fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

☣️ Через спалах вірусу COVID-19 у Plague Inc. додадуть новий режим гри, розроблений спільно з експертами ВООЗ

☣️ Čerez spalah virusu COVID-19 u Plague Inc. dodaduť novyj režym gry, rozroblenyj spiľno z ekspertamy VOOZ
Новий режим дасть можливість грати проти вірусу.
Novyj režym dasť možlyvisť graty proty virusu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Після того, як гру видалили з китайського App Store на початку цього року, розробники Plague Inc роблять великі зміни у концепції гри. Новий режим Plague Inc.. Розробники симулятора пандемії, Ndemic Creations, оголосили, що прискорять розробку додаткового ігрового режиму, який так давно просять користувачі. Ідея нового режиму буде цілком протилежною від ідеї основної гри — замість того, щоб заразити весь світ, гравці будуть намагатися стримати поширення захворювання і запобігти епідемії. Як зазначають Ndemic Creations, з розробкою гри їм допомагають експерти з Всесвітньої організації охорони здоровя та багато інших фахівців зі всього світу. Вісім років тому я навіть не міг уявити, що реальний світ стане схожим на гру Plague Inc. або що так багато гравців будуть використовувати Plague Inc. під час фактичної пандемії. Джеймс Воган . Розробник Plague Inc.. Користувачі зможуть не тільки вибирати, в яких регіонах посилити систему охорони здоровя, а й контролювати введення карантину, закриття громадських місць і медичний розподіл хворих. Коли саме очікувати на оновлення гри з додатковим режимом — невідомо. Окрім того, розробники повідомили, що вони пожертвували 250 тисяч доларів на боротьбу проти вірусу COVID-19. Фінансування піде до фонду ВООЗ, що займається боротьбою з розповсюдженням коронавірусу. Найближчим часом в самій грі зявиться промо фонду ВООЗ. Також ми раніше писали, у що пограти в карантин: 5 відеоігор, які дадуть надію на краще під час пандемії.
Реклама 👇 Замовити

Після того, як гру видалили з китайського App Store на початку цього року, розробники Plague Inc роблять великі зміни у концепції гри.

Новий режим Plague Inc.

Розробники «симулятора пандемії», Ndemic Creations, оголосили, що прискорять розробку додаткового ігрового режиму, який так давно просять користувачі.

Ідея нового режиму буде цілком протилежною від ідеї основної гри — замість того, щоб заразити весь світ, гравці будуть намагатися стримати поширення захворювання і запобігти епідемії.

☣️ Через спалах вірусу COVID-19 у Plague Inc. додадуть новий режим гри, розроблений спільно з експертами ВООЗ 1

Як зазначають Ndemic Creations, з розробкою гри їм допомагають експерти з Всесвітньої організації охорони здоров’я та багато інших фахівців зі всього світу.

Вісім років тому я навіть не міг уявити, що реальний світ стане схожим на гру Plague Inc. або що так багато гравців будуть використовувати Plague Inc. під час фактичної пандемії

Джеймс Воган , Розробник Plague Inc.

Користувачі зможуть не тільки вибирати, в яких регіонах посилити систему охорони здоров’я, а й контролювати введення карантину, закриття громадських місць і медичний розподіл хворих.

☣️ Через спалах вірусу COVID-19 у Plague Inc. додадуть новий режим гри, розроблений спільно з експертами ВООЗ 2

Коли саме очікувати на оновлення гри з додатковим режимом — невідомо.

Окрім того, розробники повідомили, що вони пожертвували 250 тисяч доларів на боротьбу проти вірусу COVID-19.

Фінансування піде до фонду ВООЗ, що займається боротьбою з розповсюдженням коронавірусу. Найближчим часом в самій грі з’явиться промо фонду ВООЗ.

Також ми раніше писали☣️ Через спалах вірусу COVID-19 у Plague Inc. додадуть новий режим гри, розроблений спільно з експертами ВООЗ 3👾 У що пограти в карантин: 5 відеоігор, які дадуть надію на краще під час пандемії, у що пограти в карантин: 5 відеоігор, які дадуть надію на краще під час пандемії.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: