fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 Стартував online-курс з вивчення IT для людей з інвалідністю

👨🏼‍💻 Startuvav online-kurs z vyvčennja IT dlja ljudej z invalidnistju

IT Ukraine Association − це найбільший пул сервісних та продуктових ІТ-компаній в Україні, які сукупно формують 50% всієї експортної виручки ІТ-галузі в Україні та об’єднують 27% українських IT-фахівців. Асоціація працює на ринку вже понад 15 років. Наша місія – забезпечити сприятливі умови для розвитку сфери IT в країні та за кордоном.

IT Ukraine Association − ce najbiľšyj pul servisnyh ta produktovyh IT-kompanij v Ukraїni, jaki sukupno formujuť 50% vsijeї eksportnoї vyručky IT-galuzi v Ukraїni ta ob’jednujuť 27% ukraїnśkyh IT-fahivciv. Asociacija pracjuje na rynku vže ponad 15 rokiv. Naša misija – zabezpečyty spryjatlyvi umovy dlja rozvytku sfery IT v kraїni ta za kordonom.

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  5 березня стартував online-курс з підготовки IT-спеціалістів серед людей з інвалідністю. Соціальний проєкт став результатом співпраці Міністерства соціальної політики України, Асоціації IT Ukraine та платформи online-курсів Prometheus. Проєкт Ти можеш усе! Можливості безмежні! створений для того, щоб люди з інвалідністю вивчали IT-технології і отримували роботу в провідних IT-компаніях України. До участі в проєкті долучились провідні IT-бізнеси — SoftServe, Epam systems, GlobalLogic, NI-X, DataArt, Innovecs, Viseven Group, webPCstudio. Їхні спеціалісти виступлять менторами слухачів курсу. В результаті навчання студенти матимуть можливість пройти конкурс по працевлаштуванню в IT-компаніях. Станом на 4 березня 2020 року на курс зареєструвалось більше 2000 осіб. Online-вивчення IT-спеціалізацій побудоване наступним чином: Усі бажаючі люди з інвалідністю реєструються на два основні та за бажанням три додаткові курси на платформі Prometheus до 5 березня; Протягом 3,5 місяців вони навчаються, виконують домашні завдання, складають тести та працюють разом з менторами з провідних українських університетів та IT-компаній; Вже в червні учасники проходять фінальне тестування, підкріпляють свої знання отриманими сертифікатами і за бажання беруть участь в конкурсі на вакантні посади в IT-компаніях. Важливо, що конкурс щодо працевлаштування буде організований окремо для учасників проєкту. Разом з компаніями-членами Асоціації ми долучились до пілотного проєкту, який відкриває хороші можливості для працевлаштування людей з інвалідністю. В той час, як IT-ринок стрімко зростає і потребує нових кадрів, менш ніж 20% з 2,7 млн. людей з інвалідністю в Україні працевлаштовані. Сподіваємось, що цей пілотний проект стане початком системної роботи в цьому напрямку. Костянтин Васюк. Виконавчий директор Асоціації IT Ukraine. Також ми раніше писали, що Prometheus та Мистецький Арсенал запустили курс про українську літературу.
Реклама 👇 Замовити

5 березня стартував online-курс з підготовки IT-спеціалістів серед людей з інвалідністю. Соціальний проєкт став результатом співпраці Міністерства соціальної політики України, Асоціації IT Ukraine та платформи online-курсів Prometheus.

Проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» створений для того, щоб люди з інвалідністю вивчали IT-технології і отримували роботу в провідних IT-компаніях України. До участі в проєкті долучились провідні IT-бізнеси — SoftServe, Epam systems, GlobalLogic, NI-X, DataArt, Innovecs, Viseven Group, webPCstudio. Їхні спеціалісти виступлять менторами слухачів курсу. В результаті навчання студенти матимуть можливість пройти конкурс по працевлаштуванню в IT-компаніях. Станом на 4 березня 2020 року на курс зареєструвалось більше 2000 осіб.

👨🏼‍💻 Стартував online-курс з вивчення IT для людей з інвалідністю 1

Online-вивчення IT-спеціалізацій побудоване наступним чином:

  • Усі бажаючі люди з інвалідністю реєструються на два основні та за бажанням три додаткові курси на платформі Prometheus до 5 березня;

  • Протягом 3,5 місяців вони навчаються, виконують домашні завдання, складають тести та працюють разом з менторами з провідних українських університетів та IT-компаній;

  • Вже в червні учасники проходять фінальне тестування, підкріпляють свої знання отриманими сертифікатами і за бажання беруть участь в конкурсі на вакантні посади в IT-компаніях. Важливо, що конкурс щодо працевлаштування буде організований окремо для учасників проєкту.

Разом з компаніями-членами Асоціації ми долучились до пілотного проєкту, який відкриває хороші можливості для працевлаштування людей з інвалідністю. В той час, як IT-ринок стрімко зростає і потребує нових кадрів, менш ніж 20% з 2,7 млн. людей з інвалідністю в Україні працевлаштовані. Сподіваємось, що цей пілотний проект стане початком системної роботи в цьому напрямку

Костянтин Васюк, Виконавчий директор Асоціації IT Ukraine

Також ми раніше писали👨🏼‍💻 Стартував online-курс з вивчення IT для людей з інвалідністю 2Prometheus та Мистецький Арсенал запустили курс про українську літературу, що Prometheus та Мистецький Арсенал запустили курс про українську літературу.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: