fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👾 Кіберспортсмени проведуть благодійний турнір проти COVID-19 — WeSave! Charity Play

👾 Kibersportsmeny proveduť blagodijnyj turnir proty COVID-19 — WeSave! Charity Play
WePlay! Esports організовують благодійний турнір «WeSave! Charity Play» по Dota 2, який пройде з 20 по 26 березня 2020 року за участю 24 команд з усіх змагальних регіонів світу.
WePlay! Esports organizovujuť blagodijnyj turnir «WeSave! Charity Play» po Dota 2, jakyj projde z 20 po 26 bereznja 2020 roku za učastju 24 komand z usih zmagaľnyh regioniv svitu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як турнір допоможе проти COVID-19?. Як зазначають у WePlay! Esports, головна ідея WeSave! Charity Play виникла через стресовий стан від пандемії коронавірусу: люди опинились в ізоляції, вони обмежені у пересуванні між країнами, а декому без поважних підстав навіть не можна виходити з дому. Аби не залишатися в страху і бездіяльності, WePlay! Esports пропонують обєднатись разом з ними заради боротьби проти хвороби. На WeSave! Charity Play кожен регіон буде представлено чотирма командами. Кожен із регіонів буде забезпечений призом у $20 000. Загальний фонд у $120 000, а також усі зібрані під час турніру пожертви та доходи будуть спрямовані на зусилля з надання допомоги у боротьбі проти COVID-19. Ідея провести благодійний марафон виникла сама собою, коли стало ясно, що головні змагання буде скасовано через пандемію COVID-19. Уся команда просто водночас заговорила про те, що варто організувати подію, яка могла б об’єднати всю кіберспортивну спільноту, і не лише її. Юрій Лазебніков. CBDO та керівний партнер WePlay! Esports. Підготовка до WePlay! Charity Play відбувається у нестандартних умовах — зазначає СЕО WePlay! Esports Олег Крот. Співробітники працюють з дому і в різних часових поясах, але ми намагаємось вирішити якомога більше питань за допомогою чатів та дзвінків. Таким же чином ми спілкуємось із талантами та командами, а також зі спонсорами та партнерами, які дуже заохочено підтримали нашу ініціативу провести благодійний марафон. Олег Крот. CEO та керівний партнер WePlay! Esports. Підтверджені команди WeSave! Charity Play. Invictus Gaming; EHOME; Geek Fam; BOOM Esports; TNC Predator; HellRaisers; Virtus.pro; Team Liquid; Team Nigma; Team Secret; Північна Америка Південна Америка No Ping Esports; Thunder Predator; beastcoast; business associates. Точний розклад, формат та повний склад команд будуть оприлюднені найближчим часом. В ході марафону WePlay! Esports проводитиме збір пожертвувань. Кожен охочий зможе ознайомитись з інформацією про те, якій організації та в якому об’ємі були надані кошти. Також раніше ми писали, як українські кіберспортсмени Navi перемогли на міжнародному турнірі по CS:GO.
Реклама 👇 Замовити

Як турнір допоможе проти COVID-19?

Як зазначають у WePlay! Esports, головна ідея WeSave! Charity Play виникла через стресовий стан від пандемії коронавірусу: люди опинились в ізоляції, вони обмежені у пересуванні між країнами, а декому без поважних підстав навіть не можна виходити з дому. Аби не залишатися в страху і бездіяльності, WePlay! Esports пропонують об’єднатись разом з ними заради боротьби проти хвороби.

На «WeSave! Charity Play» кожен регіон буде представлено чотирма командами. Кожен із регіонів буде забезпечений призом у $20 000. Загальний фонд у $120 000, а також усі зібрані під час турніру пожертви та доходи будуть спрямовані на зусилля з надання допомоги у боротьбі проти COVID-19.

👾 Кіберспортсмени проведуть благодійний турнір проти COVID-19 — WeSave! Charity Play 1

Ідея провести благодійний марафон виникла сама собою, коли стало ясно, що головні змагання буде скасовано через пандемію COVID-19. Уся команда просто водночас заговорила про те, що варто організувати подію, яка могла б об’єднати всю кіберспортивну спільноту, і не лише її

Юрій Лазебніков, CBDO та керівний партнер WePlay! Esports

Підготовка до WePlay! Charity Play відбувається у нестандартних умовах — зазначає СЕО WePlay! Esports Олег Крот.

Співробітники працюють з дому і в різних часових поясах, але ми намагаємось вирішити якомога більше питань за допомогою чатів та дзвінків. Таким же чином ми спілкуємось із талантами та командами, а також зі спонсорами та партнерами, які дуже заохочено підтримали нашу ініціативу провести благодійний марафон

Олег Крот, CEO та керівний партнер WePlay! Esports

Підтверджені команди WeSave! Charity Play

 • Invictus Gaming;
 • EHOME;
 • Geek Fam;
 • BOOM Esports;
 • TNC Predator;
 • HellRaisers;
 • Virtus.pro;
 • Team Liquid;
 • Team Nigma;
 • Team Secret;
 • Північна Америка
 • Південна Америка
 • No Ping Esports;
 • Thunder Predator;
 • beastcoast;
 • business associates.

Точний розклад, формат та повний склад команд будуть оприлюднені найближчим часом. В ході марафону WePlay! Esports проводитиме збір пожертвувань.

Кожен охочий зможе ознайомитись з інформацією про те, якій організації та в якому об’ємі були надані кошти.

Також раніше ми писали👾 Кіберспортсмени проведуть благодійний турнір проти COVID-19 — WeSave! Charity Play 2🕹 Українські кіберспортсмени Navi перемогли на міжнародному турнірі по CS:GO, як українські кіберспортсмени Navi перемогли на міжнародному турнірі по CS:GO.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: