fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Uber представив новий застосунок для Uber Shuttle у Києві

📱 Uber predstavyv novyj zastosunok dlja Uber Shuttle u Kyjevi
Скористатися послугою Uber Shuttle можна як у застосунку Uber, так і в новому застосунку Uber Shuttle з понеділка по п'ятницю.
Skorystatysja poslugoju Uber Shuttle možna jak u zastosunku Uber, tak i v novomu zastosunku Uber Shuttle z ponedilka po p'jatnycju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  🚕 Що буде доступно У застосунку можна переглядати маршрути шатла, вибирати потрібний час для посадки та бронювати місця. Наразі в Uber Shuttle доступні 22 маршрути та 586 зупинок. Зі застосунку також можна перейти в Google Карти, де вам побудують маршрут до зупинки, на яку прибуває шатл. Функції Uber Shuttle будуть доступні з понеділка по пятницю, як в додатку Uber, так і в Uber Shuttle. Застосунок буде доступний безкоштовно в магазині Google Play з 27 лютого. Нагадаємо, Київ — перше і єдине місто в Європі, де наразі доступний Uber Shuttle. 🚕 Як працює Uber bus. Щоб замовити поїздку, потрібно вказати пункти відправлення та призначення у додатку Uber або Uber Shuttle. Протягом п’яти хвилин сервіс знайде пасажирів, які рухаються за схожим маршрутом, і покаже вартість поїздки. Щоб потрапити в автобус, користувачеві потрібно підійти до місця зупинки. Водій чекає пасажирів тільки дві хвилини. Біля точки прибуття Uber надішле повідомлення, а після виходу з автобуса покаже піший маршрут до кінцевого пункту призначення. 🚕 Тарифи. 15 грн за поїздки від 0 до 8 км 20 грн за поїздки від 8 до 12 км 25 грн за поїздки від 12 до 16 км 30 грн за поїздки понад 16 км Наприклад, від Березняків до Печерська — 15 грн; від Комфорт Таун до Ocean Plaza — 20 грн; від Виноградара до бізнес-центру Tower — 25 грн. 🚕 Які маршрути. Читайте також про те, що влада встановить зарядки для електромобілів на усіх головних дорогах України
Реклама 👇 Замовити

🚕 Що буде доступно

У застосунку можна переглядати маршрути шатла, вибирати потрібний час для посадки та бронювати місця. Наразі в Uber Shuttle доступні 22 маршрути та 586 зупинок.

Зі застосунку також можна перейти в Google Карти, де вам побудують маршрут до зупинки, на яку прибуває шатл.

Функції Uber Shuttle будуть доступні з понеділка по п’ятницю, як в додатку Uber, так і в Uber Shuttle.

📱 Uber представив новий застосунок для Uber Shuttle у Києві 1

Застосунок буде доступний безкоштовно в магазині Google Play з 27 лютого.

Нагадаємо, Київ — перше і єдине місто в Європі, де наразі доступний Uber Shuttle.

🚕 Як працює Uber bus

Щоб замовити поїздку, потрібно вказати пункти відправлення та призначення у додатку Uber або Uber Shuttle. Протягом п’яти хвилин сервіс знайде пасажирів, які рухаються за схожим маршрутом, і покаже вартість поїздки.

Щоб потрапити в автобус, користувачеві потрібно підійти до місця зупинки. Водій чекає пасажирів тільки дві хвилини. Біля точки прибуття Uber надішле повідомлення, а після виходу з автобуса покаже піший маршрут до кінцевого пункту призначення.

🚕 Тарифи

  • 15 грн за поїздки від 0 до 8 км
  • 20 грн за поїздки від 8 до 12 км
  • 25 грн за поїздки від 12 до 16 км
  • 30 грн за поїздки понад 16 км

Наприклад, від Березняків до Печерська — 15 грн; від Комфорт Таун до Ocean Plaza — 20 грн; від Виноградара до бізнес-центру Tower — 25 грн.

🚕 Які маршрути

📱 Uber представив новий застосунок для Uber Shuttle у Києві 2

Читайте також про те, що влада встановить📱 Uber представив новий застосунок для Uber Shuttle у Києві 3⚡️ Влада встановить зарядки для електромобілів на усіх головних дорогах України зарядки для електромобілів на усіх головних дорогах України

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: