fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📅 Куди піти на вихідні: 8 подій вікенду

📅 Kudy pity na vyhidni: 8 podij vikendu
Розповідаємо про найцікавіші заходи у Києві, які варто відвідати цими вихідними. Спробуйте солодощі від 150 українських брендів, послухайте джазову музику від її народження до розквіту, дізнайтесь як отримати роботу мрії та ще багато іншого.
Rozpovidajemo pro najcikaviši zahody u Kyjevi, jaki varto vidvidaty cymy vyhidnymy. Sprobujte solodošči vid 150 ukraїnśkyh brendiv, posluhajte džazovu muzyku vid її narodžennja do rozkvitu, diznajteś jak otrymaty robotu mriї ta šče bagato inšogo.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вихідні — це прекрасна можливість відпочити від роботи та буденних турбот і водночас провести час із користю. Наприклад, сходіть на фестиваль, що поєднує культуру і науку, мистецтво і технології, підкріпіться смачненьким на солодкому ярмарку, пориньте у неперевершений світ джазу та завершіть вихідні переглядом фільму. Na chasi підготував найцікавіші івенти цих вихідних, які не можна пропустити. 🎂 Фестивалі та маркети NEOсвітній Арсенал. Дата та час: 02/29/2020. Місце проведення: Мистецький арсенал, вул. Лаврська, 12. Ціна: 50 грн. . Солодкий маркет. Дата та час: 02/29/2020. Місце проведення: Всі. Свої, вул. Десятинна, 12. Ціна: Вхід вільний. . ✏️ Професійний розвиток. Iteracia Conference. Дата та час: 02/29/2020. Місце проведення: Hillsong Conference Hall, пр. Визволителів, 1. Ціна: 2400 грн. . Underconference #6: HR. Дата та час: 02/29/2020 , 10:00. Місце проведення: UNDERHUB Creative Space, вул. Мечникова, 3. Ціна: 265 грн. . 🎞️ Фільми. Показ + обговорення фільму Монос. Дата та час: 03/01/2020, 19:00. Місце проведення: Urban Space 500, вул. Грінченка, 9. Ціна: Вхід вільний. . Девід Лінч – Проста історія. Дата та час: 03/01/2020, 19:00. Місце проведення: Пломінь, пров. Шевченка, 5. Ціна: Вхід вільний. . 🎸 Музика та вино Епоха Джазу. Дата та час: 03/01/2020, 19:00. Місце проведення: Caribbean Club, вул. Петлюри, 4. Ціна: 250 грн. . Pop Inside. Дата та час: 02/29/2020, 12:00. Місце проведення: M82, вул. Межигірська, 82. Ціна: 200 грн. .  
Реклама 👇 Замовити

Вихідні — це прекрасна можливість відпочити від роботи та буденних турбот і водночас провести час із користю.

Наприклад, сходіть на фестиваль, що поєднує культуру і науку, мистецтво і технології, підкріпіться смачненьким на солодкому ярмарку, пориньте у неперевершений світ джазу та завершіть вихідні переглядом фільму.

Na chasi підготував найцікавіші івенти цих вихідних, які не можна пропустити.

🎂 Фестивалі та маркети

Пройшло
NEOсвітній Арсенал
Дата та час: Лютий 29
Місце проведення: Мистецький арсенал, вул. Лаврська, 12
Ціна: 50 грн

📅 Куди піти на вихідні: 8 подій вікенду 1

NEOсвітній Арсенал – це чотириденний квест для дітей, батьків та вчителів; це фестиваль, що поєднує і взаємно підсилює культуру і науку, мистецтво і технології.

Вся культура і наука, мистецтво і технології – результат взаємодії мільярдів нейронів. Але як відбувається ця взаємодія? Як працює людська пам’ять і що впливає на здатність до навчання? Чи дійсно у художників домінує права півкуля, а у математиків – ліва?

Квитки можна придбати за посиланням.

Лютий 29
Пройшло
Солодкий маркет
Дата та час: Лютий 29
Місце проведення: Всі. Свої, вул. Десятинна, 12
Ціна: Вхід вільний

📅 Куди піти на вихідні: 8 подій вікенду 2

Шоколад, торти, печиво, макаронс, пастила, варення та джеми, цукерки, солодкі соуси та вино, пряні настоянки, цукати, фруктові чипси, корисні солодощі — все це запропонують 150 українських брендів на маркету.

Лютий 29

✏️ Професійний розвиток

Пройшло
Iteracia Conference
Дата та час: Лютий 29
Місце проведення: Hillsong Conference Hall, пр. Визволителів, 1
Ціна: 2400 грн

📅 Куди піти на вихідні: 8 подій вікенду 3

Спікери Iteracia поділяться успіхами і факапами із власної практики — як отримати (або не отримати) роботу у продуктовій компанії мрії, як продуктовий менеджер може бути справжнім лідером, впливати на команду та стейкхолдерів і як ефективно експериментувати з продуктом.

Квитки за посиланням.

Лютий 29
Пройшло
Underconference #6: HR
Дата та час: Лютий 29, 10:00
Місце проведення: UNDERHUB Creative Space, вул. Мечникова, 3
Ціна: 265 грн

📅 Куди піти на вихідні: 8 подій вікенду 4

Люди — це серце будь-якої агенції, компанії, холдингу чи стартапу. На конференції поговорять про те, як знаходити потрібних людей, правильно проводити співбесіди, розвивати фахівців та залишатися цікавими для співробітників своєї компанії.

Лютий 29, 10:00

🎞️ Фільми

Пройшло
Показ + обговорення фільму «Монос»
Дата та час: Березень 01, 19:00
Місце проведення: Urban Space 500, вул. Грінченка, 9
Ціна: Вхід вільний

📅 Куди піти на вихідні: 8 подій вікенду 5

Головні герої фільму — Патаґранде, Рембо, Лейді, Суека, Пітуфо, Лобо, Перро та Бум-Бум. Восьмеро безпритульних підлітків, кожен із позивним, створюють озброєне угрупування на віддаленій горі. Їх підсвідомо тягне до гедонізму та жорстокості. Посланець передає повідомлення від Організації: вони мають піклуватися про корову Шакірою та викрадену американку Доктору. Все руйнується, коли до угруповання приходить смерть. Тепер компанія змушена перебратися вглиб джунглів.

Минулого року фільм змагався за нагороду у конкурсній програмі Берлінале «Панорама», а влітку режисер Алехандро Ландес став найкращим міжнародним режисером 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

Вхід за попередньою реєстрацією.

Березень 01, 19:00
Пройшло
Девід Лінч – «Проста історія»
Дата та час: Березень 01, 19:00
Місце проведення: Пломінь, пров. Шевченка, 5
Ціна: Вхід вільний

📅 Куди піти на вихідні: 8 подій вікенду 6

Шанувальники таланту Девіда Лінча звикли до сюрреалістичної та гротескної кіномови майстра, а тому фільм «Проста історія» наполегливо ігнорується більшістю фанатів кінорежисера. Настав час усім разом заповнити прогалини та звернутися до зворушливого й духопід’ємного кіно.

Тут немає заплутаного сюжету та потенційної множинності інтерпретацій: зате ви побачите ту Америку, яку так цінує Лінч, і той тип людини, який він поетизує.

Березень 01, 19:00

🎸 Музика та вино

Пройшло
Епоха Джазу
Дата та час: Березень 01, 19:00
Місце проведення: Caribbean Club, вул. Петлюри, 4
Ціна: 250 грн

📅 Куди піти на вихідні: 8 подій вікенду 7

Музика, яка підняла на вуха Америку, а потім і весь світ. Танці, для яких підлогу міняли ледь не кожен сезон. Енергія, якої вистачило б, щоб освітити весь Київ. Джаз увібрав у себе африканські ритми і церковні пісні, європейську гармонію і афроамериканський фольклор, енергію регтайму та голос блюзу.

Ретро-шоу «Епоха Джазу» проведе шляхом свінгового ритму: від його загадкового народження до найбільшого розквіту.

Березень 01, 19:00
Пройшло
Pop Inside
Дата та час: Лютий 29, 12:00
Місце проведення: M82, вул. Межигірська, 82
Ціна: 200 грн

📅 Куди піти на вихідні: 8 подій вікенду 8

Натуралістів об’єднує відсутність снобізму та принципи виробництва вина — те саме low intervention. Вони не втручаються у процес творення, щоб на виході отримати вино, яке не має подобатись критикам. Воно взагалі нікому нічого не винне, і ні в чому не винне також.

Лютий 29, 12:00

 

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: