fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚲 У Києві достроково запустили сервіс оренди велосипедів Nextbike — через закриття метро

🚲 U Kyjevi dostrokovo zapustyly servis orendy velosypediv Nextbike — čerez zakryttja metro
Сервіс оренди велосипедів Nextbike доступний у понад 200 містах та 26 країнах.
Servis orendy velosypediv Nextbike dostupnyj u ponad 200 mistah ta 26 kraїnah.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Оренда велосипедів Nextbike у Києві. Сьогодні на вулицях Києва зявились 200 нових велосипедів доступних для оренди. Раніше компанія Nextbike планувала запустити повноцінну систему оренди з 1 квітня, але через карантин влада обмежила рух у місті, тож послуги сервісу можуть дуже знадобитися киянам. Спочатку будуть працювати не всі локації. Основні місця оренди велосипедів на сьогоднішній день розташовані у центрі міста. Протягом місяця очікується решта велосипедів для оренди, відкриють 302 станції по місту та 45 додаткових. Оскільки стартуємо в авральному режимі — дуже вибачаємось за можливі технічні негаразди. Рішення про відкриття раніше строку було прийнято буквально вчора після публікації рішення про закриття метро. Олексій Кушка. Засновник NextBike. Також повідомляють, що перші 30 хвилин користування велосипедом безкоштовні, далі кожні півгодини коштуватимуть 30 гривень. До 1 квітня діє знижка на абонементи, їх можна придбати за акційною ціною — 299 гривень на місяць та сезонний абонемент до 1 грудня за 899 гривень. Як працює оренда Nextbike. Для того щоб взяти велосипед в оренду, необхідно: Зареєструватись в системі. Можна завантажити спеціальний застосунок на iOS чи Android. Для підтвердження платіжного методу з вашої картки буде стягнуто 150 грн. Ці 150 грн — ваш початковий баланс, який можна використовувати вже з першої поїздки. Після отримання грошей з картки ваш користувацький акаунт буде відразу активовано. Орендувати велосипед за допомогою застосунку: скануйте QR-код знаходячись поруч з велосипедом. Замок відкриється автоматично. Якщо велосипед був перед цим відімкнений попередньо — замкніть його, та проскануйте QR-код ще раз. Ви можете припаркувати свій велосипед без зупинки оренди. Активуйте режим паркування через застосунок та просто вимкніть режим для продовження поїздки. Замок відкриється автоматично. Поверніть велосипед на офіційну станцію. Замкніть замок натиснувши важіль донизу та оновіть застосунок для перевірки зупинки оренди. Також ми раніше писали, як у Києві запустять прокат електросамокатів Kiwi.
Реклама 👇 Замовити

Оренда велосипедів Nextbike у Києві

Сьогодні на вулицях Києва з’явились 200 нових велосипедів доступних для оренди.

Раніше компанія Nextbike планувала запустити повноцінну систему оренди з 1 квітня, але через карантин влада обмежила рух у місті, тож послуги сервісу можуть дуже знадобитися киянам.

Спочатку будуть працювати не всі локації. Основні місця оренди велосипедів на сьогоднішній день розташовані у центрі міста.

Протягом місяця очікується решта велосипедів для оренди, відкриють 302 станції по місту та 45 додаткових.

Оскільки стартуємо в авральному режимі — дуже вибачаємось за можливі технічні негаразди. Рішення про відкриття раніше строку було прийнято буквально вчора після публікації рішення про закриття метро

Олексій Кушка, Засновник NextBike

🚲 У Києві достроково запустили сервіс оренди велосипедів Nextbike — через закриття метро 1

Також повідомляють, що перші 30 хвилин користування велосипедом безкоштовні, далі кожні півгодини коштуватимуть 30 гривень.

До 1 квітня діє знижка на абонементи, їх можна придбати за акційною ціною — 299 гривень на місяць та сезонний абонемент до 1 грудня за 899 гривень.

Як працює оренда Nextbike

Для того щоб взяти велосипед в оренду, необхідно:

  • Зареєструватись в системі. Можна завантажити спеціальний застосунок на iOS чи Android.
  • Для підтвердження платіжного методу з вашої картки буде стягнуто 150 грн. Ці 150 грн — ваш початковий баланс, який можна використовувати вже з першої поїздки.
  • Після отримання грошей з картки ваш користувацький акаунт буде відразу активовано.
  • Орендувати велосипед за допомогою застосунку: скануйте QR-код знаходячись поруч з велосипедом. Замок відкриється автоматично. Якщо велосипед був перед цим відімкнений попередньо — замкніть його, та проскануйте QR-код ще раз.
  • Ви можете припаркувати свій велосипед без зупинки оренди. Активуйте режим паркування через застосунок та просто вимкніть режим для продовження поїздки. Замок відкриється автоматично.
  • Поверніть велосипед на офіційну станцію. Замкніть замок натиснувши важіль донизу та оновіть застосунок для перевірки зупинки оренди.

🚲 У Києві достроково запустили сервіс оренди велосипедів Nextbike — через закриття метро 2

Також ми раніше писали🚲 У Києві достроково запустили сервіс оренди велосипедів Nextbike — через закриття метро 3🛴 У Києві запустять прокат електросамокатів Kiwi, як у Києві запустять прокат електросамокатів Kiwi.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: