fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎬 Фільм української режисерки «Третинний звук» про ASMR переміг на кінофестивалі у Британії

🎬 Fiľm ukraїnśkoї režyserky «Tretynnyj zvuk» pro ASMR peremig na kinofestyvali u Brytaniї
Фільм Соломії Джуровської отримав нагороди за найкращий звук та найкраще документальне кіно.
Fiľm Solomiї Džurovśkoї otrymav nagorody za najkraščyj zvuk ta najkrašče dokumentaľne kino.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про що Третинний звук. Tertiary Sound (Третинний звук) — це документальний фільм, що розповідає про феномен ASMR та особливості сприйняття звуків. Стрічка стала однією з найкращих на кінофестивалі RTS East, що нещодавно відбувся у Норвічі, Британія. https://twitter.com/RTS_East/status/1235313281079922689?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1235313281079922689&ref_url=https%3A%2F%2Fosvitoria.media%2Fnews%2Fukrayinka-vygrala-na-kinofestyvali-v-brytaniyi-video%2F Над фільмом Соломії допомагали працювати ще дві українки — аніматорка Олена Калініна та ASMR-мисткиня Єлизавета Тимошенко. Також участь у зйомках брали знайомі Соломії з Нідерландів, Румунії та Британії, що разом навчаються з нею у Кембриджі. https://vimeo.com/351195700 Це фільм-експеримент, в якому учасники досліджують ефекти ASMR ASMR — це дуже дивне явище, яке стало популярним через YouTube. Люди кажуть, що від цих звуків вони відчувають мурашки внизу хребта та на шкірі голови. Ми вирішили це дослідити за допомогою EEG — електроенцефалограми. Це набір механізмів, який одягається на голову людини, щоб виміряти мозкові хвилі. Виявилося, що ASMR таки впливає на людей. Соломія Джуровська. Режисерка. Окрім того фільм був номінований на Лондонському кінофестивалі BFI LFF та на фестивалі короткометражок LSFF. Що таке АСМР. Автономна сенсорна меридіональна реакція (АСМР) (англ. Autonomous sensory meridian response, ASMR) — це дуже популярне явище на YouTube та навіть спричинило появу субкультури і продовжує завойовувати нових прихильників. Це відео, що дають приємне відчуття від перегляду або звукового ряду ролику. https://www.youtube.com/watch?v=orD6yIilR0A Тематика відео практично безмежна, це можуть бути відео з різним шелестом, потріскуванням або шкряботінням. Також є окремі блогери, що знімають відео у такому жанрі: вони шепочуть різні речі на камеру і таким чином дають вам відчуття певної ситуації: на прийомі у лікаря, на сеансі у перукаря або косметолога. https://www.youtube.com/watch?v=CNRoE9a1-Oo Багато людей зазначає, що такі відео їх заспокоюють та навіть дають відчуття насолоди. Про режисерку. Соломії 24 роки, вона родом з Тернополя. За освітою журналістка, закінчила Львівський національний університет ім. Франка. Перед тим як вона потрапила до школи мистецтв Кембриджу, Соломія три роки вчилась у коледжах Лондона. Я назбирала матеріалів для портфоліо і зняла вступний фільм. Тоді нарешті мене прийняли! Я трохи випадково потрапила на курс про фільми. Хотіла вчити журналістику, але пройшла в коледжі на медіа та фільмовий курс. Мені він значно більше і подобався, і вдавався. Соломія Джуровська. Режисерка. Також ми нещодавно писали про тизер фільму Безславні кріпаки про Тараса Шевченка — самурая. та про документальний фільм про український фанк 1970-х.
Реклама 👇 Замовити

Про що «Третинний звук»

«Tertiary Sound» («Третинний звук») — це документальний фільм, що розповідає про феномен ASMR та особливості сприйняття звуків. Стрічка стала однією з найкращих на кінофестивалі RTS East, що нещодавно відбувся у Норвічі, Британія.

Над фільмом Соломії допомагали працювати ще дві українки — аніматорка Олена Калініна та ASMR-мисткиня Єлизавета Тимошенко. Також участь у зйомках брали знайомі Соломії з Нідерландів, Румунії та Британії, що разом навчаються з нею у Кембриджі.

Це фільм-експеримент, в якому учасники досліджують ефекти ASMR

ASMR — це дуже дивне явище, яке стало популярним через YouTube. Люди кажуть, що від цих звуків вони відчувають мурашки внизу хребта та на шкірі голови. Ми вирішили це дослідити за допомогою EEG — електроенцефалограми. Це набір механізмів, який одягається на голову людини, щоб виміряти мозкові хвилі. Виявилося, що ASMR таки впливає на людей

Соломія Джуровська, Режисерка

Окрім того фільм був номінований на Лондонському кінофестивалі BFI LFF та на фестивалі короткометражок LSFF.

Що таке АСМР

Автономна сенсорна меридіональна реакція (АСМР) (англ. Autonomous sensory meridian response, ASMR) — це дуже популярне явище на YouTube та навіть спричинило появу субкультури і продовжує завойовувати нових прихильників. Це відео, що дають приємне відчуття від перегляду або звукового ряду ролику.

Тематика відео практично безмежна, це можуть бути відео з різним шелестом, потріскуванням або шкряботінням. Також є окремі блогери, що знімають відео у такому жанрі: вони шепочуть різні речі на камеру і таким чином дають вам відчуття певної ситуації: на прийомі у лікаря, на сеансі у перукаря або косметолога.

Багато людей зазначає, що такі відео їх заспокоюють та навіть дають відчуття насолоди.

Про режисерку

Соломії 24 роки, вона родом з Тернополя. За освітою журналістка, закінчила Львівський національний університет ім. Франка. Перед тим як вона потрапила до школи мистецтв Кембриджу, Соломія три роки вчилась у коледжах Лондона.

Я назбирала матеріалів для портфоліо і зняла вступний фільм. Тоді нарешті мене прийняли! Я трохи випадково потрапила на курс про фільми. Хотіла вчити журналістику, але пройшла в коледжі на медіа та фільмовий курс. Мені він значно більше і подобався, і вдавався

Соломія Джуровська, Режисерка

Також ми нещодавно писали🎬 Фільм української режисерки «Третинний звук» про ASMR переміг на кінофестивалі у Британії 1⚔️ Дивіться тизер фільму «Безславні кріпаки» про Тараса Шевченка — самурая про тизер фільму «Безславні кріпаки» про Тараса Шевченка — самурая. та про документальний фільм🎬 Фільм української режисерки «Третинний звук» про ASMR переміг на кінофестивалі у Британії 2👨🏻 Вусатий фанк: виходить документальний фільм про український фанк 1970-х про український фанк 1970-х.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: