fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 Відкрили набір на другий потік Creative Practice — безкоштовний онлайн-курс про дизайн від 26 креативних компаній

👨🏼‍💻 Vidkryly nabir na drugyj potik Creative Practice — bezkoštovnyj onlajn-kurs pro dyzajn vid 26 kreatyvnyh kompanij
Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Creative Practice, а зараз розпочався набір на другий потік курсу. Читайте як записатися та що цікавого буде на курсі.
Mynulogo roku v Ukraїni zapustylasja osvitnja platforma dlja fahivciv kreatyvnyh industrij — Creative Practice, a zaraz rozpočavsja nabir na drugyj potik kursu. Čytajte jak zapysatysja ta ščo cikavogo bude na kursi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Онлайн-курс Creative Practice. Освітня платформа Creative Practice включає: Освітні продукти (курси, окремі лекції та спеціальні формати). Онлайн-платформу для навчання. Систему профілів студентів. Систему сертифікації. Програму допомоги в працевлаштуванні. До 21 березня відкрита реєстрація на безкоштовний курс Creative Practice Основи дизайну. Програма присвячена графічному дизайну, веб-дизайну та UI/UX-дизайну. Особливістю курсу є уніфікована і узгоджена партнерами програма, заснована на реальних практиках і методах роботи. Курс проходить виключно в онлайн-форматі і триватиме 2,5 місяці. Випускники курсів автоматично потрапляють в списки кадрового резерву партнерів організаторів. Проєкт створюється групою українських креативних компаній на основі реальних практик і знань особливостей роботи. На поточний момент до робочої групи входять Aimbulance, Arena Media Expert, Deco.agency, dl.agency, Element Agency, Enjoy, Gagarin Studio, Galagan, Grape, Havas Kyiv Design, Hexagon Agency, Kyiv Signals, League Design Agency, MADCATS, MEX a member of Havas, Michurin, New Strategies Group, POPEL Agency, POSTMEN, Sasquatch Digital, Skykillers, TS/D Agency, UAMASTER, Vertigo, Vintage Web Production, Wideworks, список партнерів розширюється. Дізнатися більше про проєкт Creative Practice можна на сайті. Якщо ви хочете приєднатися, напишіть на: [email protected] Також раніше ми писали як навчальні програми понад 100 провідних університетів зібрали на одному ресурсі.
Реклама 👇 Замовити

Онлайн-курс Creative Practice

Освітня платформа Creative Practice включає:

  • Освітні продукти (курси, окремі лекції та спеціальні формати).
  • Онлайн-платформу для навчання.
  • Систему профілів студентів.
  • Систему сертифікації.
  • Програму допомоги в працевлаштуванні.

До 21 березня відкрита реєстрація на безкоштовний курс Creative Practice «Основи дизайну».

Програма присвячена графічному дизайну, веб-дизайну та UI/UX-дизайну. Особливістю курсу є уніфікована і узгоджена партнерами програма, заснована на реальних практиках і методах роботи.

👨🏼‍💻 Відкрили набір на другий потік Creative Practice — безкоштовний онлайн-курс про дизайн від 26 креативних компаній 1

Курс проходить виключно в онлайн-форматі і триватиме 2,5 місяці. Випускники курсів автоматично потрапляють в списки кадрового резерву партнерів організаторів.

Проєкт створюється групою українських креативних компаній на основі реальних практик і знань особливостей роботи.

На поточний момент до робочої групи входять Aimbulance, Arena Media Expert, Deco.agency, dl.agency, Element Agency, Enjoy, Gagarin Studio, Galagan, Grape, Havas Kyiv Design, Hexagon Agency, Kyiv Signals, League Design Agency, MADCATS, MEX a member of Havas, Michurin, New Strategies Group, POPEL Agency, POSTMEN, Sasquatch Digital, Skykillers, TS/D Agency, UAMASTER, Vertigo, Vintage Web Production, Wideworks, список партнерів розширюється.

Дізнатися більше про проєкт Creative Practice можна на сайті.

Якщо ви хочете приєднатися, напишіть на: [email protected]

Також раніше ми писали👨🏼‍💻 Відкрили набір на другий потік Creative Practice — безкоштовний онлайн-курс про дизайн від 26 креативних компаній 2🎓 Стенфорд, Йель та Гарвард: навчальні програми понад 100 провідних університетів зібрали на одному ресурсі як навчальні програми понад 100 провідних університетів зібрали на одному ресурсі.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: