fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 Facebook виділить $100 млн допомоги малому бізнесу, що постраждав через спалах COVID-19

👨🏼‍💻 Facebook vydilyť $100 mln dopomogy malomu biznesu, ščo postraždav čerez spalah COVID-19
Фінансова підтримка розрахована на 30 тисяч компаній з понад 30 країн.
Finansova pidtrymka rozrahovana na 30 tysjač kompanij z ponad 30 kraїn.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Facebook надасть гранти на загальну суму $100 млн представникам малого бізнесу в країнах, де живуть і працюють співробітники компанії. Допомога буде надана у вигляді прямої фінансової підтримки або у вигляді кредитів на рекламу. Всього Facebook планує підтримати понад 30 тисяч бізнесменів зі всього світу. Програма допоможе компаніям оплатити оренду, залучити більше покупців, покрити операційні витрати та підтримати співробітників. Окрім того, Facebook зробив спеціальний список порад для компанії під час карантину. Поради для бізнесу від Facebook. Через спалах вірусу COVID-19 компанії по всьому світу зазнали великих збитків. Саме тому Facebook підготував список порад, як підтримувати свій бізнес у критичній ситуації. Бережіть себе і стежте за ситуацією. Щоб залишатися в курсі подій, стежте за офіційними джерелами, наприклад, Всесвітньою організацією охорони здоровя (ВООЗ) та місцевим департаментом охорони здоровя, — так ви швидше зможете зреагувати на зміни, які торкнуться вас або ваших клієнтів. Підтримуйте звязок з клієнтами. Активно діліться важливою інформацією електронною поштою, на сайті, сторінці Facebook, в бізнес-профілі Instagram або там, де робите це зазвичай. Спробуйте проводити онлайн-заходи. Якщо вам потрібно відкласти або скасувати запланований захід в результаті спалаху хвороби, звяжіться з клієнтами по телефону або організуйте онлайн-заходи в соцмережах. Розробіть план обслуговування клієнтів. Щоб вчасно відповідати клієнтам, рекомендуємо підготувати чернетки відповідей або налаштувати моментальні відповіді з інформацією, яка може цікавити клієнтів. Підготуйте список відповідей на питання, які можуть поставити клієнти, і надайте якомога більше інформації, щоб ваші відповіді були максимально вичерпними. Це дозволить надати відповіді навіть без запитання клієнта. Facebook не обмежується лише підтримкою малого бізнесу під час пандемії COVID-19. Підтримка працівників Facebook. Працівники Facebook отримають від компанії додаткові $1000 до загальної заробітної плати на витрати через карантин. Надбавку отримають штатні працівники, які відтепер не можуть зайти в офіс з міркувань безпеки й тому не матимуть доступу до свого харчування в офісі, спортзалів та інших послуг, що надає Facebook. Також раніше ми писали про те, як Рада схвалила податкові канікули на час карантину: скасування ЄСВ для ФОП та перевірок.
Реклама 👇 Замовити

Facebook надасть гранти на загальну суму $100 млн представникам малого бізнесу в країнах, де живуть і працюють співробітники компанії.

Допомога буде надана у вигляді прямої фінансової підтримки або у вигляді кредитів на рекламу. Всього Facebook планує підтримати понад 30 тисяч бізнесменів зі всього світу.

Програма допоможе компаніям оплатити оренду, залучити більше покупців, покрити операційні витрати та підтримати співробітників.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Окрім того, Facebook зробив спеціальний список порад для компанії під час карантину.

👨🏼‍💻 Facebook виділить $100 млн допомоги малому бізнесу, що постраждав через спалах COVID-19 1

Поради для бізнесу від Facebook

Через спалах вірусу COVID-19 компанії по всьому світу зазнали великих збитків. Саме тому Facebook підготував список порад, як підтримувати свій бізнес у критичній ситуації.

  • Бережіть себе і стежте за ситуацією. Щоб залишатися в курсі подій, стежте за офіційними джерелами, наприклад, Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та місцевим департаментом охорони здоров’я, — так ви швидше зможете зреагувати на зміни, які торкнуться вас або ваших клієнтів.
  • Підтримуйте зв’язок з клієнтами. Активно діліться важливою інформацією електронною поштою, на сайті, сторінці Facebook, в бізнес-профілі Instagram або там, де робите це зазвичай.
  • Спробуйте проводити онлайн-заходи. Якщо вам потрібно відкласти або скасувати запланований захід в результаті спалаху хвороби, зв’яжіться з клієнтами по телефону або організуйте онлайн-заходи в соцмережах.
  • Розробіть план обслуговування клієнтів. Щоб вчасно відповідати клієнтам, рекомендуємо підготувати чернетки відповідей або налаштувати моментальні відповіді з інформацією, яка може цікавити клієнтів.
  • Підготуйте список відповідей на питання, які можуть поставити клієнти, і надайте якомога більше інформації, щоб ваші відповіді були максимально вичерпними. Це дозволить надати відповіді навіть без запитання клієнта.

👨🏼‍💻 Facebook виділить $100 млн допомоги малому бізнесу, що постраждав через спалах COVID-19 2

Facebook не обмежується лише підтримкою малого бізнесу під час пандемії COVID-19.

Підтримка працівників Facebook

Працівники Facebook отримають від компанії додаткові $1000 до загальної заробітної плати на витрати через карантин.

Надбавку отримають штатні працівники, які відтепер не можуть зайти в офіс з міркувань безпеки й тому не матимуть доступу до свого харчування в офісі, спортзалів та інших послуг, що надає Facebook.

Також раніше ми писали👨🏼‍💻 Facebook виділить $100 млн допомоги малому бізнесу, що постраждав через спалах COVID-19 3🚫 Рада схвалила «податкові канікули» на час карантину: скасування ЄСВ для ФОП та перевірок про те, як Рада схвалила «податкові канікули» на час карантину: скасування ЄСВ для ФОП та перевірок.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: