інтерв’ю👨🏼‍💼 Уряд дозволив частині бізнесу продовжувати діяльність під час карантину 3🏢 Як український бізнес адаптовується до умов карантину — Ілля Кенігштейн, Creative States в Іллі Кенінгштейна, про те як український бізнес адаптовується до умов карантину.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: