fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⚔️ Дивіться тизер фільму «Безславні кріпаки» про Тараса Шевченка — самурая

⚔️ Dyviťsja tyzer fiľmu «Bezslavni kripaky» pro Tarasa Ševčenka — samuraja
Раніше фільм мав назву «Шевченко. Перший самурай». Прем'єра стрічки «Безславні кріпаки» запланована на 8 жовтня 2020 року.
Raniše fiľm mav nazvu «Ševčenko. Peršyj samuraj». Prem'jera stričky «Bezslavni kripaky» zaplanovana na 8 žovtnja 2020 roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Слоган фільму: Катана, пістоль і сталеві вуса, найімовірніше, натякає на фільм Квентіна Тарантіно Безславні виродки. Сюжет. Правила самурая прості: битися на двох мечах, тренуватися по півдоби і не нариватися на неприємності заради почуттів. Але як виконати бодай одне, коли твоє ім’я Тарас Шевченко, твою дівчину мордує поганець, а твій наставник лупцює тебе, аби натренувати залізну волю? Доведеться стати самураєм за 2 дні: стріляти по-македонськи, швидко бігати і нарешті перестати витріщатися на гейш. Тизер. У тизері лунає саундтрек у виконанні Alina Pash. https://www.youtube.com/watch?v=YOf9gojHjmk&feature=emb_title Хто грає. У головних ролях Роман Луцький, Сергій Стрельников, Яків Ткаченко та інші. Режисером фільму став Роман Перфільєв. Коли вийде. Премєра фільму Безславні кріпаки запланована на 8 жовтня 2020 року. Читайте також про те, що творець серіалу Чорнобиль Крейг Мейзін зробить новий серіал — по The Last of Us
Реклама 👇 Замовити

Слоган фільму: «Катана, пістоль і сталеві вуса», найімовірніше, натякає на фільм Квентіна Тарантіно «Безславні виродки».

Сюжет

Правила самурая прості: битися на двох мечах, тренуватися по півдоби та: бігати “й” нарешті, бігати “та” нарешті—#—й#та—#—і—#—http://vlada.kiev.ua/pravopys/pravXXI/13.html’>і нарешті перестати витріщатися на гейш.

⚔️ Дивіться тизер фільму «Безславні кріпаки» про Тараса Шевченка — самурая 1

Тизер

У тизері лунає саундтрек у виконанні Alina Pash.

Хто грає

У головних ролях Роман Луцький, Сергій Стрельников, Яків Ткаченко та інші. Режисером фільму став Роман Перфільєв.

⚔️ Дивіться тизер фільму «Безславні кріпаки» про Тараса Шевченка — самурая 2

Коли вийде

Прем’єра фільму «Безславні кріпаки» запланована на 8 жовтня 2020 року.

Читайте також про те, що творець серіалу «Чорнобиль» Крейг Мейзін зробить⚔️ Дивіться тизер фільму «Безславні кріпаки» про Тараса Шевченка — самурая 3🧟 Творець серіалу «Чорнобиль» Крейг Мейзін зробить новий серіал — по The Last of Us новий серіал — по The Last of Us

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: