fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍⚕️ Електронні лікарняні запрацюють в Україні у квітні

👨🏼‍⚕️ Elektronni likarnjani zapracjujuť v Ukraїni u kvitni
Кабінет міністрів України прийняв постанову щодо запровадження електронних лікарняних. Це повинно замінити традиційні паперові лікарняні та зробить систему більш прозорою.
Kabinet ministriv Ukraїny pryjnjav postanovu ščodo zaprovadžennja elektronnyh likarnjanyh. Ce povynno zaminyty tradycijni paperovi likarnjani ta zrobyť systemu biľš prozoroju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про це повідомив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет. Він зазначає, що робота над проєктом тривала декілька місяців, але вже цієї весни проєкт буде у дії. Ідея проєкту складається з діджиталізації листів непрацездатності або, як їх ще просто називають, лікарняними. Лікарі будуть виписувати документи через просту веб-форму із використанням цифрового підпису. Цей проєкт повинен зекономити державі мільярди гривень, які виплачуються за фальшивими листками непрацездатності. https://www.facebook.com/762053551/posts/10158268655203552/?d=n Також в уряді очікують, що підробити електронні лікарняні буде складніше, адже всі дії лікарів автоматично фіксуються в електронній системі, а самі документи будуть надсилатись на місце роботи. Окрім того з новою електронною системою громадянам не треба ходити в лікарню, щоб закрити свій лікарняний. Лікар сам виставляє певний період і потім, по його закінченню, лікарняний закривається без додаткового візиту. Також Міністр зазначає, що запровадження нової системи електронних лікарняних не коштувало державі майже нічого, оскільки систему було впроваджено на основі вже готового програмного забезпечення Пенсійного фонду, котрим вже давно користуються. Ще ми вже раніше писали, як Дубілет анонсував чати з держслужбовцями
Реклама 👇 Замовити

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет.

Він зазначає, що робота над проєктом тривала декілька місяців, але вже цієї весни проєкт буде у дії.

Ідея проєкту складається з діджиталізації листів непрацездатності або, як їх ще просто називають, лікарняними.

Лікарі будуть «виписувати» документи через просту веб-форму із використанням цифрового підпису.

Цей проєкт повинен зекономити державі мільярди гривень, які виплачуються за фальшивими листками непрацездатності.

Також в уряді очікують, що підробити електронні лікарняні буде складніше, адже всі дії лікарів автоматично фіксуються в електронній системі, а самі документи будуть надсилатись на місце роботи.

Окрім того з новою електронною системою громадянам не треба ходити в лікарню, щоб закрити свій лікарняний. Лікар сам виставляє певний період і потім, по його закінченню, лікарняний закривається без додаткового візиту.

Також Міністр зазначає, що запровадження нової системи електронних лікарняних не коштувало державі майже нічого, оскільки систему було впроваджено на основі вже готового програмного забезпечення Пенсійного фонду, котрим вже давно користуються.

Ще ми вже раніше писали👨🏼‍⚕️ Електронні лікарняні запрацюють в Україні у квітні 1📱Написати чиновнику у Viber: Дубілет анонсував чати з держслужбовцями, як Дубілет анонсував чати з держслужбовцями

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: