fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 Disrupt HR Kyiv: 14 ідей, як знаходити, надихати й ефективно працювати з людьми

👨🏼‍💻 Disrupt HR Kyiv: 14 idej, jak znahodyty, nadyhaty j efektyvno pracjuvaty z ljuďmy
Ви не HR, але працюєте з людьми, хочете краще комунікувати й будувати ефективні команди? Ви підприємець та одночасно HR, вам необхідно розуміти, як поводити себе у тій чи іншій ситуації з підлеглими та колегами? Ви HR-менеджер, і вам набридло слухати нудні лекції про суперхайринг для суперменів, але ви хочете знати, як зробити так, щоб люди працювали злагоджено і були задоволені роботою?
Vy ne HR, ale pracjujete z ljuďmy, hočete krašče komunikuvaty j buduvaty efektyvni komandy? Vy pidpryjemeć ta odnočasno HR, vam neobhidno rozumity, jak povodyty sebe u tij čy inšij sytuaciї z pidleglymy ta kolegamy? Vy HR-menedžer, i vam nabrydlo sluhaty nudni lekciї pro superhajryng dlja supermeniv, ale vy hočete znaty, jak zrobyty tak, ščob ljudy pracjuvaly zlagodženo i buly zadovoleni robotoju?
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Disrupt HR не дасть жодних магічних пігулок, зайвих слів і вигаданих порад — лише особистий досвід професіоналів. Відомі лектори, ще більше крутих партнерів, новий погляд на рекрутинг та роботу з великими і малими командами. Незмінним залишається лише формат — 3 години, 14 спікерів і лише 5 хвилин на кожен виступ. Це вже шостий івент, що пройде в Україні за міжнародним форматом Disrupt HR. Київ — одне із 160 міст у всьому світі, що отримали міжнародну ліцензію конференції. Подія відбудеться 19 березня, а поки оголошуємо перших лекторів Disrupt HR Kyiv VI: Слава Балбек — український архітектор, засновник майстерні архітектурного дизайну інтерєрів balbek bureau та меблевого бренду propro. Серед його проєктів — дизайн для Kyiv Food Market, IT-компанії Grammarly, бутик-готелю BURSA та культурного комплексу 906 World у Сан-Франциско. Тетяна Гриньова — інтернет-підприємниця, журналістка, видавчиня онлайн-медіа bit.ua та співзасновниця фітнес-табору Fitness Geek Camp. Наталя Садова — операційна директорка компанії Readdle, експертка зі стратегії та організаційної досконалості. Вона працювала з Villeroy & Boch та Barry Callebaut, а зараз викладає курси Стратегічний Маркетинг та Операційний менеджмент в українських бізнес-школах. Зоя Литвин — підприємниця та освітянка, засновниця Новопечерської школи, громадської спілки Освіторія, національної премії Global Teacher Prize Ukraine, освітнього простору Освіторія Хаб. Ольга Панівник — директор по роботі з персоналом в компанії Preply, виконавчий директор, бізнес-тренер, тренер з побудови команд, фасилітатор. Віце-президент та казначей українського відділення Міжнародної Федерації Коучингу. Локація шостого Disrupt HR Kyiv — інноваційний парк UNIT.City. Більше інформації та новин шукайте на сторінці Disrupt HR Kyiv у Фейсбуці та на сайті disrupthr.com.ua.
Реклама 👇 Замовити

Disrupt HR не дасть жодних «магічних пігулок», зайвих слів і вигаданих порад — лише особистий досвід професіоналів. Відомі лектори, ще більше крутих партнерів, новий погляд на рекрутинг та роботу з великими і малими командами. Незмінним залишається лише формат — 3 години, 14 спікерів і лише 5 хвилин на кожен виступ.

Це вже шостий івент, що пройде в Україні за міжнародним форматом Disrupt HR. Київ — одне із 160 міст у всьому світі, що отримали міжнародну ліцензію конференції.

Подія відбудеться 19 березня, а поки оголошуємо перших лекторів Disrupt HR Kyiv VI:

  • Слава Балбек — український архітектор, засновник майстерні архітектурного дизайну інтер’єрів balbek bureau та меблевого бренду propro. Серед його проєктів — дизайн для Kyiv Food Market, IT-компанії Grammarly, бутик-готелю BURSA та культурного комплексу 906 World у Сан-Франциско.
  • Тетяна Гриньова — інтернет-підприємниця, журналістка, видавчиня онлайн-медіа bit.ua та співзасновниця фітнес-табору Fitness Geek Camp.
  • Наталя Садова — операційна директорка компанії Readdle, експертка зі стратегії та організаційної досконалості. Вона працювала з Villeroy & Boch та Barry Callebaut, а зараз викладає курси «Стратегічний Маркетинг» та «Операційний менеджмент» в українських бізнес-школах.
  • Зоя Литвин — підприємниця та освітянка, засновниця «Новопечерської школи», громадської спілки «Освіторія», національної премії Global Teacher Prize Ukraine, освітнього простору «Освіторія Хаб».
  • Ольга Панівник — директор по роботі з персоналом в компанії Preply, виконавчий директор, бізнес-тренер, тренер з побудови команд, фасилітатор. Віце-президент та казначей українського відділення Міжнародної Федерації Коучингу.

Локація шостого Disrupt HR Kyiv — інноваційний парк UNIT.City. Більше інформації та новин шукайте на сторінці Disrupt HR Kyiv у Фейсбуці та на сайті disrupthr.com.ua.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: