fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🍔 Карантин спричинив падіння продажів в українських закладах харчування — як підтримати

🍔 Karantyn spryčynyv padinnja prodaživ v ukraїnśkyh zakladah harčuvannja — jak pidtrymaty
Епідемія коронавірусу COVID-19 має величезний вплив на економіку. Серед іншого, вона спричиняє зміну моделей споживання. Читайте як змінилися продажі в українських кафе та ресторанах після введення карантину.
Epidemija koronavirusu COVID-19 maje velyčeznyj vplyv na ekonomiku. Sered inšogo, vona spryčynjaje zminu modelej spožyvannja. Čytajte jak zminylysja prodaži v ukraїnśkyh kafe ta restoranah pislja vvedennja karantynu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дослідження. Компанія Poster, яка займається системами автоматизації продажів у кафе та ресторанах, провела дослідження, завдяки якому зясувала, що за чотири дні карантину виторг закладів харчування в Україні знизився в середньому на 26,3% порівняно з тижнем, що передував обмеженням. Ситуація схожа у всіх найбільших містах України. У Харкові ситуація найбільш оптимістична — спад продажів склав 19,7%. У Львові дещо гірше: Далі йде Дніпро: Найгірша ситуація — в Одесі та Києві, в обох містах продажі просіли на 23,7% за чотири дні. Як можна допомогти?. В економіці усе повязано, тож криза, яка спіткала сферу обслуговування, вдарить не лише по власниках закладів, але й по нас із вами. Якщо по завершенню карантину ви хочете повернутися до кавярні біля дому за горнятком фільтр-кави чи, як і раніше, відкривати для себе незвичні страви в затишних ресторанах на вузьких вуличках старого міста, краще допомогти улюбленим закладам вже зараз. Більшість кафе та ресторанів продовжують працювати на доставку — самостійно або за допомогою сервісів Glovo, Uber Eats, Raketa, Menu.ua та інших. Як заклади, так і сервіси пропонують різні знижки, а також пропонують послугу безконтактної доставки. Якщо ви хочете підтримати улюблений заклад, можна замовляти час від часу страви додому.
Реклама 👇 Замовити

Дослідження

Компанія Poster, яка займається системами автоматизації продажів у кафе та ресторанах, провела дослідження, завдяки якому з’ясувала, що за чотири дні карантину виторг закладів харчування в Україні знизився в середньому на 26,3% порівняно з тижнем, що передував обмеженням.

🍔 Карантин спричинив падіння продажів в українських закладах харчування — як підтримати 1

Ситуація схожа у всіх найбільших містах України. У Харкові ситуація найбільш оптимістична — спад продажів склав 19,7%. У Львові дещо гірше:

🍔 Карантин спричинив падіння продажів в українських закладах харчування — як підтримати 2

Далі йде Дніпро:

🍔 Карантин спричинив падіння продажів в українських закладах харчування — як підтримати 3

Найгірша ситуація — в Одесі та Києві, в обох містах продажі просіли на 23,7% за чотири дні.

🍔 Карантин спричинив падіння продажів в українських закладах харчування — як підтримати 4

Як можна допомогти?

В економіці усе пов’язано, тож криза, яка спіткала сферу обслуговування, вдарить не лише по власниках закладів, але й по нас із вами. Якщо по завершенню карантину ви хочете повернутися до кав’ярні біля дому за горнятком фільтр-кави чи, як і раніше, відкривати для себе незвичні страви в затишних ресторанах на вузьких вуличках старого міста, краще допомогти улюбленим закладам вже зараз.

Більшість кафе та ресторанів продовжують працювати на доставку — самостійно або за допомогою сервісів Glovo, Uber Eats, Raketa, Menu.ua та інших. Як заклади, так і сервіси пропонують різні знижки, а також пропонують послугу безконтактної доставки. Якщо ви хочете підтримати улюблений заклад, можна замовляти час від часу страви додому.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Повністю згоден, продажу сильно впали в кризу. Зараз завдання - це не заробляти, а утримати команду. Раніше у нас в день працювало 15 осіб. Зараз працюють адміністратор, який приймає замовлення, закупник, офіціант який розносить замовлення і один кухар (через те, що мало замовлень, один кухар встигає).

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: