fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📜 Google викладе у мережу понад 100 тисяч старих текстів

📜 Google vyklade u merežu ponad 100 tysjač staryh tekstiv
Компанія відсканує та надасть у загальний доступ усі стародруки.
Kompanija vidskanuje ta nadasť u zagaľnyj dostup usi starodruky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проєкт Google. Як зазначає Zaxid.net, компанія Google разом з бельгійським Антверпеном відсканує майже 100 тисяч книжок, надрукованих у XVI-XIX століттях. Google повідомляє в своєму блозі, що музей Плантена-Моретуса надасть понад 32 тисячі рідкісних книжок для оцифрування, а бібліотека спадщини Гендрика Консьянса, що розташовано в Антверпені, — ще 60 тисяч книжок. Усі відцифровані матеріали будуть доступні у загальному доступі в Google-books та бібліотечних каталогах обох закладів. Також компанія зазначає, що проєкт діджиталізації розпочнеться на початку наступного року. А сама реалізація ідеї займе приблизно три роки, оскільки потрібен час на вирішення логістичних процесів для оцифровки. Раніше вже МВФ викладав у мережу безкоштовну бібліотеку, про що ми також вже писали. Бібліотека МВФ. МВФ надав безкоштовний доступ до власних онлайн-документів та різноманітних книг з економіки та фінансів. Бібліотека буде корисна студентам, дослідникам, історикам та журналістам. Про це на сторінці у Facebook розповів заступник виконавчого директора від України у Міжнародному валютному фонді Владислав Рашкован. Будь-яка зацікавлена ​​людина може отримати доступ до книг, статей, періодичних звітів, статистичних таблиць фахівців МВФ, не сплачуючи ні цента. Раніше більшість з 21 тисячі публікацій МВФ, включаючи архівні з 1946 року, були платними. Також ми писали, як Смітсонівський інститут виклав понад 3 мільйони зображень у відкритий доступ.
Реклама 👇 Замовити

Проєкт Google

Як зазначає Zaxid.net, компанія Google разом з бельгійським Антверпеном відсканує майже 100 тисяч книжок, надрукованих у XVI-XIX століттях.

Google повідомляє в своєму блозі, що музей Плантена-Моретуса надасть понад 32 тисячі рідкісних книжок для оцифрування, а бібліотека спадщини Гендрика Консьянса, що розташовано в Антверпені, — ще 60 тисяч книжок.

📜 Google викладе у мережу понад 100 тисяч старих текстів 1

Усі відцифровані матеріали будуть доступні у загальному доступі в Google-books та бібліотечних каталогах обох закладів.

Також компанія зазначає, що проєкт діджиталізації розпочнеться на початку наступного року. А сама реалізація ідеї займе приблизно три роки, оскільки потрібен час на вирішення логістичних процесів для оцифровки.

Раніше вже МВФ викладав у мережу безкоштовну бібліотеку, про що ми також вже писали📜 Google викладе у мережу понад 100 тисяч старих текстів 2📚 МВФ виклав у мережу безкоштовну бібліотеку.

Бібліотека МВФ

МВФ надав безкоштовний доступ до власних онлайн-документів та різноманітних книг з економіки та фінансів. Бібліотека буде корисна студентам, дослідникам, історикам та журналістам.

Про це на сторінці у Facebook розповів заступник виконавчого директора від України у Міжнародному валютному фонді Владислав Рашкован.

Будь-яка зацікавлена ​​людина може отримати доступ до книг, статей, періодичних звітів, статистичних таблиць фахівців МВФ, не сплачуючи ні цента.

📜 Google викладе у мережу понад 100 тисяч старих текстів 3Раніше більшість з 21 тисячі публікацій МВФ, включаючи архівні з 1946 року, були платними.

Також ми писали📜 Google викладе у мережу понад 100 тисяч старих текстів 4🖼 Смітсонівський інститут виклав понад 3 мільйони зображень у відкритий доступ, як Смітсонівський інститут виклав понад 3 мільйони зображень у відкритий доступ.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: