fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

♻️ «Україна без сміття» презентувала новий брендинг

♻️ «Ukraїna bez smittja» prezentuvala novyj brendyng
«Стискай! Скорочуй! Мінімізуй!» — новий слоган проєкту.
«Styskaj! Skoročuj! Minimizuj!» — novyj slogan projektu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Брендинг Україна без сміття. Розробниками ребрендингу стали креативники агенції Tabasco. Вони зазначають, що слоган та новий візуальний стиль це не лише про пляшку або пакет — це про спосіб сучасного мислення та нового існування. Автори проєкту зобразили три основоположні принципи громадської організації: Корисне правило сортування — в Україні без сміття сподіваються, що нарешті привчать усіх стискати пляшки Мінімізація непотребу на планеті Скорочення назви громадської організації до УБС, адже так звикли робити відвідувачі та підписники України без сміття Ми робимо свій внесок у sustainable development, підтримуючи ті ініціативи, що справді щось змінюють.“Україна без сміття” саме такий проєкт. Олександр Смірнов. Креативний директор та партнер Tabasco. Це перша зміна брендингу за останні 5 років. Новий візуальний стиль символізує зміни, що відбулись з громадською організацією з 2015 року. Як зазначає команда, за цей час Україна без сміття стала більше ніж соціальний проєкт екоактивізму, це вже певний стартап, що має чітку місію та плани на майбутнє. https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=L-zUfdbDnrM&feature=emb_logo Нам було важливо відшукати партнера, з яким ми не тільки зробимо круту візуалізацію нового лого, нам було важливо мати спільні цінності. Агенція Tabasco не вперше допомагає соціальним проектам, робить це свідомо і pro bono. Це крута практика, коли відомі агенції вкладаються у суспільно важливі речі. Євгенія Аратовська. Голова Україна без сміття. Також ми раніше писали, як Херсонщина отримала новий брендинг — Впусти вітер в голову.
Реклама 👇 Замовити

Брендинг «Україна без сміття»

Розробниками ребрендингу стали креативники агенції Tabasco. Вони зазначають, що слоган та новий візуальний стиль це не лише про пляшку або пакет — це про спосіб сучасного мислення та нового існування.

Автори проєкту зобразили три основоположні принципи громадської організації:

  • Корисне правило сортування — в «Україні без сміття» сподіваються, що нарешті привчать усіх стискати пляшки
  • Мінімізація непотребу на планеті
  • Скорочення назви громадської організації до УБС, адже так звикли робити відвідувачі та підписники «України без сміття»

♻️ «Україна без сміття» презентувала новий брендинг 1

Ми робимо свій внесок у sustainable development, підтримуючи ті ініціативи, що справді щось змінюють.“Україна без сміття” саме такий проєкт

Олександр Смірнов, Креативний директор та партнер Tabasco

Це перша зміна брендингу за останні 5 років. Новий візуальний стиль символізує зміни, що відбулись з громадською організацією з 2015 року.

Як зазначає команда, за цей час «Україна без сміття» стала більше ніж соціальний проєкт екоактивізму, це вже певний стартап, що має чітку місію та плани на майбутнє.

Нам було важливо відшукати партнера, з яким ми не тільки зробимо круту візуалізацію нового лого, нам було важливо мати спільні цінності. Агенція Tabasco не вперше допомагає соціальним проектам, робить це свідомо і pro bono. Це крута практика, коли відомі агенції вкладаються у суспільно важливі речі

Євгенія Аратовська, Голова «Україна без сміття»

Також ми раніше писали♻️ «Україна без сміття» презентувала новий брендинг 2💨 Херсонщина отримала новий брендинг — «Впусти вітер в голову», як Херсонщина отримала новий брендинг — «Впусти вітер в голову».

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: