fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚇 Протягом 2020 року дефібрилятори з’являться на 52 станціях підземки

🚇 Protjagom 2020 roku defibryljatory z’javljaťsja na 52 stancijah pidzemky
Вже цього року на усіх станціях метро Києва буде встановлено нові автоматичні дефібрилятори.
Vže ćogo roku na usih stancijah metro Kyjeva bude vstanovleno novi avtomatyčni defibryljatory.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Департамент транспортної інфраструктури КМДА повідомляє,  що протягом цього року буде реалізовано 23 проєкти Громадського бюджету Києва. Один із таких проєктів — це облаштування станцій Київського метрополітену новими дефібриляторами. Спочатку бюджет проєкту покривав лише 20 станцій на запровадження новими пристроями. Зважаючи на важливість проєкту, сьогодні їх (станцій — ред.) кількість зросла до 52.. Департамент охорони здоровя міста Києва. . Проєкт розпорядження перебуває на погодженні в структурних підрозділах КМДА. У разі зупинки серця персонал зможе надати першочергову допомогу — усі працівники метрополітену пройдуть обов’язкове навчання дій у подібних ситуаціях. Які ще проєкти буде реалізовано протягом 2020 року. Цього року буде реалізовано багато проєктів від Громадського міського бюджету, які були ініційовані за допомогою активних мешканців міста. Ось декілька проєктів, які на реалізації на даний момент: Бібліотек@: час дій - час змін — цей проєкт має на меті створити інноваційну бібліотеку, обладнану відповідними інформаційними засобами. Ця бібліотека буде доступна усім мешканцям міста і буде відкрита для проведення культурних заходів. Фестиваль Рух - це життя — головною ціллю фестивалю є залучення людей поважного віку від 55+ до фізкультурно-оздоровчих та культурно-масових заходів, які є членами громадських обєднань. Проведення фестивалю дасть змогу залучити велику кількість людей поважного віку, встановити контакт між представниками цієї вікової групи та підвищить їх життєздатність. Наземний перехід до метро Університет — проєкт покликаний полегшити сполучення між станцією метро Університет, зупинкою громадського транспорту та іншими обєктами інфраструктури для маломобільних людей. Цей проєкт вже неодноразово був ініційований громадою Києва, але лише зараз він потрапив до списку поєктів на реалізацію від Громадського бюджету. Також ми раніше писали, що у метро столиці тестують запуск 4G, а у Києві розпочалася подача проєктів на Громадський бюджет.
Реклама 👇 Замовити

Департамент транспортної інфраструктури КМДА повідомляє,  що протягом цього року буде реалізовано 23 проєкти Громадського бюджету Києва.

Один із таких проєктів — це облаштування станцій Київського метрополітену новими дефібриляторами.

Спочатку бюджет проєкту покривав лише 20 станцій на запровадження новими пристроями.

Зважаючи на важливість проєкту, сьогодні їх (станцій — ред.) кількість зросла до 52.

Департамент охорони здоров'я міста Києва

Проєкт розпорядження перебуває на погодженні в структурних підрозділах КМДА.

🚇 Протягом 2020 року дефібрилятори з’являться на 52 станціях підземки 1

У разі зупинки серця персонал зможе надати першочергову допомогу — усі працівники метрополітену пройдуть обов’язкове навчання дій у подібних ситуаціях.

Які ще проєкти буде реалізовано протягом 2020 року

Цього року буде реалізовано багато проєктів від Громадського міського бюджету, які були ініційовані за допомогою активних мешканців міста.

Ось декілька проєктів, які на реалізації на даний момент:

  • Бібліотек@: час дій – час змін — цей проєкт має на меті створити інноваційну бібліотеку, обладнану відповідними інформаційними засобами. Ця бібліотека буде доступна усім мешканцям міста і буде відкрита для проведення культурних заходів.
  • Фестиваль «Рух – це життя» — головною ціллю фестивалю є залучення людей поважного віку від 55+ до фізкультурно-оздоровчих та культурно-масових заходів, які є членами громадських об’єднань. Проведення фестивалю дасть змогу залучити велику кількість людей поважного віку, встановити контакт між представниками цієї вікової групи та підвищить їх життєздатність.
  • Наземний перехід до метро Університет — проєкт покликаний полегшити сполучення між станцією метро Університет, зупинкою громадського транспорту та іншими об’єктами інфраструктури для маломобільних людей. Цей проєкт вже неодноразово був ініційований громадою Києва, але лише зараз він потрапив до списку поєктів на реалізацію від Громадського бюджету.

Також ми раніше писали🚇 Протягом 2020 року дефібрилятори з’являться на 52 станціях підземки 2📱 Vodafone протестував 4G у метро столиці. Обіцяє запуск у березні (але це не точно), що у метро столиці тестують запуск 4G, а у Києві розпочалася🚇 Протягом 2020 року дефібрилятори з’являться на 52 станціях підземки 3🏛 У Києві розпочалася подача проєктів на Громадський бюджет подача проєктів на Громадський бюджет.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Старый читатель

У нас одна подземка в стране, да.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: