fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🦠 Як захистити себе від COVID-19 — опитування українських IT-компаній

🦠 Jak zahystyty sebe vid COVID-19 — opytuvannja ukraїnśkyh IT-kompanij
Асоціація IT Ukraine провела опитування серед IT-компаній, щоб дізнатись, які заходи вони вжили з метою запобігання розповсюдження коронавірусу.
Asociacija IT Ukraine provela opytuvannja sered IT-kompanij, ščob diznatyś, jaki zahody vony vžyly z metoju zapobigannja rozpovsjudžennja koronavirusu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Опитування тривало з 12 по 15 березня, участь в ньому взяли 24 компанії-члени Асоціації IT Ukraine. Дослідження стосувалось таких аспектів: посилення санітарного режиму; готовність перевести робочі процеси в режим smart remote; інформаційна робота з метою протидії поширенню COVID-19. Головна ціль опитування полягала в тому, щоб компанії поділились власним досвідом, який допоможе не лише їхнім колегам в Асоціації, а й іншим бізнесам. З 24 опитаних компаній майже всі (96%) оперативно закупили в офіс антисептики та захисні маски, а також інформують співробітників про методи захисту від COVID-19. Робочі відрядження закордон скасували 91% опитаних, заплановані масові заходи відмінили 86%. На online-режим в комунікаціях оперативно перейшли 70% опитаних, а 54% запровадили в офісі режим вільного відвідування. Набагато менше компаній — 33% — ввели обмеження на особисті поїздки співробітників закордон. 2 компанії з 24 опитаних повідомили, що розробили екстрений план дій та створили спеціальну робочу групу, яка покликана контролювати ситуацію та реагувати на екстрені випадки в разі інфікування членів колективу. Багато компаній поділились і екстра-заходами, які можуть стати в нагоді іншим бізнесам. Серед них — вимірювання температури у членів колективу та відвідувачів, чергування корпоративного лікаря, перехід на посилений санітарний режим, закупівля експрес-тестів для виявлення COVID-19, запровадження 14-денного карантину для всіх, то повернувся з поїздки закордон останнім часом тощо. Також раніше ми писали про дослідження, скільки коштує розробка сайту у 2020 році.
Реклама 👇 Замовити

Опитування тривало з 12 по 15 березня, участь в ньому взяли 24 компанії-члени Асоціації IT Ukraine.

Дослідження стосувалось таких аспектів:

  • посилення санітарного режиму;
  • готовність перевести робочі процеси в режим smart remote;
  • інформаційна робота з метою протидії поширенню COVID-19.

Головна ціль опитування полягала в тому, щоб компанії поділились власним досвідом, який допоможе не лише їхнім колегам в Асоціації, а й іншим бізнесам.

З 24 опитаних компаній майже всі (96%) оперативно закупили в офіс антисептики та захисні маски, а також інформують співробітників про методи захисту від COVID-19.

🦠 Як захистити себе від COVID-19 — опитування українських IT-компаній 1

Робочі відрядження закордон скасували 91% опитаних, заплановані масові заходи відмінили 86%.

На online-режим в комунікаціях оперативно перейшли 70% опитаних, а 54% запровадили в офісі режим вільного відвідування. Набагато менше компаній — 33% — ввели обмеження на особисті поїздки співробітників закордон.

2 компанії з 24 опитаних повідомили, що розробили екстрений план дій та створили спеціальну робочу групу, яка покликана контролювати ситуацію та реагувати на екстрені випадки в разі інфікування членів колективу.

Багато компаній поділились і екстра-заходами, які можуть стати в нагоді іншим бізнесам.

Серед них — вимірювання температури у членів колективу та відвідувачів, чергування корпоративного лікаря, перехід на посилений санітарний режим, закупівля експрес-тестів для виявлення COVID-19, запровадження 14-денного карантину для всіх, то повернувся з поїздки закордон останнім часом тощо.

Також раніше ми писали🦠 Як захистити себе від COVID-19 — опитування українських IT-компаній 2💻 Скільки коштує розробка сайту у 2020 році: дослідження про дослідження, скільки коштує розробка сайту у 2020 році.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: