fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍🏫 Prometheus запустив безкоштовний онлайн-курс української мови

👨🏼‍🏫 Prometheus zapustyv bezkoštovnyj onlajn-kurs ukraїnśkoї movy
На освітній платформі відкрили реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс «Українська за 27 уроків».
Na osvitnij platformi vidkryly rejestraciju na bezkoštovnyj onlajn-kurs «Ukraїnśka za 27 urokiv».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Курс від Prometheus. Освітня онлайн-платформа Prometheus та творці волонтерського руху Безкоштовні курси української запустили спеціальний навчальний курс для тих, хто хоче вивчати українську мову. Це перший курс з української мови елементарного рівня, розрахований на широке коло слухачів, зокрема тих, хто вдома чи на роботі послуговується російською. Також раніше ми проводили експеримент, чому мова має значення навіть у TikTok. Онлайн формат буде доступний і зручний українцям, які мешкають на окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей. Також він стане у пригоді й вступникам до закладів вищої освіти, які хочуть покращити свою розмовну мову. https://www.youtube.com/watch?v=9fFUCMbv95U&feature=emb_logo Курс з української мови розроблений так, щоб розвивати комунікаційні можливості слухачів та ефективно використовувати українську в різних життєвих ситуаціях. Структура курсу Prometheus. Курс складається з відеоуроків і конспектів до них, проміжних тестових вправ і загального тесту. Одним із складників є форум, де учасники курсу можуть спілкуватися українською. Кожен урок передбачає опанування лексичного мінімуму з конкретної теми та однієї з граматичних тем, що може бути засвоєна на відповідному рівні. Відеоуроки складаються з творчих завданнь (без оцінювання) та додаткових ресурсів для кращого занурення у певну тему і українськомовне середовище. Після кожного відеоуроку є проміжний тест на кілька запитань для перевірки на розуміння матеріалу та закріплення знань, умінь та навичок. Після проходження усіх уроків запропоновано підсумковий контрольний тест. Також раніше ми писали, що Prometheus запустив безкоштовний курс про вірус COVID-19.
Реклама 👇 Замовити

Курс від Prometheus

Освітня онлайн-платформа Prometheus та творці волонтерського руху «Безкоштовні курси української» запустили спеціальний навчальний курс для тих, хто хоче вивчати українську мову.

Це перший курс з української мови елементарного рівня, розрахований на широке коло слухачів, зокрема тих, хто вдома чи на роботі послуговується російською.

Також раніше ми проводили👨🏼‍🏫 Prometheus запустив безкоштовний онлайн-курс української мови 1🇺🇦 Є різниця! Чому мова має значення навіть у TikTok (експеримент редакції) експеримент, чому мова має значення навіть у TikTok.

Онлайн формат буде доступний і зручний українцям, які мешкають на окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей. Також він стане у пригоді й вступникам до закладів вищої освіти, які хочуть покращити свою розмовну мову.

Курс з української мови розроблений так, щоб розвивати комунікаційні можливості слухачів та ефективно використовувати українську в різних життєвих ситуаціях.

Структура курсу Prometheus

  • Курс складається з відеоуроків і конспектів до них, проміжних тестових вправ і загального тесту. Одним із складників є форум, де учасники курсу можуть спілкуватися українською.
  • Кожен урок передбачає опанування лексичного мінімуму з конкретної теми та однієї з граматичних тем, що може бути засвоєна на відповідному рівні.
  • Відеоуроки складаються з творчих завданнь (без оцінювання) та додаткових ресурсів для кращого занурення у певну тему і українськомовне середовище.
  • Після кожного відеоуроку є проміжний тест на кілька запитань для перевірки на розуміння матеріалу та закріплення знань, умінь та навичок.
  • Після проходження усіх уроків запропоновано підсумковий контрольний тест.

Також раніше ми писали👨🏼‍🏫 Prometheus запустив безкоштовний онлайн-курс української мови 2👨🏼‍🔬 Prometheus запустив безкоштовний курс про вірус COVID-19, що Prometheus запустив безкоштовний курс про вірус COVID-19.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: