fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚀 Приватний космос: Кабмін дозволив підприємцям запускати ракети

🚀 Pryvatnyj kosmos: Kabmin dozvolyv pidpryjemcjam zapuskaty rakety
Кабінет міністрів на засіданні в середу, 26 лютого, зняв заборони на здійснення космічної діяльності приватними підприємствами.
Kabinet ministriv na zasidanni v seredu, 26 ljutogo, znjav zaborony na zdijsnennja kosmičnoї dijaľnosti pryvatnymy pidpryjemstvamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України. Що тепер можна. Зазначається, що тепер власники приватних компанії, можуть отримати дозвіл на такі види космічної діяльності: 1)  Випробування (окрім комп’ютерних) ракет-носіїв, в тому числі їх агрегатів та складових частин і космічних апаратів 2)  Запуски ракет-носіїв та/або космічних апаратів 3)   Управління космічними апаратами на навколоземній орбіті або в космічному просторі 4)   Повернення космічних апаратів та/або їх складових частин, що повертаються з навколоземної орбіти або космічного простору на Землю Окрім цього, ухвалений на засіданні закон передбачає врегулювання відмов у видачі та анулюванні дозволів на реалізацію певних видів космічної діяльності.   Як відбувається процедура видачі дозволів. Якщо власник приватного підприємства має намір здійснювати космічну діяльність, необхідно подати декларацію до центрального органу, що забезпечує реалізацію у сфері космічної діяльності, та отримати там дозвіл.  Для власників приватних компаній ця декларація допоможе потрапити на ринок космічних технологій. Яка користь від зняття обмежень. Очікується, що зняття заборони на провадження космічної діяльності приватними підприємствами збільшить кількість робочих місць та сприятиме розвитку високотехнологічній промисловості. Це також допоможе збільшити обсяг інвестицій у галузь вже у першому кварталі 2020 року. Досвід закордоном. США активно підтримує комерційні космічні проекти на законодавчому рівні. Такі американські компанії, як SpaceX, Blue Origin і Virgin Galactic беруть участь у важливих наукових розробках, допомагають державі запускати супутники і перевозити корисний вантаж на орбіту. Також ми раніше писали, що Верховна Рада ухвалила законопроект 1071, який відкриває космос для приватних компаній.
Реклама 👇 Замовити

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.

Що тепер можна

Зазначається, що тепер власники приватних компанії, можуть отримати дозвіл на такі види космічної діяльності:

1)  Випробування (окрім комп’ютерних) ракет-носіїв, в тому числі їх агрегатів та складових частин і космічних апаратів

2)  Запуски ракет-носіїв та/або космічних апаратів

3)   Управління космічними апаратами на навколоземній орбіті або в космічному просторі

4)   Повернення космічних апаратів та/або їх складових частин, що повертаються з навколоземної орбіти або космічного простору на Землю

Окрім цього, ухвалений на засіданні закон передбачає врегулювання відмов у видачі та анулюванні дозволів на реалізацію певних видів космічної діяльності.

 

🚀 Приватний космос: Кабмін дозволив підприємцям запускати ракети 1

Як відбувається процедура видачі дозволів

Якщо власник приватного підприємства має намір здійснювати космічну діяльність, необхідно подати декларацію до центрального органу, що забезпечує реалізацію у сфері космічної діяльності, та отримати там дозвіл. 

Для власників приватних компаній ця декларація допоможе потрапити на ринок космічних технологій.

Яка користь від зняття обмежень

Очікується, що зняття заборони на провадження космічної діяльності приватними підприємствами збільшить кількість робочих місць та сприятиме розвитку високотехнологічній промисловості.

Це також допоможе збільшити обсяг інвестицій у галузь вже у першому кварталі 2020 року.

Досвід закордоном

США активно підтримує комерційні космічні проекти на законодавчому рівні.

Такі американські компанії, як SpaceX, Blue Origin і Virgin Galactic беруть участь у важливих наукових розробках, допомагають державі запускати супутники і перевозити корисний вантаж на орбіту.

Також ми раніше писали🚀 Приватний космос: Кабмін дозволив підприємцям запускати ракети 2🚀 Верховна Рада ухвалила законопроект 1071 – відкрили космос для приватних компаній, що Верховна Рада ухвалила законопроект 1071, який відкриває космос для приватних компаній.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: