fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Розпочалась реєстрація на бета-тест цифрових паспортів у застосунку «Дія» — Мінцифра

📱 Rozpočalaś rejestracija na beta-test cyfrovyh pasportiv u zastosunku «Dija» — Mincyfra

Мінцифра оголосила про відкриття  нового тестового режиму у застосунку «Дія».
Mincyfra ogolosyla pro vidkryttja  novogo testovogo režymu u zastosunku «Dija».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Бета-тест документів. Для того щоб ваші ID картка та закордонний паспорт зявились у застосунку, необхідно зареєструватись на попередній тест нової функції. Зверніть увагу, що у вас уже мають бути і ID-картка, і біометричний закордонний паспорт — обидва документи одразу. Також ви мусите бути клієнтів одного з банків, що підтримують BankID — перелік таких вам покажуть перед реєстрацією. Заповніть спеціальну форму, де треба вказати: Імя та прізвище Контактний номер телефону Операційну систему вашого телефону Електронну пошту Та обрати ваш банк серед переліку доступних для співпраці банків До тестування допустять лише 8 тис. користувачів iOS та 20 тис. Android. Як буде працювати ця функція?. Оригінальність документа визначатиметься QR-кодом, який створюється кожні 3 хвилини. У момент створення застосунок звертається до реєстру та підтверджує чинність документа. За цей час поліцейський або інша особа, що перевіряє ваш документ, має просканувати код. Як завантажити застосунок?. Застосунок Дія доступний як для власників iOS, так і Android. У нього також є окремий сайт. Проте, для тестування вам потрібна буде спеціальна тестова версія — як її отримати, ви знайдете в листі, який вам надішлють розробники за кілька днів. Наразі, для всіх користувачів доступні лише електронні посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію автівки (техпаспорт). Платформа Дія — реєстрація ФОП. Концепція всього проєкту така: мобільний застосунок можна використовувати для завантаження готових документів, таких як паспорт, водійське посвідчення, а також даних з реєстрів. А ось отримати державні послуги можна буде у веб-версії — на порталі Дія. Якщо застосунок запустили для всіх ще на початку лютого, то державний портал Дія почали тестувати лише днями. Наразі тестувальникам порталу доступні лише послуги, пов’язані з ФОП, а саме: відкриття ФОП закриття ФОП зміна реєстраційних даних ФОП — адреси, імені тощо Більш детально за посиланням. Також мінцифра запустила портал Дія. Бізнес з інформацією про те, як стати підприємцем, корисними порадами та ін. Також ми раніше писали, як Мінцифра запустила онлайн-платформу Дія. Бізнес для підприємців: що доступно.
Реклама 👇 Замовити

Бета-тест документів

Для того щоб ваші ID картка та закордонний паспорт з’явились у застосунку, необхідно зареєструватись на попередній тест нової функції. Зверніть увагу, що у вас уже мають бути і ID-картка, і біометричний закордонний паспорт — обидва документи одразу. Також ви мусите бути клієнтів одного з банків, що підтримують BankID — перелік таких вам покажуть перед реєстрацією.

Заповніть спеціальну форму, де треба вказати:

  • Ім’я та прізвище
  • Контактний номер телефону
  • Операційну систему вашого телефону
  • Електронну пошту
  • Та обрати ваш банк серед переліку доступних для співпраці банків

До тестування допустять лише 8 тис. користувачів iOS та 20 тис. Android.

📱 Розпочалась реєстрація на бета-тест цифрових паспортів у застосунку «Дія» — Мінцифра 1

Як буде працювати ця функція?

Оригінальність документа визначатиметься QR-кодом, який створюється кожні 3 хвилини. У момент створення застосунок звертається до реєстру та підтверджує чинність документа. За цей час поліцейський або інша особа, що перевіряє ваш документ, має просканувати код.

Як завантажити застосунок?

Застосунок «Дія» доступний як для власників iOS, так і Android. У нього також є окремий сайт. Проте, для тестування вам потрібна буде спеціальна тестова версія — як її отримати, ви знайдете в листі, який вам надішлють розробники за кілька днів.

Наразі, для всіх користувачів доступні лише електронні посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію автівки (техпаспорт).

Платформа «Дія» — реєстрація ФОП

Концепція всього проєкту така: мобільний застосунок можна використовувати для завантаження готових документів, таких як паспорт, водійське посвідчення, а також даних з реєстрів.

А ось отримати державні послуги можна буде у веб-версії — на порталі «Дія».

Якщо застосунок запустили для всіх ще на початку лютого, то державний портал «Дія» почали тестувати лише днями.

Наразі тестувальникам порталу доступні лише послуги, пов’язані з ФОП, а саме:

  • відкриття ФОП
  • закриття ФОП
  • зміна реєстраційних даних ФОП — адреси, імені тощо

Більш детально за посиланням. Також мінцифра запустила портал «Дія. Бізнес» з інформацією про те, як стати підприємцем, корисними порадами та ін.

Також ми раніше писали, як Мінцифра запустила онлайн-платформу «Дія. Бізнес» для підприємців: що доступно.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: