fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚣🏻‍♂️ Парк на воді: у Копенгаґені вигадали плавучі зони відпочинку

🚣🏻‍♂️ Park na vodi: u Kopengağeni vygadaly plavuči zony vidpočynku

Два данські архітектори придумали нове застосування гавані Копенгагену, вони зробили плавучі парки, або, як вони самі їх називають — «паркіпелаги».

Dva danśki arhitektory prydumaly nove zastosuvannja gavani Kopengagenu, vony zrobyly plavuči parky, abo, jak vony sami їh nazyvajuť — «parkipelagy».

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Магнус Маарбьерг та Маршал Блехер, автори проєкту, зазначають, що паркіпелаги зроблені для того, щоб збільшити загальну площу міст відпочинку Копенгаґена. Ідея проєкту — звернути увагу спільноти на проблеми екології, оскільки збільшення рівню води майже унеможливлює покращення міського середовища Копенгаґена. Сам концепт ідеї з’явився коли вони зустрілись в архітектурній школі, де і придумали проєкт Острова Копенгагена, в рамках якого створили плавучий суспільний простір. Острови будуть розташовані у відповідних місцях посеред гавані. Площа паркіпелага — 20 квадратних метрів, в центрі деревяного острова стоїть шестиметрова липа. Перший прототип виготовили вручну і назвали CPH-Ø1. Літера Ø (оьє) в данській мові позначає острів. Острови будуть служити платформами для різних видів діяльності — плавальних зон, саун, садів, ферм для мідії та кав’ярні. Влітку острови будуть розташовані у невикористаних частинах гавані. Взимку та для різних заходів або фестивалів, острови можуть бути обєднані як суперконтинент, створюючи великий острів, до якого легше дістатись з боку гавані. Цей проєкт переміг у номінації Найкраща ініціатива у Копенгаґені в 2019 році. Окрім того, в 2018 році його ще було номіновано на конкурсі Beazly Designs of the Year у Лондоні. Раніше ми пояснювали, чому в наших містах не так комфортно як у Європі — урбаністика за 15 хвилин. Також ми  писали, що Копенгаґен став найрозумнішим серед міст світу.
Реклама 👇 Замовити

Магнус Маарбьерг та Маршал Блехер, автори проєкту, зазначають, що «паркіпелаги» зроблені для того, щоб збільшити загальну площу міст відпочинку Копенгаґена.

Ідея проєкту — звернути увагу спільноти на проблеми екології, оскільки збільшення рівню води майже унеможливлює покращення міського середовища Копенгаґена.

Сам концепт ідеї з’явився коли вони зустрілись в архітектурній школі, де і придумали проєкт «Острова Копенгагена», в рамках якого створили плавучий суспільний простір.

Острови будуть розташовані у відповідних місцях посеред гавані.

01/ 04

Площа паркіпелага — 20 квадратних метрів, в центрі дерев’яного острова стоїть шестиметрова липа. Перший прототип виготовили вручну і назвали CPH-Ø1. Літера Ø (оьє) в данській мові позначає острів.

🚣🏻‍♂️ Парк на воді: у Копенгаґені вигадали плавучі зони відпочинку 1

Острови будуть служити платформами для різних видів діяльності — плавальних зон, саун, садів, ферм для мідії та кав’ярні.

🚣🏻‍♂️ Парк на воді: у Копенгаґені вигадали плавучі зони відпочинку 2

Влітку острови будуть розташовані у невикористаних частинах гавані. Взимку та для різних заходів або фестивалів, острови можуть бути об’єднані як «суперконтинент», створюючи великий острів, до якого легше дістатись з боку гавані.

🚣🏻‍♂️ Парк на воді: у Копенгаґені вигадали плавучі зони відпочинку 3

Цей проєкт переміг у номінації «Найкраща ініціатива» у Копенгаґені в 2019 році. Окрім того, в 2018 році його ще було номіновано на конкурсі Beazly Designs of the Year у Лондоні.

Раніше ми пояснювали🚣🏻‍♂️ Парк на воді: у Копенгаґені вигадали плавучі зони відпочинку 4🚊 Урбаністика за 15 хвилин — чому в наших містах не так комфортно як у Європі, чому в наших містах не так комфортно як у Європі — урбаністика за 15 хвилин.

Також ми  писали🚣🏻‍♂️ Парк на воді: у Копенгаґені вигадали плавучі зони відпочинку 5«Найрозумнішим» серед міст світу став Копенгаген, що Копенгаґен став «найрозумнішим» серед міст світу.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: