fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 Скільки заробляють журналісти, піарники та комунікаційники в Україні — дослідження

💸 Skiľky zarobljajuť žurnalisty, piarnyky ta komunikacijnyky v Ukraїni — doslidžennja
Серед 800 опитаних комунікаційників найвищу заробітну плату отримують менеджери з комунікацій, а найнижчу — журналісти.
Sered 800 opytanyh komunikacijnykiv najvyšču zarobitnu platu otrymujuť menedžery z komunikacij, a najnyžču — žurnalisty.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Портал Happy Monday опублікував дослідження ринку заробітної плати у сфері комунікацій в Україні. Які професії. Опитування пройшло понад 800 комунікаційників різних професій: менеджери з комунікацій, SMM-менеджери, PR-спеціалісти, копірайтери, контент-менеджери, редактори, журналісти та інші. Зарплати. Найвищу заробітну плату отримують менеджери з комунікацій, а найнижчу — журналісти. Де мешкають. Серед опитаних найбільша кількість киян — 81,9%, також участь в опитуванні взяли комунікаційники з Харкова, Дніпра, Львова, Одеси та інших міст України. Що впливає на рівень заробітної плати За результатами дослідження, рівень заробітної плати у комунікаціях залежить від досвіду. Найбільше комунікаційники заробляють у Києві, Чернігові та Дніпрі, а найменше — у Чернівцях. Фахівці, які у роботі регулярно використовують англійську мову, заробляють у середньому майже на 7000 грн у місяць більше, ніж ті, хто взагалі не користується англійською. Читайте також про те, що українці дивляться на Netflix: рейтинг найпопулярніших шоу.
Реклама 👇 Замовити

Портал Happy Monday опублікував дослідження ринку заробітної плати у сфері комунікацій в Україні.

Які професії

Опитування пройшло понад 800 комунікаційників різних професій: менеджери з комунікацій, SMM-менеджери, PR-спеціалісти, копірайтери, контент-менеджери, редактори, журналісти та інші.

💸 Скільки заробляють журналісти, піарники та комунікаційники в Україні — дослідження 1

Зарплати

Найвищу заробітну плату отримують менеджери з комунікацій, а найнижчу — журналісти.

💸 Скільки заробляють журналісти, піарники та комунікаційники в Україні — дослідження 2

Де мешкають

Серед опитаних найбільша кількість киян — 81,9%, також участь в опитуванні взяли комунікаційники з Харкова, Дніпра, Львова, Одеси та інших міст України.
💸 Скільки заробляють журналісти, піарники та комунікаційники в Україні — дослідження 3Що впливає на рівень заробітної плати
За результатами дослідження, рівень заробітної плати у комунікаціях залежить від досвіду. Найбільше комунікаційники заробляють у Києві, Чернігові та Дніпрі, а найменше — у Чернівцях.

💸 Скільки заробляють журналісти, піарники та комунікаційники в Україні — дослідження 4

Фахівці, які у роботі регулярно використовують англійську мову, заробляють у середньому майже на 7000 грн у місяць більше, ніж ті, хто взагалі не користується англійською.

Читайте також про те, що українці дивляться💸 Скільки заробляють журналісти, піарники та комунікаційники в Україні — дослідження 5📺 Що українці дивляться на Netflix: рейтинг найпопулярніших шоу на Netflix: рейтинг найпопулярніших шоу.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: